Forum English Center

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

HISTORIA

TO WSZYSTKO ZACZĘŁO DR. SUSIE

Forum rozpoczęło się od eksperta pedagoga i lingwistyki, Dr Susanny McPhilomy (znanej jej studentom jako doktor Susie), która opracowała przyspieszoną technikę szkolenia językowego, którą z powodzeniem praktykowała na całym świecie.

Mając prawie 40 lat doświadczenia w nauczaniu, Susanna dopracowała nietradycyjną technikę nauczania języka angielskiego jako drugiego i obcego języka poprzez promowanie konwersacyjnego podejścia do gramatyki i innych umiejętności. Po nauczaniu w wielu angielskich szkołach i na uniwersytetach oraz założeniu własnej szkoły językowej, US Ling Institute w Utah, Susanna postanowiła otworzyć Forum w okolicy Waszyngtonu wraz z córką Marią McPhilomy.

Jest znana z tego, że kultywuje przyjazne otoczenie, aby jej uczniowie mogli skutecznie nauczyć się funkcjonować w środowisku anglojęzycznym. Dzięki licznym akademickim tytułom uzyskanym od amerykańskich i międzynarodowych instytucji, silne kwalifikacje akademickie i duże doświadczenie Susanna nadal przyciągają studentów z całego świata!

MISJA

Misją Forum jest zapewnienie efektywnego i skutecznego szkolenia w języku angielskim, aby pomóc uczniom o zróżnicowanym kulturowo stopniu osiągnąć cele akademickie, zawodowe i osobiste w języku angielskim.

Forum angażuje się w pomoc uczniom w osiągnięciu ich pełnego potencjału edukacyjnego poprzez skoncentrowane na uczniach podejście do nauczania, interaktywne strategie instruktażowe i zapoznanie studentów z kulturą amerykańską.

UZNANIE

Forum jest dumnym członkiem Stowarzyszenia TESOL w Waszyngtonie, Międzynarodowego Stowarzyszenia TESOL i NAFSA.

Forum zostało również zaprezentowane w wielu publikacjach online i drukowanych, w tym w Alexandria Gazette Packet, Zebra Magazine, AlexandriaNews.org i

OldTownAlexandriaPatch.com i El Pregonero.

PODEJŚCIE

WSZYSTKO W TECHNIKI

Nasze podejście można wytłumaczyć jednym słowem - dialog!

Poprzez odgrywanie ról, symulacje i aktywne dyskusje klasowe nasi uczniowie zaczynają mówić w pierwszym dniu zajęć!

Często ludzie uczą się języka i szybko zapominają, ale na Forum specjalizujemy się w wypełnianiu luki między znajomością a umiejętnością posługiwania się językiem w odpowiednich kontekstach poprzez włączenie technik interaktywnych, które działają ze strukturami pamięci, aby pomóc uczniom w nauce języka angielskiego szybciej iz większą retencją.

Nasze podejście komunikacyjne wymaga nudnej praktyki czytania, pisania i słuchania i zamienia je w ekscytujące tematy dyskusji, pozwalając naszym uczniom aktywnie uczestniczyć w zajęciach i ćwiczyć swój angielski na co dzień.

Wynik? Ty i Twój mózg otrzymujesz znacznie większą stymulację uczenia się!

Lokalizacje

Aleksandria

Address
801 N. Pitt Street, Suite #102
VA 22314 Aleksandria, Virginia, Stany Zjednoczone