Read the Official Description

Naszym priorytetem jest naszych studentów. Nasze drugie jest ich przyszłości.

Założona w 1942 roku przez Felicjanki, Felicjanek University Jest jednym z niewielu franciszkańskich uniwersytetów w kraju, a tylko jeden w stanie New Jersey. Zbudowaliśmy naszą reputację, z naciskiem na usługi i szacunku dla ludzkości, jak to było marzenie o błogosławionej Marii Angeli Truszkowskiej - założycielki Sióstr Felicjanek ponad sto lat temu. Nawet dzisiaj, dążymy do reprezentowania tych wartości we wszystkim co robimy.

Bez wątpienia, studenci są priorytetem w Felicjanek.

Zapewniamy indywidualne uwagi i wsparcia, aby przygotować się do życia i sukcesu, po ukończeniu studiów. Więcej niż tylko jakości studentów, jesteśmy ukończeniu wartościowych członków społeczeństwa, którzy są przygotowani do podejmowania wyzwań związanych z ciągle zmieniającym się świecie. Jako koedukacyjny, sztuk wyzwolonych instytucji, Felicjanek jest domem dla około 2300 licencjackich, magisterskich i dorosłych studia studentów. Z pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin i oferty online, można oczekiwać mieszczącą doświadczenie Uniwersytet na Uniwersytecie Felicjanek.

Misja

Felicjanek jest niezależną Katolicki Uniwersytet koedukacyjny / franciszkanów założony i sponsorowany przez Felicjanek kształcić zróżnicowanej populacji studentów w ramach liberalnej tradycji artystycznej. Jej misją jest zapewnienie pełnego zestawu doświadczeń edukacyjnych, wzmocnione z silnymi programów rozwoju akademickiego i studentów mających na celu zachęcić uczniów do ich największy potencjał i przygotowanie ich do sprostania wyzwaniom nowego wieku z poinformowanych świadomości i zrozumienia sercach. Trwała Celem felicjańskiej Akademii jest promowanie miłości do nauki, pragnienie Boga, samowiedzy, służby innym i szacunku dla całego stworzenia.

Wizja

Być górujący Katolicki Uniwersytet Franciszkański w którym stypendium i praktyka nauczania i uczenia się studentów pierwszego miejsce w trwałym dążeniu do prawdy i wytrwałe dążenie do kompetencji, charakteru i współczucia.

Felicjanki Wartości franciszkańskie

Poszanowanie godności ludzkiej ... nasz szacunek i przywiązanie do promowania i ochrony godności osób. Współczucie ... empatii świadomość innymi wyrażone w opiece usługi. Transformacja ... proces, który zachęca do otwartego umysłu i serca, co prowadzi do ciągłego doskonalenia osobie i posłudze. Solidarność z ubogimi ... zapewnienie potrzebom ubogich i narażone są spełnione poprzez rzecznictwo i działania. Sprawiedliwość i pokój ... kucie właściwych relacji, odtwarzając zrównoważonego środowiska, promowanie dobra wspólnego - wszystkich w dążeniu do pokoju.

Fakty

Jeden z 20 franciszkańskich uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych, a tylko w New Jersey Jeden kampus, dwie lokalizacje w Rutherford i Lodi, NJ - 40 akrów ogółem 10.000 godzin pracy studenta wolontariusza wykonywane rocznie 55 programów akademickich Średnia wielkość grupy to 15 osób 92% studentów otrzyma pomoc finansową Student wydziału stosunek wynosi 13: 1 Dwa kolejne lata przyznano New Jersey Zasłużony Student Nauczyciel Roku 10 mil od Nowego Jorku, z 20 minut dojeżdżać 2,5 godziny do Filadelfii i Atlantic City 10 Dywizja II programy sportowe 230% wzrost udziału studia za granicą 144-letni zamek w kampusie Rutherford jest notowana w Krajowym Rejestrze miejsc historycznych

Programs taught in:
Język angielski
Address
1 Felician Way Rutherford, NJ
Rutherford, New Jersey, Stany Zjednoczone
Telefon
undefined