Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Excel English Institute upoważnia studentów do opanowania złożoności języka angielskiego, a jednocześnie uczy się rozwijać w kulturze amerykańskiej, zarówno akademickiej jak i profesjonalnej. Nasze interaktywne podejście, opracowane z wieloletnich doświadczeń w klasie, jest dostosowane do potrzeb osób nie mówiących po angielsku w języku angielskim.

Weterani nauczyciele języka ESL Cindy Gordon i Mallous Rohani wspólnie pracowali jako nauczyciele programu nauczania i koordynatorzy programów w wieloletniej szkole języka angielskiego w Dallas w Teksasie, gdzie zaprojektowali program ESL, który z powodzeniem uczył setki uczniów w języku angielskim. Teraz podjęli współpracę w celu stworzenia jeszcze bardziej dobrze zaokrąglonego, stymulującego i skutecznego programu, aby pomóc rodzimym mówcom zrozumieć wszystkie elementy języka angielskiego.

Co odróżnia Excel od siebie to, że nasi doświadczeni instruktorzy języka wiedzą, jak zachować uczniów w klasie i uzyskiwać gwiazdy. Pani Gordon i Pani Rohani dysponują ręcznie dobranymi dynamicznymi i doświadczonymi nauczycielami, którzy podobnie jak oni są namiętnie oddani sukcesowi każdego ucznia.

Misja i cele

Naszą misją w Excel English Institute jest zapewnienie rodzimym użytkownikom języka angielskiego akwizycji języka angielskiego w ugruntowanych programach, wspierając całe środowisko nauki immersyjnej. Programy programu Excel łączą zalety nauczania języków z niezbędnymi umiejętnościami kulturowymi i interpersonalnymi w celu przygotowania i umocowania uczniów do skutecznego komunikowania się i rozwijania w środowiskach społecznych, akademickich i profesjonalnych.

Aby osiągnąć tę misję, Excel English Institute opracował następujące cele: Popraw umiejętności językowych naszych studentów w celu przygotowania ich do studiowania w amerykańskiej uczelni lub wyższych uczelniach, zapewnienia im profesjonalnych korzyści w miejscu pracy lub Własne cele osobiste i prywatne.

Zapewnienie studentom wiedzy i świadomości kulturowej, niezbędnej do przejścia z życia i nauki w ich własnym kraju do Stanów Zjednoczonych Zapewnienie wsparcia dla studentów i usług administracyjnych najwyższej jakości. Przestrzegaj najwyższych standardów nauczania języka angielskiego poprzez przyciąganie i rozwijanie utalentowanych i doświadczonych wykładowców.

Opracuj intelektualną atmosferę, w której rozwój zawodowy i doskonała nauka są cenione, wspierane i prowadzone przez cały czas.

Akredytowane przez CEA

Excel English Institute jest akredytowany przez Komisję ds. Akredytacji Programu Języka Angielskiego w okresie od kwietnia 2017 r. Do kwietnia 2018 r. I zgadza się przestrzegać standardów CEA dla programów i instytucji języka angielskiego. CEA jest uznawany przez Sekretarza Edukacji USA jako uznana w kraju akredytacja agencji akademickich dla programów i instytucji języka angielskiego w Stanach Zjednoczonych

Intensywne programy języka angielskiego

Nasze obszerne kursy językowe doskonalą opanowanie różnych elementów języka angielskiego - gramatyki, pisania, czytania i mówienia / słuchania.

Doświadczony wykładowca

Nasze interaktywne podejście do doświadczonych wykładowców zostało udoskonalone przez lata doświadczenia w klasie, dostosowane do potrzeb osób nie mówiących po angielsku w języku angielskim.

Dogodna lokalizacja

Znajdujemy się w Dallas, w Teksasie, z dogodnym dostępem od linii DART Red Line.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Excel English Institute

Kurs odzwierciedla najnowsze trendy w biznesie i pomaga studentom sprostać amerykańskiej kulturze biznesowej, rozwija umiejętności gramatyki, aby odnieść sukces w ameryka ... [+]

Kurs odzwierciedla najnowsze trendy w biznesie i pomaga studentom sprostać amerykańskiej kulturze biznesowej, rozwija umiejętności gramatyki, aby odnieść sukces w amerykańskim środowisku biznesowym i rozwijać umiejętności komunikacyjne potrzebne do dobrego rozwoju w amerykańskim profesjonalnym miejscu pracy.

[-]
Stany Zjednoczone Dallas
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Excel English Institute

Nasz główny program to intensywny angielski program. Ten program jest podzielony na trzy poziomy: Początek, Średni i Zaawansowany. ... [+]

Nasz główny program to intensywny angielski program. Ten program jest podzielony na trzy poziomy: Początek, Średni i Zaawansowany. Każdy poziom podzielony jest na sześć sekcji 4-tygodniowych. W każdej sekcji uczniowie uczą się gramatyki, pisania, czytania i słuchania, które mają na celu pomoc studentom w rozwijaniu umiejętności komunikowania się z amerykańskimi mówcami zarówno ustnie, jak i pisemnie. Celem tego programu jest pomoc studentom w nauce i profesjonalizmie. Każda sesja składa się z 72 godzin lekcji w klasie. W celu określenia poziomu biegłości ucznia wprowadza się test kwalifikacyjny. Program ma zostać zrealizowany w ciągu 6-18 miesięcy.

[-]

Stany Zjednoczone Dallas
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Excel English Institute

Dla studentów, którzy aspirują do uczelni, Excel oferuje kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL. Ten trzy miesięczny kurs ma na celu zapewnienie strategii i coachingu w ce ... [+]

Dla studentów, którzy aspirują do uczelni, Excel oferuje kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL. Ten trzy miesięczny kurs ma na celu zapewnienie strategii i coachingu w celu osiągnięcia optymalnych wyników w teście TOEFL. Nasi uczniowie TOEFL są regularnie testowani, aby określić, które obszary nauki potrzebują dodatkowej uwagi, aby zmaksymalizować wyniki testów. Program podzielony jest na trzy odcinki 4-tygodniowe, które można wykonać niezależnie.

Typ studenta Opłata za rejestrację Czesne: Intensywne programy Czesne: Programy do wyboru Książka: Program przygotowania do egzaminu TOEFL Student Międzynarodowy (F-1) 150 dolarów * 750 USD w zestawie... [-]
Stany Zjednoczone Dallas
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku