Excel English Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Excel English Institute upoważnia studentów do opanowania złożoności języka angielskiego, a jednocześnie uczy się rozwijać w kulturze amerykańskiej, zarówno akademickiej jak i profesjonalnej. Nasze interaktywne podejście, opracowane z wieloletnich doświadczeń w klasie, jest dostosowane do potrzeb osób nie mówiących po angielsku w języku angielskim.

Weterani nauczyciele języka ESL Cindy Gordon i Mallous Rohani wspólnie pracowali jako nauczyciele programu nauczania i koordynatorzy programów w wieloletniej szkole języka angielskiego w Dallas w Teksasie, gdzie zaprojektowali program ESL, który z powodzeniem uczył setki uczniów w języku angielskim. Teraz podjęli współpracę w celu stworzenia jeszcze bardziej dobrze zaokrąglonego, stymulującego i skutecznego programu, aby pomóc rodzimym mówcom zrozumieć wszystkie elementy języka angielskiego.

Co odróżnia Excel od siebie to, że nasi doświadczeni instruktorzy języka wiedzą, jak zachować uczniów w klasie i uzyskiwać gwiazdy. Pani Gordon i Pani Rohani dysponują ręcznie dobranymi dynamicznymi i doświadczonymi nauczycielami, którzy podobnie jak oni są namiętnie oddani sukcesowi każdego ucznia.

Misja i cele

Naszą misją w Excel English Institute jest zapewnienie rodzimym użytkownikom języka angielskiego akwizycji języka angielskiego w ugruntowanych programach, wspierając całe środowisko nauki immersyjnej. Programy programu Excel łączą zalety nauczania języków z niezbędnymi umiejętnościami kulturowymi i interpersonalnymi w celu przygotowania i umocowania uczniów do skutecznego komunikowania się i rozwijania w środowiskach społecznych, akademickich i profesjonalnych.

Aby osiągnąć tę misję, Excel English Institute opracował następujące cele: Popraw umiejętności językowych naszych studentów w celu przygotowania ich do studiowania w amerykańskiej uczelni lub wyższych uczelniach, zapewnienia im profesjonalnych korzyści w miejscu pracy lub Własne cele osobiste i prywatne.

Zapewnienie studentom wiedzy i świadomości kulturowej, niezbędnej do przejścia z życia i nauki w ich własnym kraju do Stanów Zjednoczonych Zapewnienie wsparcia dla studentów i usług administracyjnych najwyższej jakości. Przestrzegaj najwyższych standardów nauczania języka angielskiego poprzez przyciąganie i rozwijanie utalentowanych i doświadczonych wykładowców.

Opracuj intelektualną atmosferę, w której rozwój zawodowy i doskonała nauka są cenione, wspierane i prowadzone przez cały czas.

Akredytowane przez CEA

Excel English Institute jest akredytowany przez Komisję ds. Akredytacji Programu Języka Angielskiego w okresie od kwietnia 2017 r. Do kwietnia 2018 r. I zgadza się przestrzegać standardów CEA dla programów i instytucji języka angielskiego. CEA jest uznawany przez Sekretarza Edukacji USA jako uznana w kraju akredytacja agencji akademickich dla programów i instytucji języka angielskiego w Stanach Zjednoczonych

Intensywne programy języka angielskiego

Nasze obszerne kursy językowe doskonalą opanowanie różnych elementów języka angielskiego - gramatyki, pisania, czytania i mówienia / słuchania.

Doświadczony wykładowca

Nasze interaktywne podejście do doświadczonych wykładowców zostało udoskonalone przez lata doświadczenia w klasie, dostosowane do potrzeb osób nie mówiących po angielsku w języku angielskim.

Dogodna lokalizacja

Znajdujemy się w Dallas, w Teksasie, z dogodnym dostępem od linii DART Red Line.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Business English

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 6 miesięcy September 2019 Stany Zjednoczone Dallas

Kurs odzwierciedla najnowsze trendy w biznesie i pomaga studentom sprostać amerykańskiej kulturze biznesowej, rozwija umiejętności gramatyki, aby odnieść sukces w amerykańskim środowisku biznesowym i rozwijać umiejętności komunikacyjne potrzebne do dobrego rozwoju w amerykańskim profesjonalnym miejscu pracy. [+]

Kurs odzwierciedla najnowsze trendy w biznesie i pomaga studentom sprostać amerykańskiej kulturze biznesowej, rozwija umiejętności gramatyki, aby odnieść sukces w amerykańskim środowisku biznesowym i rozwijać umiejętności komunikacyjne potrzebne do dobrego rozwoju w amerykańskim profesjonalnym miejscu pracy.

[-]

Program intensywny angielski

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 18 miesięcy Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Dallas + 1 więcej

Nasz główny program to intensywny angielski program. Ten program jest podzielony na trzy poziomy: Początek, Średni i Zaawansowany. [+]

Nasz główny program to intensywny angielski program. Ten program jest podzielony na trzy poziomy: Początek, Średni i Zaawansowany. Każdy poziom podzielony jest na sześć sekcji 4-tygodniowych. W każdej sekcji uczniowie uczą się gramatyki, pisania, czytania i słuchania, które mają na celu pomoc studentom w rozwijaniu umiejętności komunikowania się z amerykańskimi mówcami zarówno ustnie, jak i pisemnie. Celem tego programu jest pomoc studentom w nauce i profesjonalizmie. Każda sesja składa się z 72 godzin lekcji w klasie. W celu określenia poziomu biegłości ucznia wprowadza się test kwalifikacyjny. Program ma zostać zrealizowany w ciągu 6-18 miesięcy.

Opłaty Typ studenta Opłata za rejestrację Czesne: Intensywne programy Książki: Intensywny język angielski Student Międzynarodowy (F-1) 150 dolarów * 750 USD 150 USD za 6 miesięcy Tourist / Vistor (B1 / B2) / td> 50 USD * 750 USD 150 USD za 6 miesięcy Mieszkaniec 50 USD 400 USD 150 USD za 6 miesięcy * Kursy dla studentów zagranicznych i turystów obejmują jeden 18-godzinny / tygodniowy program intensywny + trzygodzinny / tydzień. Rekrutacja Program Excel akceptuje uczniów w dowolnym momencie i posiada system, który pomaga studentom przystąpić do tej klasy od momentu zapisania. Dlatego potencjalni studenci nie muszą czekać na datę rozpoczęcia sesji, aby zarejestrować się. Odwiedź Excel między godzinami 8-4 M-Th i 9-2 wtorek i sobota. Intensywny angielski program Celem Intensywnego Programu Języka Angielskiego jest pomoc studentom w nauce i profesjonalizacji, dostarczając im wiedzy i narzędzi do komunikacji z rodzimymi amerykańskimi mówcami po angielsku, zarówno ustnie, jak i pisemnie, z konstruowaniem gramatyki dźwiękowej i... [-]

Toefl program przygotowawczy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 miesięcy Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Dallas + 1 więcej

Dla studentów, którzy aspirują do uczelni, Excel oferuje kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL. Ten trzy miesięczny kurs ma na celu zapewnienie strategii i coachingu w celu osiągnięcia optymalnych wyników w teście TOEFL. [+]

Dla studentów, którzy aspirują do uczelni, Excel oferuje kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL. Ten trzy miesięczny kurs ma na celu zapewnienie strategii i coachingu w celu osiągnięcia optymalnych wyników w teście TOEFL. Nasi uczniowie TOEFL są regularnie testowani, aby określić, które obszary nauki potrzebują dodatkowej uwagi, aby zmaksymalizować wyniki testów. Program podzielony jest na trzy odcinki 4-tygodniowe, które można wykonać niezależnie.

Typ studenta Opłata za rejestrację Czesne: Intensywne programy Czesne: Programy do wyboru Książka: Program przygotowania do egzaminu TOEFL Student Międzynarodowy (F-1) 150 dolarów * 750 USD w zestawie 65 USD Turysta / Vistor (B1 / B2) 50 USD * 750 USD w zestawie 65 USD Mieszkaniec 50 USD 400 USD 100 dolarów 65 USD Rekrutacja Program Excel akceptuje uczniów w dowolnym momencie i posiada system, który pomaga studentom przystąpić do tej klasy od momentu zapisania. Dlatego potencjalni studenci nie muszą czekać na datę rozpoczęcia sesji, aby zarejestrować się. Odwiedź Excel między godzinami 8-4 M-Th i 9-2 wtorek i sobota. Kurs intensywnego języka angielskiego / TOEFL Sesja Data rozpoczęcia Data końcowa 1 3 stycznia 26 stycznia 2 30 stycznia 23 lutego 3 27 lutego Marsz. 30 4 3 kwietnia 27 kwietnia 5 Może. 1 Może. 25 6 Może. 30 Czerwiec. 22 7 Lipiec. 3 Lipiec. 27 8 Lipiec. 31 24 sierpnia 9 28 sierpnia 21 września 10 25 września 19 października 11 23 października 16 listopada 12 20 listopada 14 grudnia [-]