Excel English Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Excel English Institute upoważnia studentów do opanowania złożoności języka angielskiego, a jednocześnie uczy się rozwijać w kulturze amerykańskiej, zarówno akademickiej jak i profesjonalnej. Nasze interaktywne podejście, opracowane z wieloletnich doświadczeń w klasie, jest dostosowane do potrzeb osób nie mówiących po angielsku w języku angielskim.

Weterani nauczyciele języka ESL Cindy Gordon i Mallous Rohani wspólnie pracowali jako nauczyciele programu nauczania i koordynatorzy programów w wieloletniej szkole języka angielskiego w Dallas w Teksasie, gdzie zaprojektowali program ESL, który z powodzeniem uczył setki uczniów w języku angielskim. Teraz podjęli współpracę w celu stworzenia jeszcze bardziej dobrze zaokrąglonego, stymulującego i skutecznego programu, aby pomóc rodzimym mówcom zrozumieć wszystkie elementy języka angielskiego.

Co odróżnia Excel od siebie to, że nasi doświadczeni instruktorzy języka wiedzą, jak zachować uczniów w klasie i uzyskiwać gwiazdy. Pani Gordon i Pani Rohani dysponują ręcznie dobranymi dynamicznymi i doświadczonymi nauczycielami, którzy podobnie jak oni są namiętnie oddani sukcesowi każdego ucznia.

Misja i cele

Naszą misją w Excel English Institute jest zapewnienie rodzimym użytkownikom języka angielskiego akwizycji języka angielskiego w ugruntowanych programach, wspierając całe środowisko nauki immersyjnej. Programy programu Excel łączą zalety nauczania języków z niezbędnymi umiejętnościami kulturowymi i interpersonalnymi w celu przygotowania i umocowania uczniów do skutecznego komunikowania się i rozwijania w środowiskach społecznych, akademickich i profesjonalnych.

Aby osiągnąć tę misję, Excel English Institute opracował następujące cele: Popraw umiejętności językowych naszych studentów w celu przygotowania ich do studiowania w amerykańskiej uczelni lub wyższych uczelniach, zapewnienia im profesjonalnych korzyści w miejscu pracy lub Własne cele osobiste i prywatne.

Zapewnienie studentom wiedzy i świadomości kulturowej, niezbędnej do przejścia z życia i nauki w ich własnym kraju do Stanów Zjednoczonych Zapewnienie wsparcia dla studentów i usług administracyjnych najwyższej jakości. Przestrzegaj najwyższych standardów nauczania języka angielskiego poprzez przyciąganie i rozwijanie utalentowanych i doświadczonych wykładowców.

Opracuj intelektualną atmosferę, w której rozwój zawodowy i doskonała nauka są cenione, wspierane i prowadzone przez cały czas.

Akredytowane przez CEA

Excel English Institute jest akredytowany przez Komisję ds. Akredytacji Programu Języka Angielskiego w okresie od kwietnia 2017 r. Do kwietnia 2018 r. I zgadza się przestrzegać standardów CEA dla programów i instytucji języka angielskiego. CEA jest uznawany przez Sekretarza Edukacji USA jako uznana w kraju akredytacja agencji akademickich dla programów i instytucji języka angielskiego w Stanach Zjednoczonych

Intensywne programy języka angielskiego

Nasze obszerne kursy językowe doskonalą opanowanie różnych elementów języka angielskiego - gramatyki, pisania, czytania i mówienia / słuchania.

Doświadczony wykładowca

Nasze interaktywne podejście do doświadczonych wykładowców zostało udoskonalone przez lata doświadczenia w klasie, dostosowane do potrzeb osób nie mówiących po angielsku w języku angielskim.

Dogodna lokalizacja

Znajdujemy się w Dallas, w Teksasie, z dogodnym dostępem od linii DART Red Line.

Lokalizacje

Dallas

Address
10260 North Central Expressway, Suite 250 Dallas, Texas 75231
Dallas, Teksas, Stany Zjednoczone