English for Internationals

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nauczanie świata do komunikacji!

English for Internationals oferuje dorosłe kursy języka angielskiego dla każdego !!

Nasi studenci to:

  • Lokalne międzynarodowe
  • Studenci nonimigrancki (wiza studencka F1)
  • specjaliści

English for Internationals jest akredytowany i jest upoważniony zgodnie z prawem federalnym do zapisywania się do studentów nonimmigrant.

Zajęcia są interesujące i interaktywne. Nasi instruktorzy przynoszą wieloletnie doświadczenie w nauce w klasie oraz pasją do pomagania uczniom w doskonaleniu umiejętności językowych. Uczniowie ćwiczy Gramatykę, czytanie, pisanie i słuchanie i mówienie. Uczenie się i stosowanie umiejętności, które uczą się w zajęciach ma bardzo pozytywny wpływ na życie naszego studenta.

Ponadto studenci korzystają z rozwijających się przyjaźni, uczestnicząc w zajęciach i wycieczek po okolicach Roswell i poza nim. W klasie i poza nią studenci uczą się o innych kulturach, dając im szeroką perspektywę globalną.

Nasza misja: Misją angielskiego w Internationals, Inc. jest zapewnienie wysokiej jakości i etycznego języka angielskiego jako drugiego języka dla dorosłych z całego świata.

57838_pexels-photo-261501.jpeg

Historia języka angielskiego

Normalnie wznowiono pracę w Georgia State University. Mężczyzna dzwoniąc z północnych Włoch szukał intensywnego programu języka angielskiego w Atlancie, gdzie mógłby zapisać się do nowego starszego pracownika, Sergino. Na Georgia State University nie było.

Kiedy wszystkie dzieci wzrosły, a jej praca zakończyła się wkrótce, pomyślała: "Mogę uczyć angielskiego dla Sergino!" Szybko wyjaśniła panu szczegóły dotyczące jej wykształcenia i zaproponowała napisanie propozycji! Tydzień później Norma wysłała propozycję zaoferowania otworzyć dom swojemu młodemu włoskiemu pracownikowi na intensywną praktykę angielską, koncentrując się na biznesie angielskim w połączeniu z praktyką w firmie Atlanta. Sergino pozostała z Normą i jej mężem, Davidem przez sześć miesięcy. To był początek działalności, a od tego pierwszego studenta w 1991 roku ponad 15 000 studentów studiowało angielski w szkole Norma rozpoczął się wkrótce po tym, jak Sergino ukończył edukacyjne i kulturowe doświadczenie.

W ciągu ostatnich 26 lat pewne rzeczy zmieniły się w szkole, ale wiele osób pozostało takich samych. W centrum uwagi pozostaje "nauczanie świata komunikować się" w zabawnym i bezpiecznym otoczeniu. English for Internationals nadal zatrudnia instruktorstrained w angielskim akwizycji i organizuje wiele wycieczek w okolicach metra Atlanta, pozwalając studentom na poznanie Atlantyny w sposób zabawny i edukacyjny.

Lokalizacja

Nasz kampus znajduje się w Roswell w stanie Georgia. Roswell jest tylko 30 minut na północ od pięknego i kulturalnego miasta w Atlancie. Roswell ma tak wiele do zaoferowania naszym studentom. W Roswell uczniowie lubią zakupy, restauracje i wszelkiego rodzaju rozrywki. Aby zobaczyć listę atrakcji Roswell, kliknij tutaj.

Studenci mogą także pojechać lub wziąć transport publiczny do Atlanty, aby cieszyć się wszystkim, co miasto oferuje.

Nasza szkoła mieści się w budynku architektury w stylu południowym. Studenci mają pełny dostęp do naszej wyposażonej kuchni i przerwie pokój. Niektóre dodatkowe funkcje to:

  • Darmowe wifi
  • Duże sale lekcyjne
  • Darmowy parking
  • Bezpieczna lokalizacja
  • Autobus do Roswell i Atlanty
  • Odległości spacerowej do sklepów, restauracji, rozrywki

57839_asia-1807531_640.jpg

O naszym Wydziale i Pracowniku

English for Internationals jest akredytowany przez ACCET. Dlatego też EFI musi przestrzegać standardów jakościowych w programach edukacyjnych i mieć wydział z bezpłatnymi kursami języka angielskiego, zapewniając studentom naukę języka angielskiego. Istnieje 15 profesjonalnych instruktorów języka angielskiego z licencjatami i / lub stopniem magistra plus doświadczenie w nauczaniu angielskiego jako języka drugiego (ESL) w Stanach Zjednoczonych lub za granicą. Wiele z nich jest dwujęzycznych i posiada różne języki, ale w programie EFI, "angielski tylko" jest trybem dnia. Wydział uzyskał wykształcenie w szkołach, w kolegiach i uniwersytetach oraz w innych krajach.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Międzynarodowy program wizowy studencki (f-1)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Stany Zjednoczone Roswell

Nasz międzynarodowy program Visa dla studentów (F-1) oferuje cztery harmonogramy: 4 dni w tygodniu; 4 noce w tygodniu; 2 dni i nocy (poniedziałek / wtorek); 2 Dni i Nocy (wtorek / czwartek) [+]

Każda międzynarodowa osoba dorosła może nauczyć się angielskiego w języku angielskim dla międzynarodowych!

Są to nasze najbardziej kompleksowe programy studenckie i są oferowane studentom studiującym w USA na wizie studenckiej F-1. Ten program obejmuje 18 godzin zajęć w tygodniu od poniedziałku do czwartku. Każdy termin trwa osiem tygodni.

Nasz międzynarodowy program Visa dla studentów (F-1) oferuje cztery harmonogramy:

4 dni w tygodniu

Harmonogram

Poniedziałek czwartek 9:00 - 13:30 18 godzin / tydzień 5 ćwiczeń: słuchanie / mówienie, gramatyka, czytanie / słownictwo, pisanie i selektywne (poziomy 1-3) 4 zajęcia: słuchanie / mówienie, gramatyka, czytanie / słownictwo i pisanie (poziom 4-7) Studenci wypełniają jeden poziom w ciągu 8 tygodni. 4 noce w tygodniu ... [-]

Toefl ibt prep

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 8 tygodnie Stany Zjednoczone Roswell

Jest to wszechstronny kurs obejmujący wszystkie sekcje testu TOEFL iBT. Studenci uczą się umiejętności czytania, pisania, słuchania i mówienia wymaganych do egzaminów TOEFL. [+]

Jest to kompleksowy kurs obejmujący wszystkie sekcje egzaminu TOEFL iBT. Uczniowie ćwiczą zintegrowane umiejętności czytania, pisania, słuchania i mówienia wymagane do testów TOEFL. Ten test jest preferowanym testem wstępnym dla amerykańskiego systemu uniwersyteckiego i kolegium.

Klasa TOEFL iBT Prep obejmuje 8 tygodni i 72 godziny i została opracowana w celu przeglądu wcześniej nauczonego języka angielskiego i uczenia strategii niezbędnych do przeprowadzenia najnowszego testu opracowanego przez Educational Testing Service, TOEFL iBT.

Aby wziąć udział w tej klasie, student powinien osiągnąć co najmniej 85% testu języka angielskiego w szkołach międzynarodowych.... [-]