Przeczytaj oficjalny opis

MISJA

Naszą misją jest rozwijanie profesjonalnej edukacji i doskonalenie umiejętności zawodowych z perspektywy międzynarodowej w różnych dyscyplinach technologicznych i biznesowych, które nie są dostępne w wielu tradycyjnych instytucjach szkolnictwa wyższego. Jesteśmy zobowiązani do przygotowania naszych uczniów do osiągnięcia sukcesu na globalnym rynku. Osiąga się to poprzez połączenie rygoru akademickiego ze szkoleniem zawodowym i świadomością różnorodności kulturowej, koncentrując się jednocześnie na profesjonalnym i osobistym rozwoju naszych uczniów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Powiązany program

Elyon College

Program dyplomowy marketingu cyfrowego rozpoczyna się od wprowadzenia krajobrazu marketingu cyfrowego, zdobycia fundamentalnej wiedzy na temat jego podstawowych zasad, a ... [+]

CO NAUCZ SIĘ

Stand Zrozumienie kluczowych pojęć cyfrowych, jak zmieniło zachowanie klientów i implikacje dla twojej roli i szerszego biznesu. Goals Osiągaj cele biznesowe, rozumiejąc, jak tworzyć, wdrażać i mierzyć kampanie cyfrowe, które angażują się i konwertują. The Zrozumienie znaczenia kanałów i strategii cyfrowych oraz umiejętność korzystania z SEO, płatnych wyszukiwań, treści, reklam i e-maili w celu zwiększenia zaangażowania klientów.

[-]
Stany Zjednoczone Brooklyn
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku