English Language Institute at Jacksonville State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Czy jesteś gotowy, aby zmienić swój świat?

W Intensywnym kursie angielskiego w JSU English Language Institute możesz ...

... szybko ucz się angielskiego: 25 godzin tygodniowo, instruktorzy, koledzy z całego świata - szybko zrozumiesz, będziesz mówić i pisać po angielsku .

... ciesz się życiem uniwersyteckim: Twoja karta studencka JSU będzie twoim kluczem do uniwersytetu: wygodne mieszkanie, różnorodne restauracje, bezpłatny transport, nowy klub zdrowia oraz wiele uniwersyteckich i lokalnych zajęć i wydarzeń.

... zyskaj wielką wartość: każda 7-tygodniowa sesja kosztuje 4977 $ i obejmuje czesne, opłaty, zakwaterowanie, wyżywienie, wydarzenia i specjalne wycieczki kulturalne - wszystko oprócz osobistych wydatków.

Levels diagram

Program ma sześć poziomów. Każdy uczeń jest inny, ale większość uczniów zaczyna od poziomu 3 lub 4 i osiąga swój cel na poziomie 5.

Uwaga: Po przyjęciu warunkowym po ukończeniu poziomu 4 możesz zostać przyjęty do programu studiów licencjackich JSU bez wyniku egzaminu TOEFL lub IELTS!

Chętnie pomożemy Ci "zmienić świat"!

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Intensywny program angielski

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 - 42 tygodnie Stany Zjednoczone Jacksonville

Intensywny kurs języka angielskiego zapewnia naukę języka angielskiego, aby osiągnąć sukces na uniwersytecie iw swojej karierze. Na różnych kursach będziesz uczyć się i ćwiczyć angielski przez 25 godzin w tygodniu przez 7 tygodni, co daje łącznie ponad 175 godzin na sesję. [+]

Czy jesteś gotowy, aby zmienić swój świat?

W Intensywnym kursie angielskiego w JSU English Language Institute możesz ...

... szybko ucz się angielskiego: 25 godzin tygodniowo, instruktorzy, koledzy z całego świata - szybko zrozumiesz, będziesz mówić i pisać po angielsku !

... ciesz się życiem uniwersyteckim: Twoja karta studencka JSU będzie twoim kluczem do uniwersytetu: wygodne mieszkanie, różnorodne restauracje, bezpłatny transport, biblioteki, klub zdrowia i sport - do oglądania i zabawy!

... zyskaj wielką wartość: każda siedmiotygodniowa sesja kosztuje mniej niż 4 997 $ i obejmuje czesne, opłaty, zakwaterowanie, wyżywienie, imprezy i wycieczki w terenie - wszystko oprócz osobistych wydatków.... [-]


Filmy

ELI students improve their English at JSU

Kontakt
Adres lokalizacji
Jacksonville, Alabama, 36265 US