Przeczytaj oficjalny opis

Czy jesteś gotowy, aby zmienić swój świat?

W Intensywnym kursie angielskiego w JSU English Language Institute możesz ...

... szybko ucz się angielskiego: 25 godzin tygodniowo, instruktorzy, koledzy z całego świata - szybko zrozumiesz, będziesz mówić i pisać po angielsku .

... ciesz się życiem uniwersyteckim: Twoja karta studencka JSU będzie twoim kluczem do uniwersytetu: wygodne mieszkanie, różnorodne restauracje, bezpłatny transport, nowy klub zdrowia oraz wiele uniwersyteckich i lokalnych zajęć i wydarzeń.

... zyskaj wielką wartość: każda 7-tygodniowa sesja kosztuje 4977 $ i obejmuje czesne, opłaty, zakwaterowanie, wyżywienie, wydarzenia i specjalne wycieczki kulturalne - wszystko oprócz osobistych wydatków.

Levels diagram

Program ma sześć poziomów. Każdy uczeń jest inny, ale większość uczniów zaczyna od poziomu 3 lub 4 i osiąga swój cel na poziomie 5.

Uwaga: Po przyjęciu warunkowym po ukończeniu poziomu 4 możesz zostać przyjęty do programu studiów licencjackich JSU bez wyniku egzaminu TOEFL lub IELTS!

Chętnie pomożemy Ci "zmienić świat"!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

English Language Institute at Jacksonville State University

Intensywny kurs języka angielskiego zapewnia naukę języka angielskiego, aby osiągnąć sukces na uniwersytecie iw swojej karierze. Na różnych kursach będziesz uczyć się i ć ... [+]

Czy jesteś gotowy, aby zmienić swój świat?

W Intensywnym kursie angielskiego w JSU English Language Institute możesz ...

... szybko ucz się angielskiego: 25 godzin tygodniowo, instruktorzy, koledzy z całego świata - szybko zrozumiesz, będziesz mówić i pisać po angielsku !

... ciesz się życiem uniwersyteckim: Twoja karta studencka JSU będzie twoim kluczem do uniwersytetu: wygodne mieszkanie, różnorodne restauracje, bezpłatny transport, biblioteki, klub zdrowia i sport - do oglądania i zabawy!

... zyskaj wielką wartość: każda siedmiotygodniowa sesja kosztuje mniej niż 4 997 $ i obejmuje czesne, opłaty, zakwaterowanie, wyżywienie, imprezy i wycieczki w terenie - wszystko oprócz osobistych wydatków.... [-]

Stany Zjednoczone Jacksonville
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 - 42 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

ELI students improve their English at JSU