Przeczytaj oficjalny opis

Epicka Akademia Lotnicza Jest strategicznie zlokalizowany w KEVB - miejskim porcie lotniczym New Smyrna Beach na Florydzie w USA. Szkolenie na lotach koncentrowało się na Epic Flight Academy od 1999 roku i jesteśmy dumni z naszego ciągłego wzrostu i możliwości zapewnienia studentom ścieżki do osiągnięcia profesjonalnych marzeń pilotowych. Przez lata rozwijaliśmy nasze indywidualne kursy w pełne doświadczenie w pakietach, zapewniając naszym uczniom pełne szkolenie z niezbędnymi wymaganiami, aby osiągnąć cele pilotażowego kariery zawodowej.

Z uczniami podróżującymi z ponad 70 krajów na całym świecie w celu odbycia szkolenia lotniczego w Epic Flight Academy, zdajemy sobie sprawę, że istnieją duże oczekiwania co do zdolności do sukcesu i znajomości wymagań ich urzędu lotnictwa cywilnego. W Akademii Lotów Epickich studenci znajdą kompletne kursy szkolenia lotniczego stworzone specjalnie dla najbardziej znanych organów lotnictwa cywilnego na świecie: FAA, EASA, UAEAC, DGCA, CAAV, ANAC, AAC, GCAA, GACA .... i wiele więcej.

Rozumiemy, że pilot pilotażowy jest trudny, aby w pełni zrozumieć wszystkie niezbędne szkolenie w lotach, mniej wiedząc, czy są one na prawidłowym torze w oparciu o swoje cele. Jak większość z naszych absolwentów pilotów powie, bez opcji pełnego treningu lotu Epic, zostaną utracone podczas ich kariery zawodowej. Zrelaksuj się i pozwól, aby nasza wyszkolona ekipa Admissions poprowadziła Cię w dobrym kierunku do twojej kariery marzeń jako profesjonalnego pilota.

Epic Flight Academy szkolenia lotniczego Opcje

Niezależnie od tego, czy chcesz zostać komercyjnym pilotem, potrzebować licencji pilota prywatnego, czy odbyć poprzedni kurs, szkoła jest dla Ciebie! Nasz kampus oferuje pilotowe szkolenie szkoleniowe, w tym szkolenie FAA i EASA z teorią ATPL.

Międzynarodowe i amerykańskie kursy pilotażowe dotyczące pilotów: Epic oferuje kompletny kurs szkolenia lotniczego od zera do komercyjnego pilota wieloosobowego. Szacowany czas treningu lotniczego wynosi 8-10 miesięcy, w zależności od całkowitych godzin. Kurs pilotażowy "Zero to Hero" przygotowany jest dla studentów, aby ukończyć pilotowe szkolenie w locie i rozpocząć karierę w mniej niż jeden rok!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Epic Flight Academy

Profesjonalny program pilotażowy Epic jest główną częścią 141 FAA zatwierdziła przyspieszony kurs pilota komercyjnego. ... [+]

Profesjonalny program pilotażowy Epic jest wiodącą częścią 141 FAA zatwierdziła przyspieszony kurs pilota komercyjnego.

Ten kurs jest przeznaczony do podejmowania studentów z lotu treningowego zerowym doświadczeniem na poziomie Wielu silnika Pilot Handlowy w ciągu zaledwie 6 - 8 miesięcy. Celem tego komercyjnego kursu pilotażowego jest student najpierw otrzymują solidne podstawy w zakresie ogólnej wiedzy lotniczej. Gdy biegli w zakresie podstaw strategicznym, pełny program zanurzenia jest wprowadzonych do konkretnego stylu uczenia się studenta.

Następnym krokiem jest, aby uczniowie rozwijają swoje rzeczywiste umiejętności lotu i ćwiczyć podstawowe procedury bezpieczeństwa za pomocą symulacji w czasie rzeczywistym w naszym Frasca Tru Flite i mentorem poziom 5 urządzeń treningowych pola. To w połączeniu szkolenia oparty scenariusz szkolenia z wykorzystaniem komputera pozwala studentowi komfort nauki i popełnianie błędów na ziemi. Zwiększa to pewność, że znają i mogą z powodzeniem wykonywać procedur i manewrów przed rozpoczęciem faktycznych loty w samolocie, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze podczas szkolenia pilotów komercyjnych. Nasz profesjonalny pilotażowe naśladuje programu, które poważnych szkolenia lotnicze, przygotowuje do linii lotniczej od pierwszego dnia.... [-]

Stany Zjednoczone Nowa plaża Smyrna
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Epic Flight Academy | Professional Pilot Training | Florida

Commercial Pilot Maneuvers | Epic Flight Academy | Female Pilot

360 Coastal Discovery Flight - Epic Flight Academy

Epic Flight Academy: Epic Aviation Inc.
Address
600 Skyline Drive New Smyrna Beach FL 32168
32168 Nowa plaża Smyrna, Floryda, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 386-409-5583