Epic Flight Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Epicka Akademia Lotnicza Jest strategicznie zlokalizowany w KEVB - miejskim porcie lotniczym New Smyrna Beach na Florydzie w USA. Szkolenie na lotach koncentrowało się na Epic Flight Academy od 1999 roku i jesteśmy dumni z naszego ciągłego wzrostu i możliwości zapewnienia studentom ścieżki do osiągnięcia profesjonalnych marzeń pilotowych. Przez lata rozwijaliśmy nasze indywidualne kursy w pełne doświadczenie w pakietach, zapewniając naszym uczniom pełne szkolenie z niezbędnymi wymaganiami, aby osiągnąć cele pilotażowego kariery zawodowej.

Z uczniami podróżującymi z ponad 70 krajów na całym świecie w celu odbycia szkolenia lotniczego w Epic Flight Academy, zdajemy sobie sprawę, że istnieją duże oczekiwania co do zdolności do sukcesu i znajomości wymagań ich urzędu lotnictwa cywilnego. W Akademii Lotów Epickich studenci znajdą kompletne kursy szkolenia lotniczego stworzone specjalnie dla najbardziej znanych organów lotnictwa cywilnego na świecie: FAA, EASA, UAEAC, DGCA, CAAV, ANAC, AAC, GCAA, GACA .... i wiele więcej.

Rozumiemy, że pilot pilotażowy jest trudny, aby w pełni zrozumieć wszystkie niezbędne szkolenie w lotach, mniej wiedząc, czy są one na prawidłowym torze w oparciu o swoje cele. Jak większość z naszych absolwentów pilotów powie, bez opcji pełnego treningu lotu Epic, zostaną utracone podczas ich kariery zawodowej. Zrelaksuj się i pozwól, aby nasza wyszkolona ekipa Admissions poprowadziła Cię w dobrym kierunku do twojej kariery marzeń jako profesjonalnego pilota.

Epic Flight Academy szkolenia lotniczego Opcje

Niezależnie od tego, czy chcesz zostać komercyjnym pilotem, potrzebować licencji pilota prywatnego, czy odbyć poprzedni kurs, szkoła jest dla Ciebie! Nasz kampus oferuje pilotowe szkolenie szkoleniowe, w tym szkolenie FAA i EASA z teorią ATPL.

Międzynarodowe i amerykańskie kursy pilotażowe dotyczące pilotów: Epic oferuje kompletny kurs szkolenia lotniczego od zera do komercyjnego pilota wieloosobowego. Szacowany czas treningu lotniczego wynosi 8-10 miesięcy, w zależności od całkowitych godzin. Kurs pilotażowy "Zero to Hero" przygotowany jest dla studentów, aby ukończyć pilotowe szkolenie w locie i rozpocząć karierę w mniej niż jeden rok!

Lokalizacje

Nowa plaża Smyrna

Epic Flight Academy: Epic Aviation Inc.

Address
600 Skyline Drive
New Smyrna Beach
FL 32168


32168 Nowa plaża Smyrna, Floryda, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 386-409-5583

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium