Delaware County Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Fasada DCCC

Delaware County Community College (DCCC) Jest akredytowanym, publicznym dwuletnim college'em znajdującym się w Poznaniu mediów, Pensylwania. Kolegium służy 12 500 studentów, W tym więcej niż 200 zagranicznych studentów znad 50 krajów. DCCC Studenci korzystają z bezpiecznego, wysokiej technologii kampusu otoczony naturą, z łatwym dostępem do dynamicznego i historycznego miasta w Filadelfii, 22 km od hotelu. The Kolegium oferty 40 stopni studiów Do studentów zagranicznych. Studenci mogą ukończyć dwuletnie staż stowarzyszeniowy i przenieść się do czteroletniego programu licencjackiego, jeśli zechcą. Nasz Biuro Transferu współpracuje z ponad 40 kolegiami i uniwersytetami, tworząc podwójne i gwarantowane umowy o dopuszczenie do pracy oraz porozumienia dotyczące porozumienia międzyrządowego. Nasza lokalizacja na przedmieściach Filadelfia Daje studentom możliwość odwiedzenia tych i wielu innych szkół na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych

DCCC Daje studentom międzynarodowym dostęp do doskonałych Program ESL; Indywidualna uwaga od profesorów poprzez małe klasy (średnio 20 studentów); I jeden na jeden, doradzając w kwestiach akademickich, imigracyjnych i osobistych.

Otwarta polityka rekrutacji

Aby zostać przyjętym do Kolegium, nie trzeba wymagać oceny TOEFL, IELTS, SAT i ACT. Podczas Orientacji studenci będą testowani i umieszczani na odpowiednich poziomach angielskiego i matematycznego. Oferujemy program ESL dla studentów, którzy mogą potrzebować dodatkowych studiów języka angielskiego. Chociaż nie są wymagane do przyjęcia, jeśli masz wyniki testów, mogą być wykorzystane do celów umieszczania. Wyniki muszą być aktualne w ciągu 5 lat.

  • Wynik egzaminu TOEFL iBT na poziomie 80 lat, wynik TOEFL PBT w wymiarze 550+ lub wynik egzaminu IELTS w wysokości 6,5 roku kwalifikuje się do egzaminu z języka angielskiego (a nie testu wstępnego ESL). - Wynik egzaminu SAT w wysokości 500 lub ACT Reading Ocena 18 kwalifikuje studentów do zarejestrowania angielskiego składu I (ENG 100).
  • Wynik matematyki SAT wynoszący 500 + lub wynik matematyki ACT 20+ kwalifikuje studentów do zapisywania się na zajęcia z matematyki na odpowiednim poziomie.
Studenci DCCC

Życie w kampusie

Media, Pensylwania to komfortowa społeczność podmiejska znana jako "Everybody's Hometown". Jest bezpieczna i cicha, z wygodnymi sklepami, teatrami, restauracjami i apartamentami. Łatwy w obsłudze transport publiczny od Media prowadzi do tętniącego życiem miasta Filadelfii. Filadelfia słynie ze swojej historii i jest jednym z ważnych ośrodków Ameryki dla biznesu, opieki zdrowotnej, edukacji i kultury. Miasto oferuje historyczne i kulturowe skarby, takie jak Liberty Bell i światowej klasy muzea, w tym Muzeum Sztuki w Filadelfii, Centrum Konstytucji i Fundacja Barnesa. Z DCCC studenci mogą odkrywać Nowy Jork (2 godziny), Waszyngton, DC (2,5 godziny), Baltimore i Boston, a także piękne plaże i góry.

Dobrze wykształcone wykształcenie obejmujące działania, zaangażowanie w sporcie i zaangażowaniu społeczności wpływa na potencjalne szkoły transferowe, zwiększa szanse na przeniesienie stypendiów i apelacji do przyszłych pracodawców. Dlatego Delaware County Community College oferuje szeroki wachlarz działań, które pomogą Ci zwiększyć swoje doświadczenie w nauce, zwiększyć zaufanie i dać poczucie prawdziwej wspólnoty. Zajęcia pozalekcyjne, od lekkoatletyki po kluby akademickie i rząd studencki, przybliżają Cię do ludzi z różnych dziedzin życia - takich jak ty, którzy zmieniają swoje życie i możliwości dzięki dążeniu do nowej wiedzy i umiejętności.

Campus DCCC

Mieszkanie dla studenta

DCCC z dumą oferuje wiele opcji mieszkaniowych dla studentów, w tym pomoc koordynatora ds. Zakwaterowania, który pracuje w biurze International Student Services.

Studenci, którzy chcą prawdziwie amerykańskiego doświadczenia życiowego z rodziną, mogą wybrać nasz program homestay. Studenci w programie będą mieszkać z rodziną goszczącą i będą mieli prywatną sypialnię, korzystanie z urządzeń domowych oraz interakcje z rodziną goszczącą. Pościel, ręczniki, wszystkie media i 2 posiłki dziennie. Poza regularnymi miejscami dla rodzin z małymi dziećmi, ograniczona liczba miejsc docelowych bez posiłków jest dostępna. Te miejsca docelowe zapewniają wszystkie powyższe z wyjątkiem posiłków. Student będzie odpowiedzialny za własne zakupy spożywcze i gotowanie.

Niektórzy studenci wolą żyć w niezależnej, wspólnej mieszkaniu z innymi studentami i nie ma hosta - znanego jako dom studencki. Dom jest w pełni umeblowany i wyposażony. Każdy student ma prywatną sypialnię i dzieli wszystkie inne pokoje, w tym łazienki, salon i jadalnię oraz kuchnię. Studenci są odpowiedzialni za własne posiłki. Szczególny układ i miesięczna opłata zależy od właściciela domu. Istnieją również liczne możliwości mieszkania mieszkającego w okolicach Kolegium. Miasta w pobliżu College obejmują Media, Newtown Square, Broomall i Havertown.

Campus DCCCCampus DCCC

Lokalizacje

Filadelfia

Delaware County Community College - Marple Campus

Address
901 S. Media Line Rd, Media
PA 19063 Filadelfia, Pensylwania, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 610-359-5050

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Associate of Applied Science
Associate of Arts
Ta szkoła oferuje również: