Przeczytaj oficjalny opis

Fasada DCCC

Delaware County Community College (DCCC) Jest akredytowanym, publicznym dwuletnim college'em znajdującym się w Poznaniu mediów, Pensylwania. Kolegium służy 12 500 studentów, W tym więcej niż 200 zagranicznych studentów znad 50 krajów. DCCC Studenci korzystają z bezpiecznego, wysokiej technologii kampusu otoczony naturą, z łatwym dostępem do dynamicznego i historycznego miasta w Filadelfii, 22 km od hotelu. The Kolegium oferty 40 stopni studiów Do studentów zagranicznych. Studenci mogą ukończyć dwuletnie staż stowarzyszeniowy i przenieść się do czteroletniego programu licencjackiego, jeśli zechcą. Nasz Biuro Transferu współpracuje z ponad 40 kolegiami i uniwersytetami, tworząc podwójne i gwarantowane umowy o dopuszczenie do pracy oraz porozumienia dotyczące porozumienia międzyrządowego. Nasza lokalizacja na przedmieściach Filadelfia Daje studentom możliwość odwiedzenia tych i wielu innych szkół na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych

DCCC Daje studentom międzynarodowym dostęp do doskonałych Program ESL; Indywidualna uwaga od profesorów poprzez małe klasy (średnio 20 studentów); I jeden na jeden, doradzając w kwestiach akademickich, imigracyjnych i osobistych.

Otwarta polityka rekrutacji

Aby zostać przyjętym do Kolegium, nie trzeba wymagać oceny TOEFL, IELTS, SAT i ACT. Podczas Orientacji studenci będą testowani i umieszczani na odpowiednich poziomach angielskiego i matematycznego. Oferujemy program ESL dla studentów, którzy mogą potrzebować dodatkowych studiów języka angielskiego. Chociaż nie są wymagane do przyjęcia, jeśli masz wyniki testów, mogą być wykorzystane do celów umieszczania. Wyniki muszą być aktualne w ciągu 5 lat.

  • Wynik egzaminu TOEFL iBT na poziomie 80 lat, wynik TOEFL PBT w wymiarze 550+ lub wynik egzaminu IELTS w wysokości 6,5 roku kwalifikuje się do egzaminu z języka angielskiego (a nie testu wstępnego ESL). - Wynik egzaminu SAT w wysokości 500 lub ACT Reading Ocena 18 kwalifikuje studentów do zarejestrowania angielskiego składu I (ENG 100).
  • Wynik matematyki SAT wynoszący 500 + lub wynik matematyki ACT 20+ kwalifikuje studentów do zapisywania się na zajęcia z matematyki na odpowiednim poziomie.
Studenci DCCC

Życie w kampusie

Media, Pensylwania to komfortowa społeczność podmiejska znana jako "Everybody's Hometown". Jest bezpieczna i cicha, z wygodnymi sklepami, teatrami, restauracjami i apartamentami. Łatwy w obsłudze transport publiczny od Media prowadzi do tętniącego życiem miasta Filadelfii. Filadelfia słynie ze swojej historii i jest jednym z ważnych ośrodków Ameryki dla biznesu, opieki zdrowotnej, edukacji i kultury. Miasto oferuje historyczne i kulturowe skarby, takie jak Liberty Bell i światowej klasy muzea, w tym Muzeum Sztuki w Filadelfii, Centrum Konstytucji i Fundacja Barnesa. Z DCCC studenci mogą odkrywać Nowy Jork (2 godziny), Waszyngton, DC (2,5 godziny), Baltimore i Boston, a także piękne plaże i góry.

Dobrze wykształcone wykształcenie obejmujące działania, zaangażowanie w sporcie i zaangażowaniu społeczności wpływa na potencjalne szkoły transferowe, zwiększa szanse na przeniesienie stypendiów i apelacji do przyszłych pracodawców. Dlatego Delaware County Community College oferuje szeroki wachlarz działań, które pomogą Ci zwiększyć swoje doświadczenie w nauce, zwiększyć zaufanie i dać poczucie prawdziwej wspólnoty. Zajęcia pozalekcyjne, od lekkoatletyki po kluby akademickie i rząd studencki, przybliżają Cię do ludzi z różnych dziedzin życia - takich jak ty, którzy zmieniają swoje życie i możliwości dzięki dążeniu do nowej wiedzy i umiejętności.

Campus DCCC

Mieszkanie dla studenta

DCCC z dumą oferuje wiele opcji mieszkaniowych dla studentów, w tym pomoc koordynatora ds. Zakwaterowania, który pracuje w biurze International Student Services.

Studenci, którzy chcą prawdziwie amerykańskiego doświadczenia życiowego z rodziną, mogą wybrać nasz program homestay. Studenci w programie będą mieszkać z rodziną goszczącą i będą mieli prywatną sypialnię, korzystanie z urządzeń domowych oraz interakcje z rodziną goszczącą. Pościel, ręczniki, wszystkie media i 2 posiłki dziennie. Poza regularnymi miejscami dla rodzin z małymi dziećmi, ograniczona liczba miejsc docelowych bez posiłków jest dostępna. Te miejsca docelowe zapewniają wszystkie powyższe z wyjątkiem posiłków. Student będzie odpowiedzialny za własne zakupy spożywcze i gotowanie.

Niektórzy studenci wolą żyć w niezależnej, wspólnej mieszkaniu z innymi studentami i nie ma hosta - znanego jako dom studencki. Dom jest w pełni umeblowany i wyposażony. Każdy student ma prywatną sypialnię i dzieli wszystkie inne pokoje, w tym łazienki, salon i jadalnię oraz kuchnię. Studenci są odpowiedzialni za własne posiłki. Szczególny układ i miesięczna opłata zależy od właściciela domu. Istnieją również liczne możliwości mieszkania mieszkającego w okolicach Kolegium. Miasta w pobliżu College obejmują Media, Newtown Square, Broomall i Havertown.

Campus DCCCCampus DCCC
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Associate of Applied Science

Delaware County Community College

Specjalizacja Multimedia interaktywna przygotowuje uczniów do projektowania i rozwijania programów multimedialnych i stron internetowych, które łączą różne elementy audio ... [+]

Specjalizacja Multimedia interaktywna przygotowuje uczniów do projektowania i rozwijania programów multimedialnych i stron internetowych, które łączą różne elementy audiowizualne, w tym tekst, grafikę, audio, animację i wideo. Specjalizacja Multimedia interaktywna podkreśla dziś bardziej popularne narzędzia do tworzenia multimediów i języki programowania stosowane w przemyśle.

Program Wyniki

Po ukończeniu tego programu studenci powinni mieć możliwość:

Wykorzystaj podstawowe kroki w zakresie projektowania i projektowania multimediów, w tym m.in. oceny potrzeb, profilu odbiorców docelowych, wyboru mediów, tworzenia scenariuszy, opracowywania materiałów i oceny; Określ odpowiednie wyposażenie, oprogramowanie i specyfikacje sprzętu dla programów multimedialnych lub stron internetowych; Użyj standardowych aplikacji do tworzenia tekstów, grafik, audio, animacji i / lub wideo dla programów multimedialnych lub stron internetowych; Użyj skryptów, programowania i języków znaczników wymaganych do programów multimedialnych lub stron internetowych; Tworzenie programów multimedialnych lub stron internetowych, które ilustrują odpowiednie wykorzystanie tekstu, koloru, dźwięku, wideo i / lub interaktywności; Zbadaj wymagane umiejętności i kariery związane z rozwojem multimediów i stron internetowych. ... [-]
Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Delaware County Community College

Specjalizacja w programowaniu komputerowym ma na celu przygotowanie studentów do kariery lub dalszego studiowania w programowaniu komputerowym. Komputerowy programista ws ... [+]

Specjalizacja w programowaniu komputerowym ma na celu przygotowanie studentów do kariery lub dalszego studiowania w programowaniu komputerowym. Komputerowy programista współpracuje z analitykiem komputerowym i informatykiem w celu analizy, projektowania, opracowywania, testowania, wdrażania i obsługi aplikacji komputerowych w celu spełnienia funkcjonalnych celów firmy.

Zadaniem programisty komputerowego jest projektowanie i aktualizowanie oprogramowania działającego na komputerze. Zazwyczaj programista współpracuje z analitykiem, aby pomóc określić najlepszy sposób podejścia do problemu lub wdrożyć pożądaną funkcję dla nowej wersji pakietu oprogramowania.

... [-]
Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Delaware County Community College

Program Kulinarny przygotowuje studentów do pracy w różnych segmentach branży gastronomicznej w takich miejscach jak szef kuchni restauracji, szef kuchni bankietowy, szef ... [+]

Program Kulinarny przygotowuje studentów do pracy w różnych segmentach branży gastronomicznej w takich miejscach jak szef kuchni restauracji, szef kuchni bankietowy, szef kuchni, szef kuchni, kucharz produkcyjny, kucharz linii i prep kucharz.

Program obejmuje kursy akademickie, doskonalenie umiejętności w laboratoriach kuchni oraz praktyczne doświadczenie praktyk stażowych.

Program Wyniki

Po ukończeniu tego programu studenci powinni mieć możliwość:

Demonstrować wiedzę i korzystać z usług gastronomicznych oraz terminologii kulinarnej; Wykazać zdolność identyfikowania różnych produktów spożywczych i ich powszechnego stosowania; Demonstrować różne sposoby gotowania i odpowiednie techniki prezentacji; Wykazać umiejętność właściwego używania i pielęgnacji profesjonalnego sprzętu do obsługi gastronomii i narzędzi kulinarnych; Produkują produkty spełniające standardy pracodawców i spełniają wymagania konsumentów; Możliwość wystawienia różnych kuchni etnicznych i regionalnych; Udowodnić umiejętność stosowania zasad dobrego odżywiania w produkcji żywności spełniającej wymagania konsumentów; Demonstrować wiedzę na temat bezpiecznych praktyk związanych z obsługą żywności; Otrzymywanie certyfikatów sanitarnych dla obsługi żywności; Poszukiwanie pracy w szerokim zakresie komercyjnych i niekomercyjnych usług gastronomicznych; Pokazać zaakceptowane praktyki i procedury wymagane do planowania, obsługi i przechowywania dokumentacji stosowanych w gastronomii, gastronomii lub gastronomii. ... [-]
Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Delaware County Community College

Specjalność Web Development jest przeznaczona dla studentów zainteresowanych karierą zawodową w sieci. Zakończenie tej opcji programu zapewni studentom umiejętności potrz ... [+]

Specjalność Web Development jest przeznaczona dla studentów zainteresowanych karierą zawodową w sieci. Zakończenie tej opcji programu zapewni studentom umiejętności potrzebne do wejścia na poziomie stanowisk jako projektantów stron internetowych / programistów.

Pojęcia obejmują: projektowanie informacji, administracja siecią, zarządzanie bazą danych, projektowanie interfejsów i programowanie.

Studenci uczą się tworzyć strony internetowe przy użyciu standardowego oprogramowania i technologii. Ponadto uczniowie uczą się, jak włączyć do stron internetowych technologie medialne, takie jak dźwięk, wideo i animacje.

Program Wyniki

Po ukończeniu tego programu studenci powinni mieć możliwość: ... [-]

Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Delaware County Community College

Specjalizacja w rozwoju gier ma na celu przygotowanie studentów do kariery lub dalszego studiowania w rozwoju gier. Kursy podkreślają specyficzne umiejętności niezbędne d ... [+]

Specjalizacja w rozwoju gier ma na celu przygotowanie studentów do kariery lub dalszego studiowania w rozwoju gier. Kursy podkreślają specyficzne umiejętności niezbędne do projektowania, rozwoju, marketingu i testowania gier komputerowych. W tej specjalizacji wykorzystywane są standardowe języki programowania i narzędzia programistyczne.

Program Wyniki

Po ukończeniu tego programu studenci powinni mieć możliwość:

Demonstrowanie korzystania z języków internetowych i programowania istotnych dla rozwoju gier; Zastosuj proces tworzenia gier wideo komputerowego do tworzenia gier przy użyciu różnych narzędzi i technologii; Tworzenie gier komputerowych przy użyciu standardowych narzędzi programistycznych; Wykorzystaj standardowe narzędzia branżowe do tworzenia elementów audio i / lub wizualnych; Opracowanie portfolio gier. ... [-]
Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Delaware County Community College

Program Zarządzania Hotelem i Restauracją (HRM) przeznaczony jest dla osób poszukujących specjalistycznego szkolenia i wiedzy w celu przygotowania do kariery w ogromnej b ... [+]

Program Zarządzania Hotelem i Restauracją (HRM) przeznaczony jest dla osób poszukujących specjalistycznego szkolenia i wiedzy w celu przygotowania do kariery w ogromnej branży hotelarskiej. Udany absolwent może wejść na przemysł na poziomie nadzoru i wykonywać funkcje zarządcze i obowiązki w tej branży.

Program Wyniki

Po ukończeniu tego programu studenci powinni mieć możliwość:

Stosuj przepisy i przepisy federalne, stanowe i lokalne dotyczące tych branż; Używaj ogólnie przyjętych zasad rachunkowości w efektywnym i efektywnym kosztowo działaniu przedsiębiorstwa; Skutecznie komunikować się z pracodawcami, pracownikami, klientami, dostawcami i społecznością przy użyciu odpowiedniej technologii; Świadomość terminologii, wspólne zestawy umiejętności nadzorczych i potrzeba długotrwałego planowania kariery w celu osiągnięcia sukcesu; Wykorzystanie technik sprzedaży i marketingu w celu zwiększenia akceptacji produktu / usługi świadczonej przez branżę. ... [-]
Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Delaware County Community College

Program kariery w dziedzinie rachunkowości przygotowuje studentów do różnych stanowisk na wysokim szczeblu w dziedzinie rachunkowości. Zaleca się, aby studenci, którzy pl ... [+]

Program kariery w dziedzinie rachunkowości przygotowuje studentów do różnych stanowisk na wysokim szczeblu w dziedzinie rachunkowości. Zaleca się, aby studenci, którzy planują kontynuować naukę w czteroletniej szkole bezpośrednio po ukończeniu studiów magisterskich w zakresie rachunkowości, biorą pod uwagę Business Administration z programem Concentration Accounting.

Program Wyniki

Po ukończeniu tego programu studenci powinni mieć możliwość:

Wykonaj wszystkie etapy cyklu księgowego podmiotów gospodarczych; Analizuje sprawozdania finansowe, rozpoznaje potencjalne obszary problemowe i proponuje odpowiednie działania mające na celu złagodzenie lub wyeliminowanie problemów; Przygotuj federalny formularz podatku dochodowego i inne formularze podatkowe dla reprezentatywnych osób, w tym osoby, która prowadzi działalność jako jedno przedsiębiorstwo; Rekordowe koszty transakcji księgowych, a następnie odzwierciedlają wpływ tych transakcji w odpowiednich sprawozdaniach finansowych; Rozpoznać szczególne potrzeby biznesu; Przygotowanie różnych budżetów operacyjnych prowadzących do przygotowania budżetu ogólnego; Przygotowywanie raportów o wariancji; Demonstrować znajomość budżetowania kapitału; Omów znaczenie znaczenia zachowań etycznych w działalności gospodarczej; Wykazać efektywne wykorzystanie odpowiedniego oprogramowania księgowego; Zastosuj podstawowe zasady ekonomiczne w procesie podejmowania decyzji biznesowych; Opisz współczesne otoczenie prawne w biznesie. ... [-]
Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Delaware County Community College

Specjalność Pomocy Technicznej / Pomocy Technicznej zapewnia studentom niezbędne umiejętności do pracy w biurze pomocy lub jako osoba wspierająca technice w środowisku in ... [+]

Specjalność Pomocy Technicznej / Pomocy Technicznej zapewnia studentom niezbędne umiejętności do pracy w biurze pomocy lub jako osoba wspierająca technice w środowisku informatycznym. Program odzwierciedla rosnący nacisk na ocenę umiejętności i poziomów umiejętności.

Sekwencja uczenia ustanowiona przez ten program ma na celu przygotowanie studentów do kwalifikacji do egzaminów certyfikacyjnych, w tym: Net +, specjalistów w zakresie Microsoft Office Specialist (MOS), technika serwisu (A +), certyfikowanego przez Microsoft Certified Professional (MCP), certyfikowanego administratora sieci NetWare firmy Novell (CNA) , I Cisco (CCNA).

Program Wyniki

Po ukończeniu tego programu studenci powinni mieć możliwość: ... [-]

Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Delaware County Community College

Specjalność Inżynierii Sieci przygotowuje studentów do pracy jako specjalistów sieciowych w branży komunikacyjnej. Materiał przedstawiony w programie Network Engineering ... [+]

Specjalność Inżynierii Sieci przygotowuje studentów do pracy jako specjalistów sieciowych w branży komunikacyjnej. Materiał przedstawiony w programie Network Engineering zapewnia studentom wiedzę i umiejętności niezbędne do pomyślnego zakończenia wielu egzaminów wymaganych do certyfikacji CompTIA i Microsoft (MS).

Program Wyniki

Po ukończeniu tego programu studenci powinni mieć możliwość:

Zainstaluj i skonfiguruj system operacyjny Linux; Zainstaluj i skonfiguruj system operacyjny sieciowy MS Windows; Administrować, zarządzać i rozwiązywać problemy z systemem operacyjnym Linux; Administrować, zarządzać i rozwiązywać problemy z systemem operacyjnym MS Windows; Analizować, testować i proponować rozwiązania problemów związanych z okablowaniem sieciowym, koncentratorami, serwerami, stacjami roboczymi i innymi fizycznymi urządzeniami sieciowymi; Analizować, testować i proponować rozwiązania dotyczące drukowania sieciowego; Analizuj, testuj i proponuj rozwiązania problemów związanych z protokołami sieciowymi, w tym pakiet protokołu internetowego (TCP / IP). ... [-]
Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Associate of Arts

Delaware County Community College

Program Liberal Arts stanowi podstawowy element sztuk wyzwolonych w większości programów licencjackich i przygotowuje studentów do przeniesienia do czteroletnich uczelni ... [+]

Program Liberal Arts stanowi podstawowy element sztuk wyzwolonych w większości programów licencjackich i przygotowuje studentów do przeniesienia do czteroletnich uczelni lub uniwersytetów. Interdyscyplinarny program nauczania jest odpowiedni dla studentów, którzy są niezdecydowani co do swojego kierunku lub szukają szerokiego, ogólnego wykształcenia, zanim zawężą zakres studiów. Po ukończeniu tego programu studenci będą dobrze przygotowani do prowadzenia dowolnej liczby różnych programów licencjackich w instytucjach czteroletnich. Ponieważ wymagania programowe innych instytucji są różne, studenci powinni spotkać się z doradcą ds. Transferu w DCCC aby uzyskać informacje dotyczące wymagań wstępnych do konkretnej szkoły i programu, w których są zainteresowani.... [-]

Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Delaware County Community College

Program Studio Arts podkreśla koncentrację zarówno w Malarstwie, jak i Rysunku, ale umożliwia studentom wykorzystanie różnorodnych mediów mieszanych w tradycyjnych metoda ... [+]

Program Studio Arts podkreśla koncentrację zarówno w Malarstwie, jak i Rysunku, ale umożliwia studentom wykorzystanie różnorodnych mediów mieszanych w tradycyjnych metodach tego gatunku.

Studenci w tym programie będą zachęcani do zbadania i rozwijania różnorodnych technik w różnych mediach.

Zachęcamy do osobistego rozwoju i rozwoju zarówno umiejętności technicznych, jak i koncepcyjnego myślenia. Associate in Fine Arts w Studio Sztuki przygotuje studentów do przeniesienia się do 4-letniego programu licencjackiego.

Studenci otrzymają wszystkie podstawowe poziomy kursów studyjnych, a także szeroki wybór kursów historii sztuki.

Program Wyniki ... [-]
Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Delaware County Community College

Nauki komunikacyjne w Delaware County College Community łączy teoretyczne z praktycznymi, dostarczając uczniom podstaw do badania komunikacji ludzkiej, która przygotowuje ... [+]

Nauki komunikacyjne w Delaware County College Community łączy teoretyczne z praktycznymi, dostarczając uczniom podstaw do badania komunikacji ludzkiej, która przygotowuje ich do kontynuowania nauki w tej dziedzinie.

Opcja Communication Studies jest przeznaczona dla studentów chcących kontynuować badania naukowe w komunikacji ludzkiej, w tym między innymi: interpersonalne, międzykulturowe, publiczne i medialne.

Program Wyniki

Po ukończeniu tego programu studenci powinni mieć możliwość:

Zastosuj podstawowe teorie i zasady komunikacji ludzkiej; Skonstruuj wiadomości, które wykazują umiejętność myślenia krytycznego i umiejętności organizacji; Identyfikować, oceniać i stosować zasady etyczne jako komunikator; Demonstrować i adaptować odpowiednie formy ekspresji werbalnej, niewerbalnej i mediowanej. ... [-]
Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Delaware County Community College

Główny kierunek studiów globalnych da studentom interdyscyplinarne perspektywy we wzajemnym oddziaływaniu społeczności lokalnych i globalnych, a także przygotowanie stude ... [+]

Główny kierunek studiów globalnych da studentom interdyscyplinarne perspektywy we wzajemnym oddziaływaniu społeczności lokalnych i globalnych, a także przygotowanie studentów do skutecznego udziału w tym globalnym środowisku.

Program przeznaczony jest dla studentów planujących zarobić co najmniej stopień licencjata w dziedzinach takich jak stosunki międzynarodowe, międzynarodowe studia, sprawy globalne, badania nad bezpieczeństwem narodowym oraz badania nad pokojem i konfliktami.

Program Wyniki

Po ukończeniu tego programu studenci powinni mieć możliwość:

Dokładniej zlokalizuj regiony świata i zrozumiesz jego atrybuty środowiskowe, antropologiczne, socjologiczne i kulturowe; Demonstrować wiedzę o historii kultury ludzkiej, w tym o skutkach wzajemnych powiązań między różnymi kulturami; Rozpoznać różne organizacje kulturalne; Takich jak polityczne, religijne, ekonomiczne lub filozoficzne i jak wpływają na ich rodzime kultury i inne kultury; Omów wpływ wpływów artystycznych w konkretnych kulturach i kulturach; Wykazać przynajmniej podstawową umiejętność mówienia i rozumienia języka obcego w formie ustnej i pisemnej; Zrozumieć pojęcie globalizacji w jego środowiskowych, antropologicznych, socjologicznych lub kulturowych konotacjach i wziąć pod uwagę korzyści i zalety związane; Wykaż samoświadomość i zrozumienie innych wartości kulturowych, przekonań i stylów komunikacyjnych oraz docenienie tej różnorodności. ... [-]
Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Delaware County Community College

Program nauczania został opracowany w celu zaspokojenia potrzeb obecnych i przyszłych studentów zainteresowanych przeniesieniem do czteroletniej instytucji w celu otrzyma ... [+]

Program nauczania został opracowany w celu zaspokojenia potrzeb obecnych i przyszłych studentów zainteresowanych przeniesieniem do czteroletniej instytucji w celu otrzymania certyfikatu PA Public School Teacher's.

Stopień ten ma na celu przeniesienie do średniego szczebla, średniego wykształcenia, specjalnego wykształcenia lub innych czteroletnich programów certyfikacji. Wśród szkół wyższych i uczelni w pierwszych dwóch latach w niektórych szkołach występują różnice w zależności od obszaru certyfikacji PA Public School. Dodatkowo, każda z tych dziedzin certyfikacji obejmuje różne opcje kursu.

Wszystkie te warunki wymagają ściśle współpracy z doradcą ds. Transferu w Centrum Kariery i Poradnictwa, aby zapewnić bezproblemowy proces transferu do czteroletniej instytucji.... [-]

Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Delaware County Community College

Program Associate of Fine Art w dziedzinie projektowania graficznego uczy uczniów, jak rozwijać koncepcje projektowania i estetycznie uporządkować typ i wizerunek w celu ... [+]

Program Associate of Fine Art w dziedzinie projektowania graficznego uczy uczniów, jak rozwijać koncepcje projektowania i estetycznie uporządkować typ i wizerunek w celu zaplanowania i opracowania inteligentnych rozwiązań komunikacji wizualnej do problemów klienta lub pracy autora.

Umiejętności komunikacji wizualnej są rozwijane w ograniczonym czasie, budżecie i technologii. Rozwiązania te mogą obejmować różne materiały do ​​drukowania i cyfrowe materiały multimedialne.

Program Associate in Fine Arts w dziedzinie projektowania graficznego wyzwoli uczniów i przygotowuje ich do przeniesienia się na czteroletnie studia licencjackie z dziedziny sztuki, przy jednoczesnym wspieraniu studentów, którzy poszukują pozycji zawodowych, takich jak projektanci na wysokim poziomie, projektanci niezależni i artyści zajmujący się produkcją zdjęć .... [-]

Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Associate of Science

Delaware County Community College

Program Business Administration zapewnia studentom niezbędne kursy, aby przenieść się do czteroletniego college'u lub uniwersytetu, aby kontynuować naukę matematyki w biz ... [+]

Program Business Administration zapewnia studentom niezbędne kursy, aby przenieść się do czteroletniego college'u lub uniwersytetu, aby kontynuować naukę matematyki w biznesie. Ten program nauczania jest w pełni zgodny z porozumieniem dotyczącym artykulacji Pensylwania dla Programu Programu Narodowego w Pensylwanii (TAOC), jak stwierdził Departament Edukacji Pensylwania.

Niniejsza Umowa gwarantuje, że student administracji biznesowej może przenieść pełny stopień do programu studiów licencjackich w uczelni partnerskiej w Pensylwanii, przenosząc się z pełną klasą. (Dotyczy to wszystkich instytucji PASSHE.) Transfer Studenci w tym programie mogą podkreślić zarządzanie księgowością, marketingiem lub sportem. ... [-]

Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Delaware County Community College

Program Informatyki jest dwuletnim programem przygotowawczym dla studentów, którzy planują kontynuować naukę w instytucji czteroletniej i ukończyć studia magisterskie w d ... [+]

Program Informatyki jest dwuletnim programem przygotowawczym dla studentów, którzy planują kontynuować naukę w instytucji czteroletniej i ukończyć studia magisterskie w dziedzinie informatyki. Ten program nauczania jest w pełni zgodny z porozumieniem dotyczącym artykulacji Pensylwania dla Programu Programu Narodowego w Pensylwanii (TAOC), jak stwierdził Departament Edukacji Pensylwania.

Niniejsza Umowa zapewnia, że ​​student Computer Science może przenieść pełny stopień do programu studiów licencjackich w uczelniowej uczelni partnerskiej, przenosząc się z pełną klasą.

Studenci zapisani na ten stopień są bardzo zachęceni do wybrania szkoły transferowej tak szybko, jak to możliwe, a następnie skonsultuj się z tą instytucją, doradcą ds. Wydziału i Biurem Transferu DCCC, aby upewnić się, że ich kierunek studiów będzie zgodny z wymaganiami ich instytucji transferowej.... [-]

Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Delaware County Community College

Program inżynierski jest dwuletnim programem przygotowawczym dla studentów, którzy planują kontynuować naukę w instytucji czteroletniej i ukończyć studia inżynierskie. ... [+]

Program inżynierski jest dwuletnim programem przygotowawczym dla studentów, którzy planują kontynuować naukę w instytucji czteroletniej i ukończyć studia inżynierskie.

Program Wyniki

Po ukończeniu tego programu studenci powinni mieć możliwość:

Wykazać zrozumienie kluczowych pojęć w naukach fizycznych, matematycznych i obliczeniowych; Stosuj pojęcia i zasady matematyczne i naukowe do problemów inżynierskich; Obecne informacje techniczne w formie pisemnej lub graficznej; Wykazać zrozumienie aspektów akademickich i związanych z karierą różnych dyscyplin w zakresie inżynierii lub inżynierii, wybrać daną dyscyplinę i opracować plan akademicki zgodny z wybraną dyscypliną. ... [-]
Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Delaware County Community College

Program matematyki i nauk przyrodniczych stanowi silną podstawę dla studentów, którzy planują uczęszczać do czteroletniej uczelni i magistra matematyki lub jednego z nauk ... [+]

Program matematyki i nauk przyrodniczych stanowi silną podstawę dla studentów, którzy planują uczęszczać do czteroletniej uczelni i magistra matematyki lub jednego z nauk przyrodniczych.

Studenci, którzy spełniają wymagania programu, będą przygotowani do kontynuowania edukacji w celu podjęcia studiów akademickich, badawczych lub przemysłowych w tak różnorodnych dziedzinach, jak biologia, biotechnologia, ekologia, biologia dzikich zwierząt, chemia, biochemia, astronomia, geologia, fizyka, matematyka, I matematyki stosowanej.

Studenci są silnie zachęcani do spotkania z doradcą wydziału matematyki lub nauk przyrodniczych i konsultacji z Biurem Transferu DCCC przed dokonaniem wyboru kursu w celu ustalenia odpowiedniej kolejności i poziomu kursów.... [-]

Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Delaware County Community College - Marple Campus
Address
901 S. Media Line Rd, Media
PA 19063 Philadelphia, Pennsylvania, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 610-359-5050