Przeczytaj oficjalny opis

Community Colleges of Spokane

Community Colleges of Spokane założone w 1963 r., Jest dynamiczną dzielnicą uniwersytecką, obsługującą ponad 30 000 studentów rocznie we wschodnim Waszyngtonie. CCS to tętniąca życiem, wszechstronna społeczność edukacyjna - z możliwościami edukacyjnymi dla uczniów w każdym wieku i umiejętnościach.

Jesteśmy okręgiem akademickim składającym się z dwóch akredytowanych uczelni: Spokane Community College (SCC) i Spokane Falls Community College (SFCC). Oprócz obsługi dużej populacji miejskiej i podmiejskiej w większym Spokane, dzielnica świadczy usługi edukacyjne dla społeczności wiejskich na obszarze 12 302 mil kwadratowych we wschodnim Waszyngtonie. Region ten obejmuje wszystkie hrabstwa Spokane, Stevens, Whitman, Ferry i Pend Oreille, a także części hrabstwa Lincoln.

Obie uczelnie CCS są akredytowane przez Komisję Północno-Zachodnią w kolegiach i uniwersytetach i podlegają Radzie Stanu Wspólnoty i kolegiów technicznych stanu Waszyngton.

 • 1144 Dzieci i rodziny były obsługiwane przez Head Start i Early Head Start w ostatnim roku
 • 19 298 kandydatów do nagrody
 • 87,2% wskaźnik zatrudnienia
 • Przyznano 2,899 stopni

114384_114312_CCSscc-sfcc-Blue-vert-.png

Spokane Community College

Spokane Community College (SCC) to jedna z dwóch akredytowanych instytucji Community Colleges of Spokane i jedna z największych uczelni społecznych w stanie. SCC jest znany z wiodących programów w motoryzacji, lotnictwie, kosmetologii, sztuce kulinarnej, opiece zdrowotnej, obróbce skrawaniem i spawaniu. Szkolimy i certyfikujemy wielu specjalistów za pośrednictwem naszego Centrum Szkolenia Praktykantów i Czeladników oraz popularnej Szkoły Linistów Avista / SCC. SCC zapewnia stopnie współpracowników i programy gotowe do transferu, aby otworzyć drogę do czteroletniego college'u lub uniwersytetu. Główny kampus znajduje się w Spokane, z ośrodkami w Colville, Newport, Republic, Ione i Inchelium.

Witamy w Spokane Community College

Spokane Community College (SCC) jest znane z programów kariery / technicznych, które zapewniają absolwentom pracę w wymagających zawodach, a także wyjątkowe opcje transferu. Każdego roku obsługujemy ponad 20 000 studentów w naszym głównym kampusie we wschodnim Spokane i centra w Colville, Inchelium, Ione, Newport i Republic, czyniąc SCC jedną z największych uczelni społecznych w stanie.

SCC Mission and Core Themes

Misja

Spokane Community College oferuje możliwości edukacyjne w zakresie gotowości uczelni, szkolenia pracowników i transferu uniwersyteckiego, które zaspokajają potrzeby różnych społeczności, którym służymy. Jesteśmy zaangażowani w sukcesy uczniów poprzez aktywne uczenie się, dynamiczne relacje i wspierające środowiska.

Podstawowe motywy

Uczelnia określiła cztery podstawowe tematy, aby lepiej zdefiniować misję, która służy do oceny realizacji misji.

 • Rozwój siły roboczej
  • Profesjonalny certyfikat techniczny i programy studiów SCC są standardem branżowym, przygotowującym studentów do pracy na poziomie podstawowym w ich dyscyplinie.
 • Przeniesienie akademickie
 • Studenci zapisani na kursy transferu akademickiego są dobrze przygotowani i odnoszą sukcesy, ponieważ przenoszą swoje zajęcia i / lub stopnie naukowe w ramach kolejnego kroku w swoim planie edukacyjnym.
 • Gotowość kolegium
 • Programy Gotowości Kolegium spełniają potrzeby uczniów i przygotowują ich do kursów na poziomie college'u, umożliwiając im odnoszenie sukcesów akademickich, osobistych i zawodowych.
 • Sukces ucznia
 • Studenci mają możliwość odniesienia sukcesu w wspieranym środowisku, które zwiększa indywidualny i zawodowy rozwój poprzez rozwój akademicki, osobisty i zawodowy.

Wizja

Spokane Community College to miejsce, w którym studenci zmieniają swoje życie i osiągają swoje cele, wzbogacając nasze społeczności.

Podstawowe wartości

Sukces studenta, doskonałość, dostępność, integracja, współpraca, wzajemny szacunek, wrażliwość, uczenie się przez całe życie

Należysz tutaj

Bez względu na cel, możemy pomóc Ci odnieść sukces. Od ponad 50 lat pomagamy ludziom zmieniać pracę, zdobywać stopnie transferu i zaczynać nowe życie.

Przeglądaj swoje opcje

Mamy ponad 120 programów, w tym stopnie transferu i sposoby przygotowania się do uniwersytetu. Mamy także wiele programów zawodowych i technicznych, takich jak architektura, informatyka, ochrona środowiska i wiele innych.

Spokane Falls Community College

Spokane Falls Community College (SFCC) jest jedną z dwóch akredytowanych instytucji Community Colleges of Spokane . SFCC jest liderem edukacyjnym, oferującym niedrogie programy o najwyższej jakości z wydziałami i pracownikami oddanymi doskonałej instrukcji i sukcesom uczniów. Posiadamy opcje dla każdego, kto chce uzyskać stopień naukowy / dyplom lub karierę techniczną, przenieść się na czteroletni uniwersytet lub kontynuować naukę z rozszerzeniem stosowanym na studia licencjackie. Nasz główny kampus znajduje się w zachodnim Spokane z lokalizacjami w Pullman, Fairchild Air Force Base i online.

Witamy w Spokane Falls Community College

Spokane Falls Community College jest liderem edukacyjnym, oferującym niedrogie programy o najwyższej jakości, z wykładowcami i pracownikami oddanymi doskonałej nauce i sukcesom uczniów. Mamy opcje certyfikatów technicznych i stopni zawodowych, stopni transferu i rosnącej liczby programów licencjackich w zakresie nauk stosowanych. Obsługujemy ponad 8000 studentów każdego roku w naszym głównym kampusie położonym w zachodnim Spokane, naszym kampusie w Pullman i Online.

Nasza misja, główny temat,

Misja

Spokane Falls Community College zaspokaja potrzeby naszej społeczności poprzez rozwój osiągnięć uczniów poprzez wysokiej jakości, dostępne możliwości uczenia się, które obejmują różnorodność, promują równość i wspierają globalną świadomość.

Podstawowe motywy

Realizujemy naszą misję poprzez pięć podstawowych tematów:

 • Doskonała instrukcja / nauka
  • Wydział SFCC, studenci i administracja zobowiązują się do doskonałości w nauczaniu i uczeniu się.
 • Osiągnięcie uczniowskie
 • SFCC zapewnia uczniom narzędzia i możliwości osiągnięcia ich celów.
 • Szeroki dostęp
 • SFCC otwiera dostęp do wszystkich uczniów poprzez różnorodne metody nauczania, sposoby nauczania i usługi oraz lokalizacje.
 • Różnorodność, sprawiedliwość, globalna świadomość
 • SFCC rozwija różnorodność, promuje równość i przygotowuje studentów do odpowiedzialnego życia w coraz bardziej globalnej cywilizacji.
 • Reagowanie na potrzeby społeczności
 • SFCC spełnia zmieniające się potrzeby naszych interesariuszy społeczności dzięki współpracy i innowacjom.

Wizja

SFCC jest liderem edukacyjnym i partnerem społeczności i regionu w zapewnianiu elastycznych, elastycznych programów o najwyższej jakości. Nasi wykładowcy i pracownicy są oddani sukcesom studentów, wzbogacaniu kultury i uczeniu się przez całe życie w środowisku skoncentrowanym na uczniu, które zachęca do rozwoju osobistego i zawodowego.

Podstawowe wartości

 1. Doskonałość akademicka, w której zarówno uczeń, jak i nauczyciel są odpowiedzialni za uczenie się, które odzwierciedla witalność intelektualną, ciekawość, kreatywność i rygor.
 2. Wolność akademicka, w której uznajemy wolność słowa, wypowiedzi i idee, a także prawa studentów, wykładowców i pracowników zaangażowanych w intelektualne badania nad rozwojem wiedzy.
 3. Współpraca w zarządzaniu i współpraca kolegialna w partnerstwach, które uznają synergię wynikającą z szerokiego uczestnictwa i wyceny wszystkich głosów.
 4. Różnorodność naszych studentów, wykładowców, pracowników i społeczności w przekonaniu, że wzbogaca naszą naukę i wzrost.
 5. Doskonałość osobista, która odzwierciedla uczciwość i troskę w całej pracy kolegium.
 6. Szanujcie się wzajemnie w uznaniu różnorodnych doświadczeń życiowych i promowaniu kolegialności opartej na wierze w prawa człowieka i godność każdej osoby.
 7. Sukces studenta wzmocniony przez nasze kompleksowe usługi wsparcia mające na celu pomóc studentom odnieść sukces.
 8. Zarządzanie środowiskiem, dzięki któremu okazujemy szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne.

114385_114316_16.SFCC.ForeignExchange345.JPG

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Associate of Applied Science

Community Colleges of Spokane

Program informacyjny AAS ma na celu zapewnienie studentom możliwości w kilku obszarach technologii informacyjnej. Stopień ten zapewnia, że student ma wiedzę w szerokim sp ... [+]

Technologia informacyjna

Program informacyjny AAS ma na celu zapewnienie studentom możliwości w kilku obszarach technologii informacyjnej:

Umiejętności instalacji i konserwacji komputera i sieci.Umiejętności informatyczne w biznesie, w tym codzienne operacje systemowe i programy aplikacyjne.Umiejętności bezpieczeństwa i kryminalistyki.Różne umiejętności internetowe i sieciowe, w tym projektowanie stron internetowych, programowanie po stronie klienta / serwera, instalacja i konserwacja serwera WWW.Możliwość przeniesienia do instytucji czteroletniej.

Stopień ten zapewnia, że student ma wiedzę w szerokim spektrum przedmiotów informatycznych, które są często potrzebne w branży IT.... [-]

Stany Zjednoczone Spokane
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Community Colleges of Spokane

Jeśli jesteś pomysłowy i lubisz tworzyć piękne przestrzenie wewnętrzne, kariera jako projektant wnętrz może być idealnie dopasowana. W tym programie nauczysz się mieszać ... [+]

Projektowanie wnętrzInformacje o programie

Jeśli jesteś pomysłowy i lubisz tworzyć piękne przestrzenie wewnętrzne, kariera jako projektant wnętrz może być idealnie dopasowana.

W tym programie nauczysz się mieszać kreatywność z elementami technicznymi do projektowania wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Kursy zarówno w dziedzinie nauki, jak i sztuki - w połączeniu z praktyczną praktyką w studiu - będą budować Twoje umiejętności zawodowe w zakresie rozwiązywania problemów, rysowania, tekstyliów i materiałów, zrównoważonych praktyk projektowych, projektowania wspomaganego komputerowo i innych obszarów niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie .... [-]

Stany Zjednoczone Spokane
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Community Colleges of Spokane

Niezależnie od tego, czy chcesz pracować w gospodarstwie rodzinnym, w firmie zajmującej się zaopatrzeniem w rolnictwo, czy w lokalnej, stanowej lub federalnej agencji, pr ... [+]

Informacje o programie

Jeśli interesujesz się agrobiznesem i rolnictwem, program działalności rolniczej może być dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy chcesz rozszerzyć swoją karierę w rolnictwie na następny poziom, czy chcesz, aby szkolenie zdobyło zatrudnienie na poziomie podstawowym w dużym regionie agrobiznesu i rolnictwie w naszym regionie, kompleksowe szkolenie w ramach programu ma na celu przygotowanie do sukcesu.

Niezależnie od tego, czy chcesz pracować w gospodarstwie rodzinnym, w firmie zajmującej się zaopatrzeniem w rolnictwo, czy w lokalnej, stanowej lub federalnej agencji, program ten może przygotować Cię do szeregu możliwości kariery w szerokim zakresie rolnictwa.... [-]

Stany Zjednoczone Spokane
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Community Colleges of Spokane

W tym programie nauczysz się kontrolować, serwisować i naprawiać samoloty i śmigłowce wszystkich rozmiarów. Kursy zatwierdzone przez Federalną Administrację Lotnictwa (FF ... [+]

Technologia konserwacji lotnictwa

Informacje o programie

Jeśli lubisz samoloty i lubisz naprawiać rzeczy za pomocą narzędzi, kariera jako technik lotnictwa może być dobrym rozwiązaniem.

W tym programie nauczysz się kontrolować, serwisować i naprawiać samoloty i śmigłowce wszystkich rozmiarów. Kursy zatwierdzone przez Federalną Administrację Lotnictwa (FFA) zapewniają wszechstronną edukację w zakresie mechaniki lotnictwa ogólnego. Zdobędziesz praktyczne doświadczenie w pracy ze strukturami samolotów, silnikami, hydrauliką, instalacjami elektrycznymi, przyrządami lotniczymi i innymi komponentami i systemami lotniczymi.

Jako absolwent programu będziesz uprawniony do przystąpienia do egzaminu FAA na licencje zarówno w samolotach, jak i silnikach. Niezależnie od tego, czy chcesz pracować na samolotach jednosilnikowych, czy dużych samolotach odrzutowych, program ten przygotuje Cię do wielu opcji kariery z głównymi liniami lotniczymi, producentami, stacjami naprawczymi, zakładami napraw konstrukcyjnych i innymi organizacjami w branży lotniczej.... [-]

Stany Zjednoczone Spokane
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Community Colleges of Spokane

Jeśli jesteś zorganizowany i wydajny, nawet gdy pracujesz pod presją i żonglujesz różnymi zadaniami, ciesz się nauką nowych rzeczy, sprawny fizycznie, jak praca w zespole ... [+]

Zarządzanie hotelami i restauracjami

Marzysz o życiu w odległym, egzotycznym miejscu lub ulubionym miejscu wypadowym bliżej domu? Górskie schroniska, nadmorskie i narciarskie ośrodki - i twoje rodzinne miasto - potrzebują ludzi, którzy są wykwalifikowani w zarządzaniu hotelami i restauracjami. Nasi absolwenci cieszą się pozycjami kierowników operacyjnych, specjalistów ds. Sprzedaży i marketingu, pracowników biurowych i audytorów nocnych. Zarządzają także motelami, restauracjami, usługami bankietowymi i cateringowymi, marinami, barami, jadalniami i pokojami hotelowymi.

Jeśli jesteś zorganizowany i wydajny, nawet gdy pracujesz pod presją i żonglujesz różnymi zadaniami, ciesz się nauką nowych rzeczy, sprawny fizycznie, jak praca w zespole, który służy społeczeństwu, masz przyjemną osobowość i zdrowy rozsądek, wtedy jesteś idealnym kandydatem do kariery w zarządzaniu hotelami i restauracjami!... [-]

Stany Zjednoczone Spokane
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Dyplom

Community Colleges of Spokane

Oferujemy program High School Completion (HSC) dla wykwalifikowanych międzynarodowych uczniów szkół średnich, którzy chcą zdobyć przewagę na studiach wyższych. Możesz zao ... [+]

Międzynarodowy program ukończenia szkoły średniej

Oferujemy program High School Completion (HSC) dla wykwalifikowanych międzynarodowych uczniów szkół średnich, którzy chcą zdobyć przewagę na studiach wyższych. Możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, wykonując jednocześnie dwa programy. Studenci uczestniczący w tym programie mogą jednocześnie uzyskać dyplom ukończenia szkoły średniej stanu Waszyngton i stopień naukowy.

Nie oferujemy samodzielnego dyplomu ukończenia szkoły średniej. Wszyscy studenci w tym programie muszą być zapisani do naszej szkoły średniej i naszego stopnia współpracownika w tym samym czasie. Klasy zdobędą punkty za oba stopnie.

Warunki przyjęć16 lat według daty rozpoczęcia programuZakończenie 10 klasy (lub odpowiednika)Ukończono międzynarodową aplikację studenckąKopia ważnego paszportuZnajomość języka angielskiego do bezpośredniego przyjęcia do programuTranskrypty szkolne z łącznym GPA 3,0 lub wyższym w klasach 9 i 10Wypełniony i podpisany wniosek o zakwaterowanie dla młodzieży z niepełnoletnim studentem dla uczniów w wieku 16 lub 17 latSprawozdanie finansowe i wypełniony formularz oświadczenia... [-]
Stany Zjednoczone Spokane
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Community Colleges of Spokane

Intensywny program języka angielskiego (IELP) to wyjątkowy, w pełni akredytowany program językowy, który pomaga zagranicznym studentom z całego świata w rozwijaniu znajom ... [+]

Intensywny język angielskiCzy chcesz poprawić swój angielski?

Intensywny program języka angielskiego (IELP) to wyjątkowy, w pełni akredytowany program językowy, który pomaga zagranicznym studentom z całego świata w rozwijaniu znajomości języka angielskiego. Jest oferowany w Spokane Falls Community College.

Szybko rozwijasz swoje umiejętności językowe i zdobywasz kompetencje akademickie i kulturowe, których potrzebujesz, aby odnieść sukces.

Po ukończeniu tego programu możesz uczestniczyć w regularnych kursach college'u w SFCC lub SCC.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy bardziej zaawansowanym uczniem języka angielskiego, szybko poprawisz swoje umiejętności w IELP, ponieważ:... [-]

Stany Zjednoczone Spokane
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 - 11 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Powiązany program

Community Colleges of Spokane

Chcesz uzyskać tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem? SCC to świetne miejsce do rozpoczęcia. Dysponując naszym stopniem AA lub dyplomem bezpośrednie ... [+]

Informacje o programie

Chcesz uzyskać tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem? SCC to świetne miejsce do rozpoczęcia. Dysponując naszym stopniem AA lub dyplomem bezpośredniego transferu (DTA), możesz przystąpić do programu uniwersyteckiego jako junior i ukończyć studia licencjackie z zakresu administracji biznesowej, ekonomii lub prawa wstępnego.

W tym programie będziesz ściśle współpracować z doradcą lub doradcą wydziału, aby mieć pewność, że Twoje klasy będą się przenosić w pożądany sposób. Większość studentów odbywa kursy z zakresu statystyki biznesowej, ekonomii, biznesu międzynarodowego i rachunkowości.

Jeśli jesteś pewien, że chcesz mieć czteroletni dyplom w biznesie, jest to ścieżka dla Ciebie. Jednakże, jeśli jesteś zainteresowany programami biznesowymi Uniwersytetu Wschodniego Waszyngtonu, mamy również umowy z kilkoma współpracownikami programów nauki stosowanej, w tym z ogólnym biznesem, zarządzaniem, marketingiem, administracją prawną i paralegal.... [-]

Stany Zjednoczone Spokane
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Community Colleges of Spokane

Jeśli jesteś osobą kreatywną, która lubi wyrażać siebie artystycznie, dyplom ze sztuki może doprowadzić do doskonałej kariery. W tym programie poszerzysz swoją pasję i uz ... [+]

Sztuki piękne

Informacje o programie

Jeśli jesteś osobą kreatywną, która lubi wyrażać siebie artystycznie, dyplom ze sztuki może doprowadzić do doskonałej kariery.

W tym programie poszerzysz swoją pasję i uznanie dla sztuki, a jednocześnie ukończysz podstawowe kursy wymagane do przeniesienia się do czteroletniej uczelni, uczelni lub szkoły artystycznej. Rozwijasz swoje umiejętności i techniki artystyczne poprzez instruktaż wydziałowy i praktyczne prace studyjne w ceramice, rysunku, malarstwie, grafice lub rzeźbie.

Niezależnie od tego, czy chcesz zostać profesjonalnym artystą, nauczycielem sztuki, kuratorem sztuki czy administratorem sztuki, zdobycie dyplomu artystycznego może pomóc ci przekształcić swój talent artystyczny w karierę.... [-]

Stany Zjednoczone Spokane
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Undergraduate Pathway

Community Colleges of Spokane

SFCC STEM Pathway służy studentom poszukującym kariery opartej na nauce, technologii, inżynierii i matematyce, zapewniając im możliwość przeniesienia się na wybraną przez ... [+]

Co to jest STEM?

SFCC STEM Pathway służy studentom poszukującym kariery opartej na nauce, technologii, inżynierii i matematyce, zapewniając im możliwość przeniesienia się na wybraną przez nich uczelnię jako junior junior. Obsługiwany przez szereg kursów, które obejmują fizykę opartą na rachunku różniczkowym, chemię przez cały rok chemii organicznej, matematykę poprzez równania różniczkowe, statykę, dynamikę i podobne kursy o dużym zasięgu w naukach przyrodniczych, fizycznych i komputerowych, studenci mogą korzystać z korzyści kładziemy nacisk na dostęp i jakość nauczania, a jednocześnie budujemy solidne podstawy klasycznych stopni licencjackich STEM. Dla studentów poszukujących pracy natychmiast po ukończeniu programu SFCC oferujemy 2-letni stopień w dziedzinie technologii informatycznych, który może prowadzić bezpośrednio do zatrudnienia oraz do 4-letniego dyplomu aplikacyjnego z SFCC w zakresie systemów informatycznych i technologii lub bezpieczeństwa cybernetycznego. Uprawnieni studenci mogą uczestniczyć w programie Mathematics Engineering Science Achievement (MESA).... [-]

Stany Zjednoczone Spokane
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku