Community Colleges of Spokane

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Community Colleges of Spokane

Community Colleges of Spokane założone w 1963 r., Jest dynamiczną dzielnicą uniwersytecką, obsługującą ponad 30 000 studentów rocznie we wschodnim Waszyngtonie. CCS to tętniąca życiem, wszechstronna społeczność edukacyjna - z możliwościami edukacyjnymi dla uczniów w każdym wieku i umiejętnościach.

Jesteśmy okręgiem akademickim składającym się z dwóch akredytowanych uczelni: Spokane Community College (SCC) i Spokane Falls Community College (SFCC). Oprócz obsługi dużej populacji miejskiej i podmiejskiej w większym Spokane, dzielnica świadczy usługi edukacyjne dla społeczności wiejskich na obszarze 12 302 mil kwadratowych we wschodnim Waszyngtonie. Region ten obejmuje wszystkie hrabstwa Spokane, Stevens, Whitman, Ferry i Pend Oreille, a także części hrabstwa Lincoln.

Obie uczelnie CCS są akredytowane przez Komisję Północno-Zachodnią w kolegiach i uniwersytetach i podlegają Radzie Stanu Wspólnoty i kolegiów technicznych stanu Waszyngton.

 • 1144 Dzieci i rodziny były obsługiwane przez Head Start i Early Head Start w ostatnim roku
 • 19 298 kandydatów do nagrody
 • 87,2% wskaźnik zatrudnienia
 • Przyznano 2,899 stopni

114384_114312_CCSscc-sfcc-Blue-vert-.png

Spokane Community College

Spokane Community College (SCC) to jedna z dwóch akredytowanych instytucji Community Colleges of Spokane i jedna z największych uczelni społecznych w stanie. SCC jest znany z wiodących programów w motoryzacji, lotnictwie, kosmetologii, sztuce kulinarnej, opiece zdrowotnej, obróbce skrawaniem i spawaniu. Szkolimy i certyfikujemy wielu specjalistów za pośrednictwem naszego Centrum Szkolenia Praktykantów i Czeladników oraz popularnej Szkoły Linistów Avista / SCC. SCC zapewnia stopnie współpracowników i programy gotowe do transferu, aby otworzyć drogę do czteroletniego college'u lub uniwersytetu. Główny kampus znajduje się w Spokane, z ośrodkami w Colville, Newport, Republic, Ione i Inchelium.

Witamy w Spokane Community College

Spokane Community College (SCC) jest znane z programów kariery / technicznych, które zapewniają absolwentom pracę w wymagających zawodach, a także wyjątkowe opcje transferu. Każdego roku obsługujemy ponad 20 000 studentów w naszym głównym kampusie we wschodnim Spokane i centra w Colville, Inchelium, Ione, Newport i Republic, czyniąc SCC jedną z największych uczelni społecznych w stanie.

SCC Mission and Core Themes

Misja

Spokane Community College oferuje możliwości edukacyjne w zakresie gotowości uczelni, szkolenia pracowników i transferu uniwersyteckiego, które zaspokajają potrzeby różnych społeczności, którym służymy. Jesteśmy zaangażowani w sukcesy uczniów poprzez aktywne uczenie się, dynamiczne relacje i wspierające środowiska.

Podstawowe motywy

Uczelnia określiła cztery podstawowe tematy, aby lepiej zdefiniować misję, która służy do oceny realizacji misji.

 • Rozwój siły roboczej
  • Profesjonalny certyfikat techniczny i programy studiów SCC są standardem branżowym, przygotowującym studentów do pracy na poziomie podstawowym w ich dyscyplinie.
 • Przeniesienie akademickie
 • Studenci zapisani na kursy transferu akademickiego są dobrze przygotowani i odnoszą sukcesy, ponieważ przenoszą swoje zajęcia i / lub stopnie naukowe w ramach kolejnego kroku w swoim planie edukacyjnym.
 • Gotowość kolegium
 • Programy Gotowości Kolegium spełniają potrzeby uczniów i przygotowują ich do kursów na poziomie college'u, umożliwiając im odnoszenie sukcesów akademickich, osobistych i zawodowych.
 • Sukces ucznia
 • Studenci mają możliwość odniesienia sukcesu w wspieranym środowisku, które zwiększa indywidualny i zawodowy rozwój poprzez rozwój akademicki, osobisty i zawodowy.

Wizja

Spokane Community College to miejsce, w którym studenci zmieniają swoje życie i osiągają swoje cele, wzbogacając nasze społeczności.

Podstawowe wartości

Sukces studenta, doskonałość, dostępność, integracja, współpraca, wzajemny szacunek, wrażliwość, uczenie się przez całe życie

Należysz tutaj

Bez względu na cel, możemy pomóc Ci odnieść sukces. Od ponad 50 lat pomagamy ludziom zmieniać pracę, zdobywać stopnie transferu i zaczynać nowe życie.

Przeglądaj swoje opcje

Mamy ponad 120 programów, w tym stopnie transferu i sposoby przygotowania się do uniwersytetu. Mamy także wiele programów zawodowych i technicznych, takich jak architektura, informatyka, ochrona środowiska i wiele innych.

Spokane Falls Community College

Spokane Falls Community College (SFCC) jest jedną z dwóch akredytowanych instytucji Community Colleges of Spokane . SFCC jest liderem edukacyjnym, oferującym niedrogie programy o najwyższej jakości z wydziałami i pracownikami oddanymi doskonałej instrukcji i sukcesom uczniów. Posiadamy opcje dla każdego, kto chce uzyskać stopień naukowy / dyplom lub karierę techniczną, przenieść się na czteroletni uniwersytet lub kontynuować naukę z rozszerzeniem stosowanym na studia licencjackie. Nasz główny kampus znajduje się w zachodnim Spokane z lokalizacjami w Pullman, Fairchild Air Force Base i online.

Witamy w Spokane Falls Community College

Spokane Falls Community College jest liderem edukacyjnym, oferującym niedrogie programy o najwyższej jakości, z wykładowcami i pracownikami oddanymi doskonałej nauce i sukcesom uczniów. Mamy opcje certyfikatów technicznych i stopni zawodowych, stopni transferu i rosnącej liczby programów licencjackich w zakresie nauk stosowanych. Obsługujemy ponad 8000 studentów każdego roku w naszym głównym kampusie położonym w zachodnim Spokane, naszym kampusie w Pullman i Online.

Nasza misja, główny temat,

Misja

Spokane Falls Community College zaspokaja potrzeby naszej społeczności poprzez rozwój osiągnięć uczniów poprzez wysokiej jakości, dostępne możliwości uczenia się, które obejmują różnorodność, promują równość i wspierają globalną świadomość.

Podstawowe motywy

Realizujemy naszą misję poprzez pięć podstawowych tematów:

 • Doskonała instrukcja / nauka
  • Wydział SFCC, studenci i administracja zobowiązują się do doskonałości w nauczaniu i uczeniu się.
 • Osiągnięcie uczniowskie
 • SFCC zapewnia uczniom narzędzia i możliwości osiągnięcia ich celów.
 • Szeroki dostęp
 • SFCC otwiera dostęp do wszystkich uczniów poprzez różnorodne metody nauczania, sposoby nauczania i usługi oraz lokalizacje.
 • Różnorodność, sprawiedliwość, globalna świadomość
 • SFCC rozwija różnorodność, promuje równość i przygotowuje studentów do odpowiedzialnego życia w coraz bardziej globalnej cywilizacji.
 • Reagowanie na potrzeby społeczności
 • SFCC spełnia zmieniające się potrzeby naszych interesariuszy społeczności dzięki współpracy i innowacjom.

Wizja

SFCC jest liderem edukacyjnym i partnerem społeczności i regionu w zapewnianiu elastycznych, elastycznych programów o najwyższej jakości. Nasi wykładowcy i pracownicy są oddani sukcesom studentów, wzbogacaniu kultury i uczeniu się przez całe życie w środowisku skoncentrowanym na uczniu, które zachęca do rozwoju osobistego i zawodowego.

Podstawowe wartości

 1. Doskonałość akademicka, w której zarówno uczeń, jak i nauczyciel są odpowiedzialni za uczenie się, które odzwierciedla witalność intelektualną, ciekawość, kreatywność i rygor.
 2. Wolność akademicka, w której uznajemy wolność słowa, wypowiedzi i idee, a także prawa studentów, wykładowców i pracowników zaangażowanych w intelektualne badania nad rozwojem wiedzy.
 3. Współpraca w zarządzaniu i współpraca kolegialna w partnerstwach, które uznają synergię wynikającą z szerokiego uczestnictwa i wyceny wszystkich głosów.
 4. Różnorodność naszych studentów, wykładowców, pracowników i społeczności w przekonaniu, że wzbogaca naszą naukę i wzrost.
 5. Doskonałość osobista, która odzwierciedla uczciwość i troskę w całej pracy kolegium.
 6. Szanujcie się wzajemnie w uznaniu różnorodnych doświadczeń życiowych i promowaniu kolegialności opartej na wierze w prawa człowieka i godność każdej osoby.
 7. Sukces studenta wzmocniony przez nasze kompleksowe usługi wsparcia mające na celu pomóc studentom odnieść sukces.
 8. Zarządzanie środowiskiem, dzięki któremu okazujemy szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne.

114385_114316_16.SFCC.ForeignExchange345.JPG

Lokalizacje

Spokane

Address
Spokane Community College,
1810 N Greene Street

WA 99217 Spokane, Waszyngton, Stany Zjednoczone

Spokane

Address
Spokane Falls Community College
3410 W. Fort George Wright Drive

WA 99224 Spokane, Waszyngton, Stany Zjednoczone