Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego właśnie my?

Ponieważ Twoja ścieżka możliwościom zaczynają się tutaj

Witamy w Community College w Filadelfii, gdzie ponad 685,000 osób zaokrętowanych na ich drodze na propozycje od 1965 roku. Służymy zróżnicowaną populację uczniów z ostatnich maturzystów począwszy tutaj na ich drodze do licencjat, dorosłym chcą zmienić kariery. Na naszym głównym kampusie lub na którykolwiek z naszych trzech ośrodków regionalnych w Filadelfii, oferujemy wygodę nasi studenci muszą dopasować zajęcia do ich napiętych harmonogramów.

Dążymy do wzmocnienia naszej społeczności poprzez edukację, jedną osobę na raz. Ponad 90 procent naszych absolwentów pozostają w okolicy i wzmocnić naszą lokalną gospodarkę. Naszą misją jest przygotowanie Filadelfian nowej kariery lub przeniesienia do czteroletniego college'u, aby mogły osiągnąć swoje cele edukacyjne i zawodowe.

Możliwości transferu

Community College w Filadelfii ułatwia przesyłanie kredytów czteroletniego college'u i zapisać na studia dolarów, dzięki naszym Podwójne partnerstwa przyjęć i umów programowych transferowych.

Partnerstwa transferowe

Spędzają pierwsze dwa lata tutaj i zdobyć tytuł licencjata Twojego mniej - o wiele mniej. Nasze partnerstwo transferowe, zwane porozumienia Podwójne przyjęć, z 12 uczelni w regionie ułatwiają przeniesienie do innej uczelni po zdobyciu stopnia Twojego stowarzyszonej tutaj. Plus, partnerstwa te obejmują szerokie możliwości stypendialne!

Dodatkowe układy transferowe

Zapoznaj się z wielu innych umów transferowych mamy na miejscu za pomocą licznych szkół wyższych i uniwersytetów z całego regionu i nie tylko. Bez względu na swoje cele transferowe mogą być, możemy pomóc się tam dostać.

Zalety Podwójne Przyjęć

Zapisz się na naukę zdobywając stopień swojej stowarzyszonej tutaj przed przeniesieniem Nie płacą opłaty za wniosek lub kary, jeśli nie zdecydują się uczestniczyć Kwalifikować się do stypendiów i być może inne oszczędności Otrzymuj tutaj iw przelewu wyboru uczelni usługi wsparcia Spełniają wymogi programu, aby zarezerwować miejsce na uczelni transferu Wpisz wybraną uczelnię ze statusem młodzieży

Możliwości kariery

Community College w Filadelfii daje narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszej siły roboczej. Nasze programy przygotować się do wysokiego popytu, zrównoważonego przemysłu, które posiadają dobre zarobki, stabilność zatrudnienia i możliwości rozwoju. Będziesz korzystać z praktycznego doświadczenia, rozwoju komunikacji werbalnej i pisemnej komunikacji, umiejętności krytycznego myślenia i ćwiczeń. Wszystkie nasze programy są prowadzone w małych grupach przez dedykowany wydziału, dając osobiste uwagi na to zasługujesz. I wiele programów jest ukształtowana i wzmocniona poprzez uczestnictwo specjalistów z lokalnych firm, którzy zapewniają, że wszystko się nauczyć są istotne i satysfakcjonujące.

College Success Story

Od momentu otwarcia drzwi w 1965 roku, Community College w Filadelfii stał się integralną częścią miasta, zapewniając dostęp do szkolnictwa wyższego i specjalistycznych szkoleń dla różnorodnych ciała studentów, którzy wejdą na rynek pracy w regionie i wzmocni lokalną gospodarkę. Kolegium odniosła wiele sukcesów i kamieni milowych w drodze. Z pomocą naszej społeczności i naszych uczniów, nadal dostarczają wysokiej jakości edukacji dla osób poszukujących zarówno lepszą pracę i lepszą jakość życia.

Studenci międzynarodowe

Community College w Filadelfii oferuje wiele korzyści dla studentów z całego świata, którzy obecnie stanowią ponad 50 krajów. Tutaj można odkryć opiekuńczy, spersonalizowane środowisko podczas przeżywa emocje, kulturę i możliwości miasta światowej klasy, która równoważy historii z nowoczesnymi udogodnieniami.

Szkoła jest jednostką stowarzyszoną stopień-przyznania instytucji oferuje ponad 70 stopni i certyfikatów programów. Jesteśmy największą instytucją stopień-przyznanie w Filadelfii, ale nasz kameralny środowisku nauczania pozwala wydziału dać zindywidualizowane uwagę. Nasi doradcy są tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i wątpliwości, a także ułatwić dostosowanie się do życia w Stanach Zjednoczonych.

Każdy student jest szczególną częścią naszego Community College. Nasz doświadczony personel zrobi wszystko, aby pomóc dokonać przejścia do Stanów Zjednoczonych, Filadelfii i Kolegium udana.

Dlaczego studenci międzynarodowe Wybierz z nami

Opłacalny, wysokiej jakości edukacji

Community College w Filadelfii zapewnia niedrogie edukacji i przygotuje Cię do kariery lub przelewem na uczelni czterech lat lub na uniwersytecie. Wiele międzynarodowych studenci wybierają zdobyć dyplom wyższej uczelni przed przeniesieniem do czteroletniego college'u, aby dać czas, aby przyzwyczaić się do życia uczelni, zarobić kredyty uczelni i zaoszczędzić pieniądze.

Małe klasy Rozmiary

Średnia wielkość klasy Kolegium jest 22 osób, co oznacza, że ​​więcej czasu można spędzić z wydziału ciebie. Nasi instruktorzy dbają o ciebie i odgrywać aktywną rolę w pomaganiu rozwijać swoje mocne i cele.

Uwaga zindywidualizowane

Każdy student jest szczególną częścią naszego Community College. Pomożemy Ci zrozumieć, jak zarejestrować się na zajęcia i znaleźć drogę wokół kampusu. Kolegium Główny kampus jest do opanowania pod względem wielkości, i jest dogodnie dojechać komunikacją miejską. Nasz doświadczony personel pomoże dokonać przejścia do Stanów Zjednoczonych, Filadelfii i Kolegium udana.

Angielski jako (ESL) Program drugiego języka

Może to być korzystne, aby wypełnić jakieś lekcje języka angielskiego, by stać się bardziej komfortowo z językiem. Po zrobieniu testu kwalifikacyjnego i omawianie wyników z doradcą, pomożemy Ci wybrać zajęcia, które najlepiej pasują do Twoich potrzeb. Nasz program ESL będą doskonalić swoje umiejętności języka angielskiego i pozwalają uzyskać jak najwięcej ze swojego doświadczenia w Stanach Zjednoczonych.

Nasza Wspólnota międzynarodowa

Community College w Filadelfii ma zróżnicowany i bogaty kulturowo populacji studentów, z ponad 150 studentów z ponad 50 różnych krajów, a także studentów regionalnych, którzy reprezentują wiele etnicznych. Możesz przyłączyć się do międzynarodowej organizacji studenckiej, która planuje wycieczki i inne zajęcia na całym College. Aby uczcić różnorodność, roczny Międzynarodowy Festiwal naraża Community College do innych kultur. festiwale i wydarzenia obejmujące poszczególne narodowości filmowe odbywają się także przez cały rok.

Coś się zawsze dzieje się na terenie kampusu. Lubisz uprawiać sport lub są kluby studenckie bardziej swój styl?

Istnieją dziesiątki sposobów, aby angażować się i poznać nowych ludzi w Kolegium. Oferujemy szeroki wybór sportów dla mężczyzn i kobiet, oprócz ponad 40 klubów i organizacji studenckich.

idealna lokalizacja

Usytuowany w pobliżu centrum miasta, w pobliżu Muzeum Okręgowe w Filadelfii, nasz główny Campus jest łatwo dojechać pociągiem, autobusem lub samochodem, a można z łatwością dojść między jego budynków. Szkoła posiada również trzy ośrodki regionalne w północno-wschodniej, północno-zachodniej i zachodniej Filadelfii, oprócz kilku miejscach sąsiedztwa, jak najlepiej służyć naszym uczniom.

Filadelfia, położony pomiędzy Nowym Jorku i Waszyngtonie, jest jednym z najstarszych miast, i piątą co do wielkości w Stanach Zjednoczonych. Tu, w drugim co do wielkości miasto na wschodnim wybrzeżu, zarówno w Deklaracji Niepodległości i Konstytucji Stanów Zjednoczonych zostały napisane. Oprócz bogatego wachlarza działań kulturalnych, Filadelfia oferuje również światowej klasy kuchnię, wyjątkową artystyczno-teatralnej dzielnicy i klubów nocnych. Czy jesteś zainteresowany odkrywaniem przeszłości, przeżywa w plenerze czy na profesjonalną imprezę sportową, to ekscytujące region ma wiele do zaoferowania.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Associate of Applied Science

Community College of Philadelphia

Program księgowe prowadzi do Associate in Applied Science (AAS) stopnia. Studenci otrzymują szkolenie w teorii rachunkowości i ogólnie przyjętych metod rachunkowości, a t ... [+]

Opis:

Program księgowe prowadzi do Associate in Applied Science (AAS) stopnia. Studenci otrzymują szkolenie w teorii rachunkowości i ogólnie przyjętych metod rachunkowości, a także w podstawowe zarządzania i dziedzin pokrewnych. Studenci są przygotowani do różnych karier zarówno w przemyśle i rządu, łącznie z pozycjami takimi jak młodszy księgowy, aplikant rachunkowości, należności lub rachunków do zapłacenia technika, lub egzaminatora podatkowej.

Efekty kształcenia: Student

Po zakończeniu programu nauczania rachunkowości, student będzie w stanie:

Wykazać zrozumienie sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami rachunkowości (GAAP), przygotować wpisy do dziennika i zakończyć cykl księgowania przy użyciu oprogramowania komputerowego General Ledger. Wykazać zrozumienie koncepcji zarządzania i rachunkowości. Analizy i interpretacji sprawozdań finansowych dla podejmowania decyzji gospodarczych. Skutecznie komunikować się z użytkownikami informacji finansowych w mowie i piśmie. Wymagania wstępne Program: ... [-]
Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Community College of Philadelphia

Ten program jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych pracą z ludźmi w potrzebie. Uczniowie będą mieli możliwość studiowania ludzkiego zachowania i rozwoju człowie ... [+]

Opis:

Ten program jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych pracą z ludźmi w potrzebie. Uczniowie będą mieli możliwość studiowania ludzkiego zachowania i rozwoju człowieka w kontekście psychologicznych, społecznych i biofizycznych środowiskach, w których ludzie żyją. Będą one rozwijać umiejętności potrzebne do pracy z innymi, zarówno jeden-na-jeden, jak iw grupach. Będą rozwijać bazę wartości z których będą ćwiczyć i uczyć etycznych standardów Pomocna zawodów. Będą uczyć się doceniać i pracować w środowisku wielokulturowym. W znacznej części swojej pracy, będą mieli również okazję pracować bezpośrednio z ludźmi w potrzebie, są przypisane dwa staże polowych z agencjami i instytucjami w społeczności.... [-]

Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Associate of Arts

Community College of Philadelphia

Program Business Administration jest specjalnie zaprojektowany, aby przygotować uczniów przenieść do tych szkół biznesowych, które są akredytowane przez Association to Ad ... [+]

Opis:

Program Business Administration jest specjalnie zaprojektowany, aby przygotować uczniów przenieść do tych szkół biznesowych, które są akredytowane przez Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Zgodnie z filozofią edukacyjną AACSB, ten program wymaga silnej podstawy matematyki wyższej poziomu ilościowego i rozumowania, które leży u podstaw zarządzania.

(Uwaga: Zaleca się, aby studenci pragnący fundament bardziej integracyjnego w dyscyplinach biznesowych z mniejszym naciskiem na wyższym poziomie matematyki wybrać program biznesowy, który jest także program do transferu).

Efekty kształcenia: Student

Po zakończeniu tego programu studenci będą mogli:... [-]

Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Community College of Philadelphia

Program studiów Psychologia jest dla studentów planujących przeniesienie do programów matur psychologii po badaniu w Community College w Filadelfii, a dla studentów niezd ... [+]

Opis:

Program studiów Psychologia jest dla studentów planujących przeniesienie do programów matur psychologii po badaniu w Community College w Filadelfii, a dla studentów niezdecydowanych o swoich długoterminowych celów edukacyjnych, ale zainteresowanych w naukach behawioralnych. Ponieważ instytucje transferu wymagają specyficznych kursów, które należy podjąć przed wejściem, jest wysoce zalecane, aby uczniowie skonsultować katalogi szkół, do których mogą one przenosić i przenieść arkusze dostępne w karierze i Centrum, jak również ich doradców i mentorów, przenieść w celu dokonać odpowiednich wyborów do swoich zajęć fakultatywnych.

Stopień AA psychologii jest odpowiedni dla studentów, którzy chcą podkreślić behawioralne dziedzinach naukowych, zarówno dla interesów osobistych lub z zamiarem przeniesienia na kierunek psychologii lub w pokrewnych dziedzinach, takich jak kognitywistyki, poradnictwa i psychologii wychowawczej.... [-]

Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Community College of Philadelphia

The Art and Design nauczania prowadzi do Associate in Arts (AA) stopnia dla studentów planujących przeniesienie do matury programów lub zawodowych szkół artystycznych po ... [+]

Opis:

The Art and Design nauczania prowadzi do Associate in Arts (AA) stopnia dla studentów planujących przeniesienie do matury programów lub zawodowych szkół artystycznych po badaniu w Community College w Filadelfii. Ten program nauczania przygotowuje uczniów do obu BFA (Bachelor of Fine Arts) lub BA (Bachelor of Arts) programu.

Program został zaprojektowany, aby być spójne z programem fundamentowej szkół artystycznych i programów artystycznych w szkołach czteroletnich.

Ponieważ zbywalność jest najważniejsze, studenci będą rozwijać swoje umiejętności, a także odpowiednio przygotować kompleksową ofertę transferu.

Program ten fundament pozwoli uczniom kontynuować naukę prowadzi do kariery w dziedzinie sztuk plastycznych, zakres dziedzin projektowych (np graficznych i multimedialnych sztuki, wzornictwa przemysłowego i produktowego, moda, projekt / tekstylne), rzemiosła, edukacji artystycznej i arteterapii.... [-]

Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Associate of Science

Community College of Philadelphia

Associate of Science (As) w programie studiów chemia jest dla studentów, którzy chcą kontynuować studia matur w dziedzinie nauk chemicznych lub fizycznych, lub którzy pla ... [+]

Opis:

Associate of Science (As) w programie studiów chemia jest dla studentów, którzy chcą kontynuować studia matur w dziedzinie nauk chemicznych lub fizycznych, lub którzy planują kontynuować studiów zawodowych, takich jak pre-apteki, programy pre-medycznych lub pre-dentystycznych. Ten program analogie pierwsze dwa lata studiów oferowanych w programach chemia innych szkół wyższych i uniwersytetów.

Efekty kształcenia: Student

Po zakończeniu tego programu absolwenci będą mogli:

Zademonstrować gotowość do powodzeniem przenieść do programu chemii w instytucji czterech lat. Wykazać się podstawową wiedzę o ogólnych zasad nieorganicznych i organicznych, chemii i pojęć, poprzez zastosowanie tej wiedzy do rozwiązywania problemów i wykonywania eksperymentów. Przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa, kompetentnie wykonywać rutynowe zadania laboratorium w laboratorium chemicznym przy użyciu przyrządów do pomiaru i analizy, która jest powszechnie dostępna. Skutecznie zbierać, interpretować, oceniać i przekazywać dane naukowe w wielu formatach z wykorzystaniem technologii komputerowej w miarę potrzeb. Wymagania wstępne Program: ... [-]
Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Community College of Philadelphia

Program nauczania informatyki prowadzi do Associate in Science (AS) stopnia w dziedzinie informatyki. Głównym celem programu jest przygotowanie studentów do przeniesienia ... [+]

Opis:

Program nauczania informatyki prowadzi do Associate in Science (AS) stopnia w dziedzinie informatyki. Głównym celem programu jest przygotowanie studentów do przeniesienia do programu licencjata w dziedzinie informatyki. Programowych nacisk jest zestaw kursów koncentruje się na umiejętności niezbędnych do analizy matematycznej zorientowanych problemów oraz opracowanie algorytmów i struktur danych, aby rozwiązać te problemy za pomocą komputerów.

Efekty kształcenia: Student

Po zakończeniu tego programu absolwenci będą mogli:

Wykorzystanie technologii skutecznie komunikować się i analizować informacje związane z programowaniem komputerowym, rozwój algorytmów i inżynierii oprogramowania. Prace w ramach profesjonalnego zespołu do projektu, kodu, testowania i debugowania matematycznie, oprogramowania komputerowego opartego obiektowego. Wykazać się podstawową wiedzę z zakresu przekazywania informacji i kontroli w nowoczesnych systemach komputerowych, w tym znajomość języków montażowych, architektury komputera i organizacji komputerowego. Wykazać się podstawową wiedzę na temat ważnych pojęć matematycznych w dziedzinie informatyki i inżynierii oprogramowania, w tym rachunku różniczkowego i całkowego, statystyki i matematyki dyskretnej. Opracowanie algorytmów obiektowego i struktur danych za pomocą strukturalną sekwencyjną logikę języków programowania w środowisku zorientowanym obiektowo oraz wdrożenie tych rozwiązań jak aplikacje Java i apletów Java. Analizować czasowy i przestrzenny efektywności algorytmów i struktur danych i przekształcać je w celu zwiększenia wydajności w miarę możliwości. Wymagania wstępne Program: ... [-]
Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Community College of Philadelphia

Program ten prowadzi do stopniu, jak w matematyce. Głównym celem programu jest przygotowanie studentów do przeniesienia do programu matury z matematyki. ... [+]

Opis:

Program ten prowadzi do stopniu, jak w matematyce. Głównym celem programu jest przygotowanie studentów do przeniesienia do programu matury z matematyki. Ten program zapewnia freshman- i student drugiego poziomu kursów zarówno w matematyce ciągłych i dyskretnych.

Efekty kształcenia: Student

Po zakończeniu tego programu, absolwenci będą mogli:

Udowodnij oświadczenia matematycznych. Rozwiązywanie problemów matematycznych. Wykonaj algorytmów matematycznych. Wymagania wstępne Program:

Ten program jest otwarty dla zainteresowanych studentów, którzy wykazali gotowość do języka angielskiego i matematyki 101 171, albo przekazując odpowiedni test kwalifikacyjny lub spełniające warunki do kursu. Wybrane kursy języka angielskiego i matematyki są dostępne dla osób, które nie spełniają wymagań wstępnych. Plan edukacyjne prowadzące do przyjęcia do programu zostaną opracowane dla każdego wnioskodawcy, który nie spełnia wymagań wstępnych.... [-]

Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Community College of Philadelphia

Program Inżynieria Nauka stanowi podstawę do dalszych badań w kierunku stopień licencjata w dziedzinie inżynierii. Jako taka, jest równoległa dwóch pierwszych lat program ... [+]

Opis:

Program Inżynieria Nauka stanowi podstawę do dalszych badań w kierunku stopień licencjata w dziedzinie inżynierii. Jako taka, jest równoległa dwóch pierwszych lat programów inżynieryjnych oferowanych przez głównych uniwersytetów i ma zastosowanie do każdej dyscyplinie inżynierskiej. Studenci planują realizować matur stopni w lotnictwie, biomedycznych, chemicznych, elektrycznych, przemysłowych, mechanicznej, inżynierii jądrowej lub naftowego cywilnego wybrać ten program. Studenci z innych zainteresowań technicznych mogą rozważyć inne programy technologiczne.

Efekty kształcenia: Student

Po zakończeniu tego programu absolwenci będą mogli:

Rozwiązuj problemy z algebry, trygonometrii i rachunku. Rozwiązywanie podstawowych problemów w nauce i technice. Pracują w zespołach do realizacji projektów. Używają komputerów do akwizycji danych i kontroli oprzyrządowania. Przekazywania informacji technicznych z wykorzystaniem prezentacji napisane, słowne i graficzne. Przelew na kierunkach inżynierskich I stopnia uprawniający instytucji licencjackich. Wymagania wstępne Program: ... [-]
Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Community College of Philadelphia

Associate of Science (AS) w kierunku studiów Biologia jest dla studentów, którzy chcą podjąć studia matur w naukach biologicznych lub planują wypełnić kursy warunkiem dla ... [+]

Opis:

Associate of Science (AS) w kierunku studiów Biologia jest dla studentów, którzy chcą podjąć studia matur w naukach biologicznych lub planują wypełnić kursy warunkiem dla pre-pharmacy szkole lub dla programów takich jak pre-weterynaryjne, przedlekarskiej i pre -dentystyczny. Aby umożliwić bezproblemowe przenoszenie, ten program jest przeznaczony do równoległych pierwszych dwóch lat studiów oferowanych w programach biologii w innych szkołach i na uniwersytetach.

Efekty kształcenia: Student

Po zakończeniu tego programu, absolwenci będą mogli:

Podsumować główne koncepcje fizyczne i chemiczne oraz procesy niezbędne do życia rzeczy, w tym utrzymania homeostazy, przemiany energetyczne zachodzące wewnątrz i pomiędzy organizmami, a także interakcje między żywymi organizmami a ich środowiskiem. Opisać mechanizmy reprodukcji i dziedziczności, zarówno klasycznych (Mendelian) i molekularnych perspektyw, i połączyć wpływy genetyczne procesów ewolucyjnych i adaptacji. Odpowiednio używać aktualnej terminologii naukowej i ocenić zasadność danych naukowych wykorzystujących myśl krytyczną. Wyjaśnić poziomach organizacji w biologii, w tym chemicznych, komórkowej, histologicznych i poziomów organismal i wyjaśnić dynamikę populacji, ekosystemów i biosfery. Wykorzystać naukowa metoda rozwoju hipotez, prawidłowego projektowania eksperymentów, właściwego korzystania z urządzeń, gromadzenia i analizy danych, a także integracji literaturze naukowej. Porównać i głównych grup drobnoustrojów, pierwotniaki, roślin i zwierząt. Wymagania wstępne Program: ... [-]
Stany Zjednoczone Philadelphia
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku