Community College of Philadelphia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego właśnie my?

Ponieważ Twoja ścieżka możliwościom zaczynają się tutaj

Witamy w Community College w Filadelfii, gdzie ponad 685,000 osób zaokrętowanych na ich drodze na propozycje od 1965 roku. Służymy zróżnicowaną populację uczniów z ostatnich maturzystów począwszy tutaj na ich drodze do licencjat, dorosłym chcą zmienić kariery. Na naszym głównym kampusie lub na którykolwiek z naszych trzech ośrodków regionalnych w Filadelfii, oferujemy wygodę nasi studenci muszą dopasować zajęcia do ich napiętych harmonogramów.

Dążymy do wzmocnienia naszej społeczności poprzez edukację, jedną osobę na raz. Ponad 90 procent naszych absolwentów pozostają w okolicy i wzmocnić naszą lokalną gospodarkę. Naszą misją jest przygotowanie Filadelfian nowej kariery lub przeniesienia do czteroletniego college'u, aby mogły osiągnąć swoje cele edukacyjne i zawodowe.

Możliwości transferu

Community College w Filadelfii ułatwia przesyłanie kredytów czteroletniego college'u i zapisać na studia dolarów, dzięki naszym Podwójne partnerstwa przyjęć i umów programowych transferowych.

Partnerstwa transferowe

Spędzają pierwsze dwa lata tutaj i zdobyć tytuł licencjata Twojego mniej - o wiele mniej. Nasze partnerstwo transferowe, zwane porozumienia Podwójne przyjęć, z 12 uczelni w regionie ułatwiają przeniesienie do innej uczelni po zdobyciu stopnia Twojego stowarzyszonej tutaj. Plus, partnerstwa te obejmują szerokie możliwości stypendialne!

Dodatkowe układy transferowe

Zapoznaj się z wielu innych umów transferowych mamy na miejscu za pomocą licznych szkół wyższych i uniwersytetów z całego regionu i nie tylko. Bez względu na swoje cele transferowe mogą być, możemy pomóc się tam dostać.

Zalety Podwójne Przyjęć

Zapisz się na naukę zdobywając stopień swojej stowarzyszonej tutaj przed przeniesieniem Nie płacą opłaty za wniosek lub kary, jeśli nie zdecydują się uczestniczyć Kwalifikować się do stypendiów i być może inne oszczędności Otrzymuj tutaj iw przelewu wyboru uczelni usługi wsparcia Spełniają wymogi programu, aby zarezerwować miejsce na uczelni transferu Wpisz wybraną uczelnię ze statusem młodzieży

Możliwości kariery

Community College w Filadelfii daje narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszej siły roboczej. Nasze programy przygotować się do wysokiego popytu, zrównoważonego przemysłu, które posiadają dobre zarobki, stabilność zatrudnienia i możliwości rozwoju. Będziesz korzystać z praktycznego doświadczenia, rozwoju komunikacji werbalnej i pisemnej komunikacji, umiejętności krytycznego myślenia i ćwiczeń. Wszystkie nasze programy są prowadzone w małych grupach przez dedykowany wydziału, dając osobiste uwagi na to zasługujesz. I wiele programów jest ukształtowana i wzmocniona poprzez uczestnictwo specjalistów z lokalnych firm, którzy zapewniają, że wszystko się nauczyć są istotne i satysfakcjonujące.

College Success Story

Od momentu otwarcia drzwi w 1965 roku, Community College w Filadelfii stał się integralną częścią miasta, zapewniając dostęp do szkolnictwa wyższego i specjalistycznych szkoleń dla różnorodnych ciała studentów, którzy wejdą na rynek pracy w regionie i wzmocni lokalną gospodarkę. Kolegium odniosła wiele sukcesów i kamieni milowych w drodze. Z pomocą naszej społeczności i naszych uczniów, nadal dostarczają wysokiej jakości edukacji dla osób poszukujących zarówno lepszą pracę i lepszą jakość życia.

Studenci międzynarodowe

Community College w Filadelfii oferuje wiele korzyści dla studentów z całego świata, którzy obecnie stanowią ponad 50 krajów. Tutaj można odkryć opiekuńczy, spersonalizowane środowisko podczas przeżywa emocje, kulturę i możliwości miasta światowej klasy, która równoważy historii z nowoczesnymi udogodnieniami.

Szkoła jest jednostką stowarzyszoną stopień-przyznania instytucji oferuje ponad 70 stopni i certyfikatów programów. Jesteśmy największą instytucją stopień-przyznanie w Filadelfii, ale nasz kameralny środowisku nauczania pozwala wydziału dać zindywidualizowane uwagę. Nasi doradcy są tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i wątpliwości, a także ułatwić dostosowanie się do życia w Stanach Zjednoczonych.

Każdy student jest szczególną częścią naszego Community College. Nasz doświadczony personel zrobi wszystko, aby pomóc dokonać przejścia do Stanów Zjednoczonych, Filadelfii i Kolegium udana.

Dlaczego studenci międzynarodowe Wybierz z nami

Opłacalny, wysokiej jakości edukacji

Community College w Filadelfii zapewnia niedrogie edukacji i przygotuje Cię do kariery lub przelewem na uczelni czterech lat lub na uniwersytecie. Wiele międzynarodowych studenci wybierają zdobyć dyplom wyższej uczelni przed przeniesieniem do czteroletniego college'u, aby dać czas, aby przyzwyczaić się do życia uczelni, zarobić kredyty uczelni i zaoszczędzić pieniądze.

Małe klasy Rozmiary

Średnia wielkość klasy Kolegium jest 22 osób, co oznacza, że ​​więcej czasu można spędzić z wydziału ciebie. Nasi instruktorzy dbają o ciebie i odgrywać aktywną rolę w pomaganiu rozwijać swoje mocne i cele.

Uwaga zindywidualizowane

Każdy student jest szczególną częścią naszego Community College. Pomożemy Ci zrozumieć, jak zarejestrować się na zajęcia i znaleźć drogę wokół kampusu. Kolegium Główny kampus jest do opanowania pod względem wielkości, i jest dogodnie dojechać komunikacją miejską. Nasz doświadczony personel pomoże dokonać przejścia do Stanów Zjednoczonych, Filadelfii i Kolegium udana.

Angielski jako (ESL) Program drugiego języka

Może to być korzystne, aby wypełnić jakieś lekcje języka angielskiego, by stać się bardziej komfortowo z językiem. Po zrobieniu testu kwalifikacyjnego i omawianie wyników z doradcą, pomożemy Ci wybrać zajęcia, które najlepiej pasują do Twoich potrzeb. Nasz program ESL będą doskonalić swoje umiejętności języka angielskiego i pozwalają uzyskać jak najwięcej ze swojego doświadczenia w Stanach Zjednoczonych.

Nasza Wspólnota międzynarodowa

Community College w Filadelfii ma zróżnicowany i bogaty kulturowo populacji studentów, z ponad 150 studentów z ponad 50 różnych krajów, a także studentów regionalnych, którzy reprezentują wiele etnicznych. Możesz przyłączyć się do międzynarodowej organizacji studenckiej, która planuje wycieczki i inne zajęcia na całym College. Aby uczcić różnorodność, roczny Międzynarodowy Festiwal naraża Community College do innych kultur. festiwale i wydarzenia obejmujące poszczególne narodowości filmowe odbywają się także przez cały rok.

Coś się zawsze dzieje się na terenie kampusu. Lubisz uprawiać sport lub są kluby studenckie bardziej swój styl?

Istnieją dziesiątki sposobów, aby angażować się i poznać nowych ludzi w Kolegium. Oferujemy szeroki wybór sportów dla mężczyzn i kobiet, oprócz ponad 40 klubów i organizacji studenckich.

idealna lokalizacja

Usytuowany w pobliżu centrum miasta, w pobliżu Muzeum Okręgowe w Filadelfii, nasz główny Campus jest łatwo dojechać pociągiem, autobusem lub samochodem, a można z łatwością dojść między jego budynków. Szkoła posiada również trzy ośrodki regionalne w północno-wschodniej, północno-zachodniej i zachodniej Filadelfii, oprócz kilku miejscach sąsiedztwa, jak najlepiej służyć naszym uczniom.

Filadelfia, położony pomiędzy Nowym Jorku i Waszyngtonie, jest jednym z najstarszych miast, i piątą co do wielkości w Stanach Zjednoczonych. Tu, w drugim co do wielkości miasto na wschodnim wybrzeżu, zarówno w Deklaracji Niepodległości i Konstytucji Stanów Zjednoczonych zostały napisane. Oprócz bogatego wachlarza działań kulturalnych, Filadelfia oferuje również światowej klasy kuchnię, wyjątkową artystyczno-teatralnej dzielnicy i klubów nocnych. Czy jesteś zainteresowany odkrywaniem przeszłości, przeżywa w plenerze czy na profesjonalną imprezę sportową, to ekscytujące region ma wiele do zaoferowania.

Lokalizacje

Filadelfia

Address
1700 Spring Garden Street
19130 Filadelfia, Pensylwania, Stany Zjednoczone