College of du Page

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Służąc naszym regionie, Podłączenie naszego świata Od momentu powstania w 1967 roku, College of DuPage dojrzał w coś wyjątkowego. To community college z daleko idące skutki. Jesteśmy mocno zakorzenione w społeczeństwie, które zapewnia nasz mandat, ale dąży do odzwierciedlenia potrzeb i wymagań ciągle zmieniającym się świecie.

Z naszego wydziału przez naszego Kuratorium, rozumiemy znaczenie Pozostałe istotne na wielu poziomach: interpersonalnych, naukowych, społecznych, kulturalnych i gospodarczych. Ze stałym okiem na rozwój regionalnych, krajowych i międzynarodowych, College of DuPage wypełnia swoją misję jako czynnika edukacyjnego i ekonomicznego zmian dla mieszkańców, którym służy.

Poza wszystkimi innymi względami, choć jesteśmy wychowawcami, poświęcony idei, że wiedza jest przełomowe. Wierzymy, że jest kilka rzeczy, mocniejsze niż umysł zaangażowany. Jesteśmy podekscytowani możliwościami zapalić, gdy wiedza jest przekazywana poprzez znaczący dyskursu, w służbie realizacji każdego i każdej z pełnego potencjału naszego członka społeczności.

Zapraszamy, aby dowiedzieć się więcej o tej instytucji światowej klasy dostępnej dla Ciebie i Twojej rodziny, tutaj w domu.

Lokalizacje

Glen Ellyn

College of DuPage

Address
College of DuPage425 Fawell Blvd.
Glen Ellyn, Illinois, Stany Zjednoczone