College of New Jersey

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O TCNJ

College of New Jersey (TCNJ) jest wysoce wybiórczą instytucją, która jest konsekwentnie uznawana za jedną z najlepszych wszechstronnych uczelni w kraju. Założony w 1855 roku jako New Jersey State Normal School, TCNJ utrzymuje siódmy najwyższy czteroletni wskaźnik ukończenia szkoły wśród wszystkich publicznych szkół wyższych i uniwersytetów. Został sklasyfikowany przez Money jako jedna z 15 najlepszych publicznych szkół wyższych, „która najprawdopodobniej spłaci się finansowo”, i US News

Znana ze swojego naturalnego piękna, uczelnia znajduje się na 289 wysadzanych drzewami akrów w podmiejskiej miejscowości Ewing Township w New Jersey, w bliskiej odległości od Nowego Jorku i Filadelfii. Silny rdzeń sztuki wyzwolonej stanowi podstawę wielu programów studiów oferowanych przez siedem szkół wyższych: sztuka i komunikacja; Biznes; Edukacja; Inżynieria; Nauki humanistyczne i społeczne; Nauka o pielęgniarstwie, zdrowiu i ćwiczeniach; i nauka. Pięć charakterystycznych doświadczeń to znak rozpoznawczy edukacji TCNJ. Obejmują one zindywidualizowane, oparte na współpracy i rygorystyczne wykształcenie; badania licencjackie, staże mentorskie i doświadczenia terenowe; uczenie się przez społeczność; globalne zaangażowanie; i rozwój przywództwa.

Wieloletnie zaangażowanie TCNJ we współpracę studentów i wykładowców zostało docenione w 2015 r. Przez Radę ds. Badań Licencjackich, która nazwała uczelnię laureatem inauguracyjnej „Nagrody dla całego kampusu za osiągnięcia w zakresie studiów licencjackich”. W 2006 r. TCNJ otrzymał rozdział Phi Beta Kappa - honor podzielany przez mniej niż 10 procent szkół wyższych i uniwersytetów w całym kraju.

Niezbędny do realizacji swojej misji, TCNJ wierzy w transformacyjną siłę edukacji, aby rozwijać krytycznych myślicieli, odpowiedzialnych obywateli oraz uczących się przez całe życie uczniów i liderów. Programowanie przywództwa jest oferowane przez całą karierę licencjacką, a także inne programy i usługi ukierunkowane na rozwój społeczny, emocjonalny, zawodowy, akademicki, duchowy i fizyczny studentów. TCNJ zachęca studentów do rozwijania swoich talentów i umiejętności poprzez ponad 200 organizacji kampusowych. Grupy te obejmują zespoły występujące, stowarzyszenia zawodowe i honorowe, publikacje studenckie, wspólnoty i bractwa, a także sporty wewnętrzne i klubowe.

Wysokie osiągnięcia i stypendium w klasie znalazły odzwierciedlenie w sukcesie College of New Jersey sportowców-studentów z College of New Jersey . Od czasu, gdy drużyna zapaśnicza Lions w latach 1978–1979 zdobyła pierwsze mistrzostwo kolegium National Collegiate Athletic Association (NCAA), TCNJ stał się jednym z najbardziej udanych programów Division III w kraju, zdobywając 40 drużyn i 49 indywidualnych mistrzostw NCAA.

TCNJ przyjmuje około 7400 studentów, w tym 6790 studentów i 610 studentów.

Postać

Wysoce selektywna publiczna uczelnia mieszkalna skupiająca się na doświadczeniach licencjackich. Siedem szkół - sztuka

Fakty

Rejestracja na studiach licencjackich Około 6580 studentów studiów stacjonarnych.
Średnia wielkość klasy 21 studentów
Stosunek studentów do wydziałów 13: 1
Studenci pierwszego roku na kampusie 95 procent
Retencja od pierwszego roku do drugiego 93 procent
Wskaźnik ukończenia szkoły 87 procent
Średnia ocena SAT 1228 na przyjęcia ogólne (czytanie krytyczne i tylko matematyka)
lekkoatletyka Konsekwentnie zaliczany do najlepszych programów NCAA Division III w kraju.
Pracodawcy rekrutują na kampusie 400

Kampus

Gruziński kampus kolonialny TCNJ zajmuje 289 akrów krajobrazowych na przedmieściach Ewing w stanie New Jersey. College znajduje się około 5 mil od Trenton, stolicy stanu, 10 mil od Princeton i godzinę od Filadelfii i Nowego Jorku.

Mieszkaniowy

Dziewięćdziesiąt pięć procent studentów pierwszego roku mieszka w kampusie, a dwuletnie studia są gwarantowane wszystkim nowym studentom pierwszego roku studiów stacjonarnych. Czternaście sal mieszkalnych zapewnia różnorodne zakwaterowanie dla wszystkich studentów, w tym wyższych klas.

Misja

College of New Jersey , uznana w kraju instytucja publiczna założona w 1855 roku jako New Jersey State Normal School, jest przede wszystkim studiami stacjonarnymi i stacjonarnymi, z ukierunkowanymi programami dla absolwentów. Ugruntowana w sztukach wyzwolonych spersonalizowana, oparta na współpracy i rygorystyczna edukacja TCNJ angażuje uczniów na najwyższym poziomie w klasie i poza nią. TCNJ wierzy w transformacyjną siłę edukacji do rozwijania krytycznych myślicieli, odpowiedzialnych obywateli oraz uczących się przez całe życie uczniów i liderów. Uczelnia upoważnia swoich różnorodnych studentów, pracowników i wykładowców do podtrzymywania i ulepszania społeczności lokalnych i globalnych. StockSnap / Pixabay

Wizja

TCNJ zaoferuje niezrównaną edukację w tętniącej życiem, opartej na współpracy i włączającej społeczności osób uczących się, która odcisnie wyraźny ślad na świecie. Przestrzegając naszych wartości, będziemy służyć jako krajowy przykład publicznego szkolnictwa wyższego i zrobimy to, jednocześnie dbając o dostępność i przystępność cenową.

Wartości

Doskonałość

 • Przyjmujemy bardzo utalentowanych studentów, których wyzwaniem jest odkrycie i wykorzystanie ich potencjału.
 • Rekrutujemy najwyższej jakości wykładowców, pracowników i administratorów, którzy dysponują wiedzą i doświadczeniem, aby mentorować i rzucać wyzwanie naszym studentom.
 • Wspieramy innowacje i eksperymenty i nadal wykorzystujemy nasze osiągnięcia. Stawiamy sobie najwyższe oczekiwania i wspieramy się nawzajem w ich realizacji.

Zaręczynowy

 • Zachęcamy uczniów, wykładowców i pracowników do rozwijania swoich ciekawości i pasji w klasie i poza nią.
 • Współpracujemy ponad granicami dyscyplinarnymi i operacyjnymi, aby wykorzystać wszystkie nasze mocne strony.
 • Pracujemy razem, aby wzbogacić nasze społeczności lokalne, krajowe i globalne.

Integralność

 • Traktujemy się nawzajem z uprzejmością i szacunkiem.
 • Działamy etycznie i bierzemy odpowiedzialność za nasze wybory.
 • Pracujemy razem w duchu sprawiedliwości, współpracy i przejrzystości.

Inclusiveivity

 • Uznajemy wyjątkową wartość każdego członka naszej społeczności.
 • Wierzymy, że społeczność złożona z osób o różnym pochodzeniu, perspektywach i umiejętnościach promuje naukę i zaangażowanie.
 • Jesteśmy zaangażowani w budowanie różnorodnej i integracyjnej społeczności.

Autorefleksja

 • Oceniamy nasze praktyki w klasie, na kampusie i w społeczności.
 • Dbamy o ciągły dialog w kampusie, aby zapewnić przestrzeganie naszej misji, wizji i wartości.
 • Rutynowo monitorujemy alokację i wydatki naszych zasobów, aby zapewnić, że wspieramy priorytety i że jesteśmy odpowiedzialni pod względem podatkowym.

Lokalizacje

Ewing Township

Address
2000 Pennington Road
Ewing Township, New Jersey, Stany Zjednoczone

Programy

Ta szkoła oferuje również: