College of Marin

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w College of Marin

Założona w 1926 roku, College of Marin jest jednym z 113 uczelni publicznej w Kalifornii. Istnieją dwa kampusy, aby służyć Państwu w pięknej Marin County. Kentfield Campus znajduje się około 11 minut na północ od mostu Golden Gate w 835 College Avenue w Kentfield. Indyjski Dolina Campus znajduje się kilka minut drogi na spektakularne miejscu 333 akrów na Ignacio Boulevard w Novato, CA.

Akredytacja

College of Marin jest akredytowany przez Komisję Akredytacyjną dla Wspólnoty i Junior College oraz Stowarzyszenia Zachodniej szkół i uczelni, instytucjonalnego organ akredytacyjny uznanej przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego oraz US Department of Education.

Życie studenckie

Około 13.000 studentów zapisać się corocznie w wielu wybitnych klas kredytowej, noncredit i edukacji społeczności Kolegium. Kolegium zdobył reputację jako instytucji edukacyjnej jakości zapewniając drogę dla osiągnięcia i sukces dla uczniów w każdym wieku iz różnych środowisk.

W celu zapewnienia uczniom możliwości, których potrzebują, oraz w celu zapewnienia, że ​​studenci osiągnąć swoje konkretne cele i zadania, College oferuje Associate of Arts oraz Associate programów Science. College of Marin uczestniczy w gwarantowanym przyjęć do konkretnego kampusów Uniwersytetu Kalifornijskiego. Każdego roku wielu zagranicznych studentów, którzy ukończyli studia w College of Marin z powodzeniem przeniesione na UC Berkeley, UCLA i UC Davis, między innymi. Ponadto Uczelnia ma centrum transferu, która jest czynna w celu pomagania wymagania transferu badania studentów i przyjęć.

Uczelnia zapewnia trzydzieści trzy programy kształcenia zawodowego technicznego (CTE), jak również zapewnienie podstawowych umiejętności, Angielski jako drugi język (ESL) zajęcia z wychowania i edukacji społeczności. Programy Kolegium CTE zapewnić niezbędne umiejętności do sukcesu w konkurencyjnym środowisku globalnej siły roboczej. Czy celem jest postęp kariery, zmiana kariery, lub wejściem na rynek pracy po raz pierwszy, College of Marin oferuje szereg programów mających na celu pomóc uczniom osiągnąć sukces.

Wydziały akademickie

Kolegium zaangażowania Marin do doskonałości wychowawczej jest zakorzenione w zapewnieniu sprawiedliwych szans i wspieranie sukcesu dla wszystkich członków naszej zróżnicowanej społeczności, oferując przygotowanie do przekazania do szkół czteroletnich i uniwersytetów, kojarzy stopni i świadectw, angielski jako drugi język i kształcenia ustawicznego.

Obecnie dostarczają programy akademickie w następujących działach:

Allied Health Sciences Behavioral Sciences Systemy informacyjne biznesu Kariera Wykształcenie techniczne komunikacja Doradztwo Wczesna edukacja i Rozwoju Dziecka English / humanistyczne / Filozofia Dzieło / Sztuki wizualne Życie i Nauki o Ziemi matematyka Sztuka sceniczna Wychowanie fizyczne, Kinesiology i Lekkoatletyka NAUK FIZYCZNYCH Nauki społeczne Języków i kultur świata

Lokalizacje

Kentfield

College of Marin - Kentfield Campus

Address
835 College Avenue, Kentfield, CA 94904
94904 Kentfield, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 415-457-8811

Novato

College of Marin - Indian Valley Campus

Address
1800 Ignacio Boulevard, Novato, CA 94949
Novato, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 415-457-8811