HIWASSEE COLLEGE

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy podekscytowani myślisz o stając się częścią społeczności Hiwassee! Jesteśmy tutaj, aby pomóc z niczym i wszystko, czego potrzebujesz. Chcielibyśmy, aby odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania dotyczące College z akademików do przystępności i poza nią.

Wpływy Hiwassee nie ogranicza się do bezpośredniej bliskości. 10000 plus absolwenci przyczyniają się do społeczności, w 44 stanach i 28 krajach. Niektóre z udanych absolwentów Hiwassee to: premiera Jordanii, emerytowany prezes operacji BMW, amerykański chirurg Emory o serca i wykonawcy Broadway. W ciągu zaledwie kilku lat, mamy nadzieję, że będzie w stanie podać swoje nazwisko wśród naszych prosperujących absolwentów członków.

Nasz kampus wzrosła z zaledwie siedmiu akrów do większej kampusu, składające się z osiemnastu budynków znajdujących się na powierzchni 400 akrów. Oferujemy szereg równolegle uniwersyteckiego i Kariera / programów zawodowych prowadzących do Associate of Arts, Associate of Science, Associate of Applied Science, Bachelor of Arts, a Bachelor of Science stopni.

W ostatnich latach, Hiwassee otrzymał pochwałę za jej pomocy finansowej, akademickich i programów sportowych i został oceniony jako jeden z pięciu najbardziej atrakcyjnych prywatnych uczelni w Tennessee. Profesorowie Hiwassee, studenci, a często także zespoły sportowe otrzymają statewide, krajowe, a nawet międzynarodowe uznanie. TY może być jednym z tych wybitnych i uznanych powszechnie studentów, podczas gdy tutaj w Hiwassee College!

Otoczony majestatem Appalachów, znajdą się inspirowane w Hiwassee College. Inspired by stać się bardziej, aby osiągnąć wielkość, i spełnić marzenia. Na Hiwassee College, można doświadczyć prawdziwego życia, prawdziwej wspólnoty i przygody za każdym rogiem. Tutaj można odkryć college'u, która ceni wykształcenie, doskonałości, indywidualizm, autentyczność, wiarę i relacje.

Prawdziwe życie.

Hiwassee Szkoła jest miejscem, gdzie nauka jest w klasie, ale co ważniejsze, że pochodzi z doświadczeniem w świecie rzeczywistym. Możesz być zaskoczony, jak mało widać biurko przed sobą. Uczenie się jest więcej niż praktyczne. To prawdziwe życie.

Społeczność.

Wierzymy w społeczności tutaj. Jest to miejsce, gdzie można znaleźć nie tylko na całe życie relacji z rówieśnikami, ale nawet swoich instruktorów. Wielu naszych studentów i profesorów mają podobne cele, przekonania i zainteresowania, tworząc przyjaźnie, które wykraczają poza klasą.

Przygoda.

Z każdym rogu skręcić, znajdziesz przygodę. Lekkoatletyka swoje rzeczy? Mamy prawie każdy sport, dostępne i zawsze szuka nowych, utalentowanych sportowców. Bardziej sportowy typu? Tutaj możesz znaleźć się spływ w dół rzeki z progami, turystyka wyzwanie szlak, lub po prostu biorąc w majestacie pięknych krajobrazów.

Hiwassee College to szkoła z bogatym dziedzictwem w edukacji, silną społeczność, fundamencie wiary i nieokiełznanego ducha przygody. Uczenie się jest tu inna. To założona w wierze i kute w doskonałości.

Korzyści z uczestnictwa Hiwassee College - mały Liberal Arts College

Hiwassee College jako małe, Liberal Arts College zapewnia studentom możliwości rozwoju umiejętności przywódczych już na pierwszym roku studiów. Studenci mają możliwości wyrażania siebie poprzez muzykę, teatr, sport, twórczego pisania, klubów i organizacji, a jednocześnie rozszerza swój poziom pewności siebie w tym, co może stać się.

Studenci będą mieli więcej okazji do kontaktu jeden na jednego z profesorów akademickich i konsultantów, którzy mogą pomóc uczniom wykreślić ich przebiegu przez ich kariery akademickiej. Studenci są często w zajęciach prowadzonych przez doradców akademickich dając im szerokie możliwości zadawania pytań dotyczących spraw akademickich.

Profesorowie Hiwassee College są całkowicie odpowiedzialne za ocenę postępów studenta w zajęciach. Od Hiwassee nie oferuje programy magisterskie, jak w większych szkół, asystentów nauczycieli nie są wykorzystywane do nauczania lub punktacji zadań. Raczej, profesorowie trochę czasu, aby starannie przygotować atrakcyjnych materiałów do nauki, czytania prace studentów, oferują szczegółowe uwagi, i dać konstruktywne informacje dla studentów.

Ograniczona wielkość grupy umożliwia profesorowie przypisać i oceny bardziej pisemne prac i projektów, co daje studentom wiele możliwości do rozwijania umiejętności krytycznego myślenia i komunikacji niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym zmieniającym się świecie.

Na Hiwassee, nauka jest podstawowym celem wydziału. Sukces studentów i nauki uczeń są co cenimy najbardziej.

Studenci rzadko być w klasie z ponad 25 studentów - większość będzie w klasach mniej niż 20 uczniów. Środowisko to zapewnia większą możliwość aktywnie uczestniczyć w dyskusjach oraz mieć bezpośrednią interakcję z profesorów.

Osiem pięciu do dziewięćdziesięciu procent wszystkich klasach prowadzone są przez pracowników naukowych w pełnym wymiarze godzin.

Lekka atletyka

Jesteśmy dumni z programu sportowego w Hiwassee College, a większość naszych studentów są zaangażowane w zespole lub stacjonarnych sportu. Rekrutujemy studentów z całego być częścią wielu mężczyzn i kobiet, w tym sporty: baseball, koszykówka, golf, piłka nożna, softball, tenis, siatkówka, jeździectwo, okoni, Sporty strzeleckie i rodeo. Dla wielu zawodników Dążąc do dalszego uprawiania sportu po ukończeniu szkoły średniej, Hiwassee Uczelnia zapewnia doskonałą okazję dołączyć do naszego sportowego programu. Oferujemy wiele stypendiów utalentowanych sportowców z całego kraju. Chodź być częścią naszego zespołu w Hiwassee College i "Go Tigers!"

Lokalizacje

Madisonville

Hiwassee College

Address
225 Hiwassee College Dr.
37354 Madisonville, Tennessee, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 800-356-2187