Cogswell College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego Cogswell College

Uczniowie mówią, że znaleźli swoje plemię w Cogswell - szkole artystycznej w sercu Doliny Krzemowej.

W kompleksowym środowisku opartym na współpracy, Cogswell koncentruje się intensywnie na rozwijaniu undergrad na stanowiskach w branżach kreatywnych o wysokich wymaganiach poprzez kształcenie oparte na projektach. Wyróżniamy się jako szkoła sztuk kreatywnych, oferując prawdziwe środowisko studyjne, które obejmuje profesjonalny sprzęt, interdyscyplinarną współpracę oraz specjalistyczne instrukcje dla branży, coaching i mentoring.

Misja i wizja

Cogswell College wykorzystuje nauczanie oparte na projektach, aby kształcić studentów w zakresie technologii, sztuki cyfrowej i przedsiębiorczości, aby przygotować ich do kariery w branży twórczej.

Zapewniamy bezpieczne środowisko do nauki pozwalające kwestionować status quo i wspierać twórczą współpracę między różnymi dyscyplinami. Nasz wydział posiada rozległe doświadczenie w danej branży, aby zapewnić odpowiednią i istotną poradę dla studentów.

Po ukończeniu studiów, absolwenci będą uzbrojeni w wysokiej jakości portfel i skuteczne umiejętności komunikacyjne, aby przekonać menedżerów rekrutujących i dokonać zmian w przyszłych zespołach zawodowych.

Nauczanie oparte na projekcie

Nasi uczniowie otrzymują rzadkie praktyczne podejście do praktyk wymaganych przez dzisiejsze przemysły kreatywne.

Studia projektowe na terenie kampusu oferują studentom rzeczywiste doświadczenie w pracy z klientami z branży, podczas gdy pracują w trybie interakcyjnym z rówieśnikami ze wszystkich programów. Nadzorowane przez wykładowców i doradców branżowych, projekty te uczą studentów podejścia skoncentrowanego na zespole, które odzwierciedla prawdziwe zespoły programistyczne artystów, animatorów, projektantów gier, specjalistów audio i zarządzania.

Dolina Krzemowa w Kalifornii

Wystarczy wyjść poza kampus i otoczy Cię innowacyjny duch Doliny Krzemowej.

Tutaj odkryjesz kolegów studentów rzeźbiących w glinie, aby zaprojektować responsywne środowisko VR. To tam możesz spotkać studentów hakujących kontroler gier i tworzących nowe sposoby manipulowania dźwiękiem. Wyjdź na zewnątrz i jesteś otoczony przez największe na świecie korporacje high-tech, a także tysiące kreatywnych startupów. Mamy drzwi wejściowe do największego ekosystemu dla innowacji high-tech i rozwoju naukowego na świecie. Dzięki inspiracji dookoła będziesz miał okazję do zdobywania talentów, o których nawet nie wiedziałeś.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Studia licencjackie »

Kontakt

Adres 191 Baypointe Parkway
95134 San Jose, California, Stany Zjednoczone
Strona internetowa https://cogswell.edu/
Telefon 800.264.7955