Przeczytaj oficjalny opis

Przez ponad 23 lat, Capstone College, dawniej Adelante Instytut Kariera, świadczy kariera skupia programy edukacyjne w szybko rozwijających się branżach, takich jak ochrona zdrowia, biznesu i ogrzewanie / klimatyzacja branż. Jesteśmy oddani i zaangażowani w pomoc naszym studentom realizować swoje marzenia zawodowe i zachęcając zadanie gotowe i na rynek pracy tak szybko, jak to możliwe. Jednym ze znaków rozpoznawczych Capstone College jest nasza historia indywidualną uwagę i bardzo sprzyjające środowisko Krzywej. Szczycimy się w dostarczaniu najwyższe standardy kształcenia i umożliwić naszym studentom wiedzy, umiejętności pracy i zachowań specyficznych prac oczekiwanych przez pracodawców, aby mogły szybko i skutecznie stać zatrudnionych w wybranych przez nich kariery.

Misją Capstone College jest zapewnienie wykształcenia zawodowego i szkolenia ukierunkowane umiejętności techniczne, usługi wspierające i całe życie wykształcenie niezbędne, aby umożliwić studentom stać się powodzeniem stosuje się w wybranej dziedzinie i osiągnąć swój najwyższy potencjał. Ucząc studentom wiedzy i umiejętności wymaganych przez przemysł, a także zachowań oczekiwanych przez pracodawców pracy, dajemy studentom z powodzeniem realizować swoje indywidualne cele zawodowe. To pozwoli im stać się integralną częścią ich społeczności i pozytywnych czynników przyczyniających się do społeczeństwa, w którym żyją.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Capstone College

Technik HVAC Program ma na celu dostarczenie studentom podstawowej wiedzy, umiejętności, nawyki pracy, a także praktycznych zastosowań systemów HVAC / R wymaganych do zat ... [+]

Opis programu

Technik HVAC Program ma na celu dostarczenie studentom podstawowej wiedzy, umiejętności, nawyki pracy, a także praktycznych zastosowań systemów HVAC / R wymaganych do zatrudnienia entry-level w dzisiejszej branży HVAC / R. Program Technik HVAC przygotowuje studentów do efektywnego wykonywania i specjalizuje się w montażu, konserwacji i eksploatacji systemów HVAC / R w wysokim popytem HVAC / R branży.

Misja i cele programu

Misją i celem HVAC Technician programu jest zapewnienie studentom szkoleń ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i systemów chłodniczych, w tym procedur bezpieczeństwa dotyczących korzystania z narzędzi i sprzętu badawczego, podstawowe elektrycznej, komponentów elektrycznych, teorii i praktycznych zastosowaniach ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji oraz systemów chłodniczych, montaż blach, schematy, lutowania i lutowania, konserwacja i serwis, rozwiązywanie problemów, naprawy i montaż systemów / R HVAC. Studenci będą dostarczane szkoleń i praktycznych zastosowań w podstawowych procesach HVAC / R w rzeczywistym świecie, hands-on środowisku laboratoryjnym na tych samych urządzeniach wykorzystywane przez firmy i branży, aby móc skutecznie wykonywać obowiązki entry-level wymagane HVAC / R Industry.... [-]

Stany Zjednoczone Pasadena
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
36 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

HVAC Technician - HVAC School