California Language Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W Akademii Języków w Kalifornii jesteśmy rodzinną i prowadzoną butikową szkołą językową, która traktuje wszystkich studentów, pracowników i partnerów, takich jak część rodziny. Nasza misja i nasza pasja to zindywidualizowane, intymne i anglojęzyczne zajęcia z języka angielskiego.

58649_Skjermbilde2017-10-17kl.11.37.47.png

Kalifornijska Akademia Językowa została założona z myślą, że język żyje i żywy. Musi być doświadczone, aby móc je w pełni docenić i zrozumieć. Oferujemy zajęcia z języka angielskiego w niepełnym wymiarze iw pełnym wymiarze godzin w Los Angeles i San Diego. W Akademii Języków w Kalifornii namiętnie poznajemy każdą osobę, która idzie przez nasze drzwi i staramy się stworzyć ciepłe i spersonalizowane doświadczenie w klasie. To nas wyróżnia! Cieszymy się, że osobiście zapraszamy do naszej zabawy i wyjątkowej rodziny Akademii Kalifornii!

Dlaczego CLA?

59074_location.png Mamy dwie piękne lokalizacje na południu Kalifornii w Los Angeles i San Diego, które znajdują się w pobliżu restauracji, sklepów, atrakcji i plaż.
59076_intimateexperience.png Studenci nie są tylko liczbą, są częścią naszej rodziny. Nauczyciele i pracownicy chcą Cię poznać. Mamy maksymalnie 10 studentów w klasie, aby spersonalizować uwagę.
59075_studentservice.png Jesteśmy w pełni poświadczeni dzięki specjalnemu menadżerowi ds. Studenckich, który może pomóc w uzyskaniu wiz studenckich, zakwaterowania, działań i innych, dzięki czemu masz komfortowe i autentyczne doświadczenie.
59077_customizedsyllabi.png Lekcje koncentrują się na studentach i są trzymane na zewnątrz co najmniej raz w miesiącu, w celu ich rzeczywistego zastosowania. Zabawa jest słońcem!
59078_accreditationandawards.png CLA jest nominowana do nagrody Star Awards 2017 Best Languages ​​School w Ameryce Północnej, a 99% naszych studentów poleci nas swoim znajomym i rodzinie.
59080_idealclassromenvironment.png Nasze klasy są małe i bardzo zróżnicowane, aby skupić się na indywidualnych potrzebach każdego ucznia. Mamy studentów z ponad 45 różnych krajów za doskonałą mieszankę narodowościową.
59079_bluebackground.png "Wcześniej poszedłem do innych szkół, ale nigdy nie czułem się tak! Nigdy nie czułam się jakbym była częścią wielkiej rodziny! Każdy jest tak przyjazny i ciepły i ta cała podróż była tak zabawna! Moja homestay, Meggie, jest doskonała i Roland tak zabawne! Nie chcę wracać do domu.

58636_Skjermbilde2017-10-17kl.11.40.36.png

Lokalizacje

Los Angeles

Address
8632 S. Sepulveda Blvd, Suite # 205
California 90045 Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone

San Diego

Address
1133 Sixth Street
California 92101 San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone