Columbia West College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Teraz wiemy, że masz wiele pytań o wyborze szkoły językowej w prawo - i słusznie. Na pewno chcesz szkołę, która łączy w sobie wysokiej jakości programy i usługi pomocne instrukcje, studentów i ekspertów wykładowców z ciepłą i wciągające środowisko. Ale co najważniejsze, chcesz szkołę, która ma czas, aby zrozumieć i pomogą Ci opanować język angielski, dzięki czemu można osiągnąć swoje cele. Inne szkoły językowe mogą tworzyć podobne obietnice.

Co więc sprawia, Columbia West College inny od całej reszty?

Przede wszystkim, rozumiem trudy, że jesteś stojące jako student języka angielskiego, bo przeszedłem przez nich siebie, kiedy przyjechałem do Stanów Zjednoczonych ponad trzy dekady temu. Jestem bardzo znane z paniczny uczucie dostać kiedy amerykański mówi coś do ciebie po angielsku, że nie rozumiesz. Wiem dokładnie, jak frustrujące może być, gdy nie można wyrazić siebie wyraźnie w języku angielskim. I rozumiem Twoje wahanie swobodnie mówić po angielsku z obawy, że może powiedzieć coś złego i zawstydzić się. Więc zacząłem tej szkoły specjalnie, aby pomóc uczniom tak jak ty. A ponieważ mam pokonać te przeszkody i pomógł tak wielu uczniów, aby zrobić to samo, my na Columbia West College zrozumieć wyzwania, przed którymi stoi, a ty wiesz, że możesz osiągnąć sukces.

Nie tylko, że zdajemy sobie sprawę, masz powody, bardzo osobiste i niepowtarzalne dla chcących nauczyć się języka angielskiego. Twoje potrzeby, cele i pragnienia są różne od wszystkich innych, a my chcemy umieścić na ścieżki edukacyjnej, który pasuje do tego, co chcesz osiągnąć. Columbia West College jest tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele poprzez zapewnienie Państwu rygorystyczny program nauczania, doświadczonych nauczycieli i "studenci pochodzą pierwsze" środowiska wsparcia Ci w Twojej podróży.

Tak więc bez względu na swoje cele - do dalszej swojej edukacji, aby się bardziej rynkowe dla pracodawców, lub po prostu czuć się komfortowo i pewnie mówi do Amerykanina, edukacji w Columbia College Zachodniej może służyć jako klucz do odblokowania swoje marzenia. Co najważniejsze, jesteśmy podekscytowani, aby cię poznać. Więc śmiało marzyć duży. Pozwól nam pomóc dokonać marzenia. Nie możemy się doczekać, aby pomóc napisać historię sukcesu.

Poważaniem, Dr. Samuel N. Lee przewodniczący Columbia West College

Lokalizacje

Los Angeles

Address
3435 Wilshire Blvd., Suite 1700 Los Angeles, CA 90010
Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone