Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego CSI?

Różnorodność programu

Większość szkół tylko ESL. Nie jesteśmy jak większość szkół. Oprócz o trzy poziomy ESL, oferujemy Skill Building i akademickie programy ESL. Programy te są idealne dla osób, które chcą zdobyć wyższe wykształcenie.

Pomocna Międzynarodowy Rekrutacja Pracownicy

Wiemy, jak trudno jest, aby ubiegać się studentem zagranicznym. Nasza przyjęć jest dobrze wyszkolonych pracowników w procesie F-1, które pomogą Ci od początku do końca, od wypełniania formalności, a zajęcia planowania.

Szansa dla Doświadczenie zawodowe

Podstawowym elementem naszej umiejętności w programach rozwoju jest dla studentów do uzupełnienia klasie nauki z externships. Aby to zrobić, studenci są wydawane zezwolenia na pracę przez CPT (Programy szkolenia praktycznego).

Czesne w przystępnej cenie

Jest wystarczająco dużo stresu uczenia się, jak dopasować do nowej kultury. Finanse nie powinien dodać do niej. Aby ułatwić życie dla naszych studentów, staramy się utrzymać naszą naukę przystępne. Programy ESL zaczynają się tylko $ +3.600 czesnego przez 33 tygodni.

Wiele lokalizacji - Chicago i Bostonie

Mamy kampusy w dwóch największych miastach Stanów Zjednoczonych. Ten oferuje studentom możliwość poznania kultury amerykańskiej w sposób, który nie może być przedmiotem nauczania w szkole.

Jakość usługi

Środowisku nauczania jest ważną częścią procesu uczenia się. Oferujemy pokoje wystarczająco duże, aby pomieścić nasze liczebności klas i wyposażyć je w technologię up-to-date.

Przyjazny Commuter

Kampusach Chicago, Charlestown i Skokie są dostępne za pośrednictwem transportu publicznego. Lombard i Worcester posiada parking uczeń dostępne. Wszystkie szkoły wyższe są w odległości przejażdżki od odpowiednich downtowns Chicago i Bostonie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Computer Systems Institute

Akademickie ESL Programy komputerowe systemy Instytutu są przeznaczone dla studentów, którzy są bardzo biegły lub zbliża biegłość w języku angielskim. Kursy te obejmują s ... [+]

Akademickie Programy ESL

Akademickie ESL Programy komputerowe systemy Instytutu są przeznaczone dla studentów, którzy są bardzo biegły lub zbliża biegłość w języku angielskim. Kursy te obejmują słownictwo budynku poprzez czytanie i dyskusję w klasie oprócz rozwoju umiejętności pisania i akademickich umiejętności komunikacyjnych niezbędnych do udziału w amerykańskich salach uniwersyteckich; Akademicki ESL przygotowuje uczniów do nauki w klasie powszechnej z native speakerami, budując swoje umiejętności, aby dać krytyczne opinie w dyskusji akademickiej, aby przeczytać uważnie i skutecznie pisać. Kursy te pomóc uczniom w rozwijaniu umiejętności potrzebnych do egzaminów językowych wymaganych oparte o przyjęcie do programu uniwersyteckiego.... [-]

Stany Zjednoczone Chicago Lombard Boston Skokie Worcester  + 2 Więcej
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 - 33 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Computer Systems Institute

Programy ESL CSI oferują klasę i skupione na bazie komputera języka angielskiego jako drugiego języka szkolenia. Programy są podzielone na trzy obszary tematyczne: 1.Voca ... [+]

Angielski jako drugi język (ESL) programy

Programy ESL CSI oferują klasę i skupione na bazie komputera języka angielskiego jako drugiego języka szkolenia. Programy są podzielone na trzy obszary tematyczne: 1. Słownictwo i rozmowy 2. Pisanie i gramatyka 3. Czytanie strategii Poprzez poprawę pisania, słuchania, czytania i umiejętności rozumienia, wszystkie programy ESL mają na celu pomoc w przygotowaniu studentów do udziału w amerykańskich szkół wyższych kursach.

CSI Oferty prowadzonych przez instruktora wykłady, laboratoria, prowadzonych przez instruktora, materiałów komputerowych i sesji uczenia się oparte na projektach. Metoda ta pozwala studentom uczyć się angielskiego bardziej efektywnie i osiągnąć swoje cele.... [-]

Stany Zjednoczone Chicago Worcester Lombard Boston Skokie  + 2 Więcej
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 - 33 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Computer Systems Institute

Umiejętności Komputerowych Systemów programy budowlane oferują Instytutu drogę do studentom na zdobycie umiejętności zawodowych potrzebnych w świecie biznesu. Każdy progr ... [+]

Programy Skill budowlane

Umiejętności Komputerowych Systemów programy budowlane oferują Instytutu drogę do studentom na zdobycie umiejętności zawodowych potrzebnych w świecie biznesu. Każdy program jest specjalistyczny, w szybkim tempie, elastyczne i naukowo rygorystyczne tok studiów. Studenci uzupełnienie wykładu klasie z externships w różnych pozycjach z branży.

Każdy program jest cztery czwarte akademickie (44 tygodni akademickie) długości i obejmuje externships jako integralna część kształcenia. Programy te nie kwalifikują się do finansowania Tytuł IV (pomoc finansowa).

Specjalista Obsługi Klienta programowe - 1 rok / 44 tygodni

Czesne - 4700 dolarów rocznie lub 1,175 dolarów na kwartał... [-]

Stany Zjednoczone Chicago Worcester Lombard Boston Skokie  + 2 Więcej
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 - 44 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Computer Systems Institute

Pasjonat komputerów? Czy bycie w czołówce technologii czegoś, co cię podnieca? Jeśli tak, to może być idealne dla jednego z naszych Computer Science (CS) programów. ... [+]

Computer Science Program (CS) Fundacja

SYSTEMY KOMPUTEROWE Instytutu Informatyki (CS) Fundacja Program zapewnia studentom z silnym zapleczem naukowym i certyfikaty oparte przemysłu które pomogą przygotować ich do sukcesu w zawodach związanych z informatyki. Poprzez połączenie praktycznego szkolenia z wiedzy teoretycznej, Program CS Fundacja daje studentom umiejętności, których potrzebują, aby odnieść sukces w tej szybko rozwijającej się branży.

Cele tego programu to: (1), aby dać studentom podstawy informatyki, które mogą wykorzystać w dążeniu do dalszej nauki; (2) przygotowanie studentów do pracy entry-level; oraz (3), aby przygotować studentów do ISTQB certyfikacji. Absolwenci programu CS Fundacji będzie miał wiedzę na temat systemów komputerowych, projektowania programu, obwodów elektrycznych i elektronicznych, testowania ręcznego i automatyzacji testów, które mogą być stosowane w biznesie, i opieki zdrowotnej. Programy te nie kwalifikują się do finansowania Tytuł IV (pomoc finansowa).... [-]

Stany Zjednoczone Chicago Skokie Worcester Lombard Boston  + 2 Więcej
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku