Computer Systems Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego CSI?

Różnorodność programu

Większość szkół tylko ESL. Nie jesteśmy jak większość szkół. Oprócz o trzy poziomy ESL, oferujemy Skill Building i akademickie programy ESL. Programy te są idealne dla osób, które chcą zdobyć wyższe wykształcenie.

Pomocna Międzynarodowy Rekrutacja Pracownicy

Wiemy, jak trudno jest, aby ubiegać się studentem zagranicznym. Nasza przyjęć jest dobrze wyszkolonych pracowników w procesie F-1, które pomogą Ci od początku do końca, od wypełniania formalności, a zajęcia planowania.

Szansa dla Doświadczenie zawodowe

Podstawowym elementem naszej umiejętności w programach rozwoju jest dla studentów do uzupełnienia klasie nauki z externships. Aby to zrobić, studenci są wydawane zezwolenia na pracę przez CPT (Programy szkolenia praktycznego).

Czesne w przystępnej cenie

Jest wystarczająco dużo stresu uczenia się, jak dopasować do nowej kultury. Finanse nie powinien dodać do niej. Aby ułatwić życie dla naszych studentów, staramy się utrzymać naszą naukę przystępne. Programy ESL zaczynają się tylko $ +3.600 czesnego przez 33 tygodni.

Wiele lokalizacji - Chicago i Bostonie

Mamy kampusy w dwóch największych miastach Stanów Zjednoczonych. Ten oferuje studentom możliwość poznania kultury amerykańskiej w sposób, który nie może być przedmiotem nauczania w szkole.

Jakość usługi

Środowisku nauczania jest ważną częścią procesu uczenia się. Oferujemy pokoje wystarczająco duże, aby pomieścić nasze liczebności klas i wyposażyć je w technologię up-to-date.

Przyjazny Commuter

Kampusach Chicago, Charlestown i Skokie są dostępne za pośrednictwem transportu publicznego. Lombard i Worcester posiada parking uczeń dostępne. Wszystkie szkoły wyższe są w odległości przejażdżki od odpowiednich downtowns Chicago i Bostonie.

Lokalizacje

Chicago

Address
Chicago Campus
29 E Madison St

IL 60602 Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone

Worcester

Address
Worcester Campus
10 Mechanic Street

MA 01608 Worcester, Massachusetts, Stany Zjednoczone

Lombard

Address
Lombard Campus
477 E Butterfield Rd

IL 60148 Lombard, Illinois, Stany Zjednoczone

Boston

Address
Charlestown Campus
529 Main Street

MA 02129 Boston, Massachusetts, Stany Zjednoczone

Skokie

Address
Skokie Campus
8930 Gross Point Road

IL 60077 Skokie, Illinois, Stany Zjednoczone