Przeczytaj oficjalny opis

Dla studentów, którzy mieszkają poza Stanów Zjednoczonych (US) i chcą uzyskać stopień naukowy z college'u, który znajduje się w jednym z najbardziej dynamicznych i zróżnicowanych kulturowo miast na świecie, CBT College jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

CBT College jest krajowym akredytowane i międzynarodowej sławy College w USA z pięciu uczelniach w całym obszarze Greater Miami, najbardziej zaludnionych miast na Florydzie. Każdy z kampusów Kolegium to tylko kilka minut od słynnej musujące białe piaszczystych plaż w Miami.

Ponadto, CBT College oferuje studentom z edukacji na najwyższym poziomie, a także możliwość zdobycia doświadczenia w karierze, które są bardzo poszukiwane na całym świecie.

CBT College ma szeroki zakres różnych stopni, które zaspokajają zainteresowania Każda osoba lub harmonogramu. Wybierz, aby zakończyć swój stopień z naszej Szkoły Biznesu, Szkoła Technologii Szkoły Allied Health, School of Modern Arts lub Szkole Języków. Nasz zastosowano podejście nauczania i ręce na szkolenia, przygotowanie studentów do dominujących postaci w światowym rynku.

CBT College oferuje studentom:

15: 1 uczeń stosunek nauczyciela. 5 lokalizacji w samym sercu Miami. Pomoc finansowa (Dla tych, którzy kwalifikują się). Career Services obsługują w trakcie i po ukończeniu studiów.

Historia CBT College

Wyższa Szkoła Biznesu i Technologii (CBT College) została założona w 1988 roku przez Fernando Llerena i Gladys Llerena. CBT College został uznany w 2000 roku, przez Greater Miami Izby Gospodarczej za jednego z 100 najlepszych latynoskich firm na Florydzie. W 2002 r CBT Kolegium zaczęła oferować kojarzy studia i zmienił akredytacji ACICS (akredytacji Rady o przeprowadzenie niezależnych kolegiów i szkół), w celu realizacji wyższe wykształcenie. CBT jest na zysk, prywatne, dwuletni Career College, który oferuje Associate studia w biznesie, ochrony zdrowia, technologii i budowy puchnąć jak poprzednie nie stopniodni programów. W 2005 r CBT College otworzył dwa kampusy oddziały w Miami i Hialeah oraz w roku 2008, CBT otworzył oddział w Cutler Bay. W 2010 r CBT otworzy oddział w West Kendall. CBT College jest akredytowany przez akredytacji Rady o przeprowadzenie niezależnych kolegiów i szkół (ACICS) o przyznaniu dyplomu i akademickich kojarzy stopni. CBT jest także licencjonowanym przez Komisję Oświaty Niezależnej (CIE) i poświadczone przez United States Department of Education. Ponadto, CBT jest pod kontrolą Statewide Numeracja Systemu Florydzie, który ułatwia przeniesienie kursów pomiędzy instytucjami uczestniczącymi. Zaświadczenie Jako 21-letnia samotna matka, to było bardzo trudno mi się pogodzić szkołę, pracę, i moje 2-letniego syna. Na szczęście, CBT jest bardzo pomocne w pracy ze mną coraz moje Wyższe Business Administration. Korzyść z posiadania nauczycieli mi pomóc zrozumieć każdy temat i elastyczny harmonogram, dał mi pomoc, że zawsze potrzebne w celu utrzymania rzeczy płynące. Poszedłem do klasy, w nocy i pracował w ciągu dnia, a teraz jestem w końcu ukończył w tym miesiącu! Wszystkie ciężkiej pracy i poświęcenia jest w pełni wart cały mój czas! Dziękuję CBT College!

-Eliexa Leon, Absolwent AD Business Administration (Class of 2010) ____ Desde mi Llegada este País decidi estudiar para tener una mejor calidad de vida para mi y mi familia. Ingresé w CBT College para ser Dane Techniczne de Aire ACONDICIONADO la cual gracias a los profesores todo lo już aprendido esta przemy relacionado y mi siento preparado para empezar trabajar como Wyposażenie techniczne. También decidi incorporarme en las clases de Inglés (ESL) para continuar mil desarrollo Académico. Ja siento satisfecho con la preparación y dedicación de los profesores y del Colectivo de los Trabajadores de CBT los cual han sido de Gran Ayuda en mi preparación Academica. Jakkolwiek, mi hijo y mi sobrino ingresaron también CBT después de ver mis Resultados.

-Reinaldo Izquierdo, Absolwent Dyplom A / C Tech (hiszpański Program) i obecnie udział w programie ESL. ____ Dziękuję CBT dał mi wiedzę i umiejętności potrzebne, aby stać mnie Certyfikowanym Medical Coder i rozliczeniowego. CBT jest niezwykły uczelni. Od chwili, kiedy przyjechałem, byłem witany przez profesjonalny personel, który zaoferowała mi wskazówki i rady. Klasy są małe, więc otrzymujemy więcej osobiste uwagi niż ty w większości szkół. Profesorowie, których spotkałem byli kompetentni i bardzo dostępne jak i poza kampusu. W całej tej podróży, poznałam wiele wspaniałych osób, które znacznie wzbogaciły moje życie. Byłem w stanie zatrudnienia nabyć w bardzo widocznym biurze lekarzy ze względu na wiedzę i ręce na szkolenia otrzymałem. I bez wahania polecam CBT jako kolegium wyboru.

-Maria Gomez, Absolwent Dyplom w Coding Medical & Billing ____ Witam mam na imię Gloria. Moje doświadczenie w CBT College było satysfakcjonujące. Nawet z moim bariery językowej, choć zajęcia zostały przeszkolone w angielskich instruktorów pomogły mi w języku hiszpańskim, które złożyło moje studia sukces. W asystenta medycznego Oczywiście, że był w większości zadowoleni z Anatomii i upuszczania krwi ze względu na jakość rąk klasie na podejściu.

-Gloria Velasquez, AD w medyczny Wspomaganie ____ Zacząłem brać program wspomaganie medyczne, a następnie postanowił kontynuować naukę i zdobyć dyplom wyższej uczelni. Będąc studentem CBT College otworzył wiele możliwości dla mnie poszerzyć studia do dalszego przygotowania mnie do przyszłości technologicznego. Poza tym coraz wielką naukę, nie trzeba iść daleko, ponieważ CBT uczelni jest w mojej okolicy i zapewnia program nauczania równą, jeśli nie lepsze niż głównych uczelni. Decydując się wrócić do college'u była najtrudniejsza część, wsiadanie i utrzymywanie z wszystkich działań było satysfakcjonujące doświadczenie. Nie mogę uwierzyć, że nie zrobiłem tego wcześniej. Podziękowania dla wszystkich profesorów i pracowników za ich ciężką pracę i pomoc, dostarczyły one.

-Roselynd Winfield, AD w medyczny Wspomaganie ____ Gracias a CBT llevo 2 años trabajando y progresando en mi presente empleo. Primero, ja gradué de Aire ACONDICIONADO y Refrigeracion (asociado) teniendo pl cuenta la calidad de la Escuela, los profesores, y todo el osobiste Colectivo, volví nuevamente a la Escuela para estudiar mil pl asociado Electricidad. De esta forma on conseguido rozwiń mis en este rama conocimientos. Mientras tenga la oportunidad de estudiar y superarme, siempre pensare pl CBT como la forma de salir Adelante y progresar en este País.

-Manuel Silva, Absolwent ery w technologii & C AD / w technologii elektrycznej

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Associate of Science

CBT College - Miami

Absolwenci Business Administration mają wiedzę i doświadczenie do pracy w różnych firm i branż. Z tego powodu, administracji pozostaje jednym z najbardziej popularnych wy ... [+]

Absolwenci Business Administration mają wiedzę i doświadczenie do pracy w różnych firm i branż. Z tego powodu, administracji pozostaje jednym z najbardziej popularnych wyborów do pewnego stopnia. Stopień AS in Business Administration podkreśla kluczowych zasad biznesowych wraz z aplikacji rzeczywistych i jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć dynamiczną karierę w biznesie.

Program ten stopień zapewni Ci solidne podstawy w biznesie, jak i jasnego zrozumienia, jak skutecznie stosować swoje umiejętności w miejscu pracy. Stopień Business Administration to doskonały wybór, ponieważ oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego i awansu.

Studenci w Business Program na CBT College odbędzie kursy specjalnie zaprojektowane w celu zwiększenia swoich umiejętności podejmowania decyzji, możliwości zarządzania oraz ich zdolność do prowadzenia w każdym środowisku biznesowym. Niektóre z tych kursów to: zasady zarządzania, marketingu i prawa gospodarczego, między innymi.... [-]

Stany Zjednoczone Miami
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Dyplom

CBT College - Miami

Program Computer Network Support Specialist dostępny na naszych uczelniach Florydzie trwa zazwyczaj 12 miesięcy. Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymasz dyplom ... [+]

Program Computer Network Support Specialist dostępny na naszych uczelniach Florydzie trwa zazwyczaj 12 miesięcy. Po pomyślnym zakończeniu tego programu, otrzymasz dyplom techniczną z CBT College.

Po otrzymaniu dyplomu Computer Network Support Specialist, możesz uruchomić swoją karierę w branży IT. Będziesz zaspokoić e-maili i telefonów od osób, które mają trudności z ich sprzętu i oprogramowania komputerowego. Niektóre firmy i organizacje zatrudnić sieci komputerowej Support Specialist otrzymać wsparcie w swoich działach przetwarzania informacji. Pozycje te będą wymagały, aby mieć silną rozwiązywania problemów oraz umiejętności analityczne myślenie.

Przegląd ... [-]
Stany Zjednoczone Miami
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

CBT College - Miami

Po zapisaniu się do programu A / C Chłodzenie Technician w CBT College, może pojawić się szkolenie niezbędne do rozpoczęcia pracy w pozycji entry-level. Nie musisz spędzi ... [+]

Po zapisaniu się do programu A / C Chłodzenie Technician w CBT College, może pojawić się szkolenie niezbędne do rozpoczęcia pracy w pozycji entry-level. Nie musisz spędzić wiele lat szkolenia, aby otrzymać doświadczenie w branży, które są niezbędne do rozpoczęcia znalezienie zatrudnienia; zamiast tego, można spędzić osiem miesięcy w tym programie, który jest dostępny w językach angielskim i hiszpańskim. Ręce-na szkolenia i kursy, które można podjąć, gdy zapisałem się na A / C & Chłodzenie Technician programu na naszych uczelniach Flagler lub Hialeah pomoże Ci dowiedzieć się, jak rozumiem, rozwijać, naprawy i utrzymania różnych urządzeń. Kursy, które można podjąć, będzie obejmować różne dziedziny, w tym:... [-]

Stany Zjednoczone Miami
Wrzesień 2019
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CBT College - Miami

Studenci, którzy chcą poprawić swoją znajomość języka angielskiego powinien rozważyć biorąc angielskiego jako drugiego języka programu bez stopni. Program potrwa 12 miesi ... [+]

Studenci, którzy chcą poprawić swoją znajomość języka angielskiego powinien rozważyć biorąc angielskiego jako drugiego języka programu bez stopni. Program potrwa 12 miesięcy, aby zakończyć. Ponieważ jest to samodzielny program, kursy oferowane nie przeniesie się do innego programu lub na uczelni.

Niektóre kursy można spodziewać się, gdy zapisał się do języka angielskiego jako drugiego języka obcego na CBT College obejmują:

Podstawowe angielskie dla Niskich początkujących Angielski dla Wysokich początkujących Niska Słuchanie Intermediate, czytanie, pisanie, i mówienie Wysoka Słuchanie Intermediate, Reading, i mówienie Zaawansowane słuchanie, czytanie, pisanie, i mówienie Konwersacyjny angielski dla zaawansowanych ... [-]
Stany Zjednoczone Miami
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Powiązany program

CBT College - Miami

AS w Sieci Program Administracji CBT College zapewnia studentom nauki w klasie i szkolenia praktyczne, które są niezbędne do ubiegania się o różne stanowiska w branży inf ... [+]

AS w Sieci Program Administracji CBT College zapewnia studentom nauki w klasie i szkolenia praktyczne, które są niezbędne do ubiegania się o różne stanowiska w branży informatycznej nauki, takich jak:

Kierownicy baz danych Menedżerowie internetowe Administratorzy sieci Specjaliści Wsparcie Techniczne Analitycy Help-Desk i więcej…

Społeczeństwo, w którym żyjemy staje się uzależnione od komputerów; zatem nie będą w dalszym ciągu istnieje zapotrzebowanie na administratorów sieci. Prawie każda branża na świecie korzysta z komputerów, w tym:

Branża Transport Firmy telewizyjne Rozrywka Industries Zakładach opieki zdrowotnej Komunikacja Industries i więcej… ... [-]
Stany Zjednoczone Miami
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CBT College - Miami

Associate Degree CBT Kolegium w Elektrotechniki jest przygotowanie naszych uczniów w praktyczne szkolenie, aby zostać technikiem wiedzę i właściwy poprzez rozwój umiejętn ... [+]

Associate Degree CBT Kolegium w Elektrotechniki jest przygotowanie naszych uczniów w praktyczne szkolenie, aby zostać technikiem wiedzę i właściwy poprzez rozwój umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w tej ważnej dziedzinie technologicznej.

Przegląd

Program AS w Elektrotechniki jest dostępny w kampusach Flagler i Hialeah na Florydzie. Program ten stopień trwa zazwyczaj studentom 24 miesięcy (20 miesięcy), aby zakończyć, i to jest dostępne w języku angielskim i hiszpańskim. Program nauczania akademickiego, że uczysz się w AS w Elektrotechniki studiów na CBT College obejmuje wykorzystanie National Electrical Code.

Instrukcja klasie i szkolenia praktyczne, które otrzymałeś podczas uczestniczących w tym programie studiów pomoże Ci:... [-]

Stany Zjednoczone Miami
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

CBT College - Advance Your Career Today!