Przeczytaj oficjalny opis

Test CASA | Kulinarne Praktyki School of the Arts przedstawi ci, szef kuchni początkujący, z alternatywnym wyborem w edukacji kulinarnej.

Jesteśmy szkołą, która wprowadza was w środku restauracji lub kuchni hotelowej, w miejscu blisko ciebie, jako praktykant (extern), pracując pod szefa kuchni.

Kulinarne Praktyki School of Arts Advantage

  • Jeden-na-jeden trening - Dowiedz się wewnątrz prawdziwej restauracji - 100 proc instrukcji on-the-job - $ +10.500 tucja Korzystając z naszej sprawdzonej praktyki (externship) metodę, możemy dopasować Państwu profesjonalną szefa kuchni, który przeprowadzi cię przez nasz uporządkowany program kursu i nauczyć się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o satysfakcjonującej kariery w sztuce kulinarnej. Od nauki, co jest potrzebne do przygotowania potraw na ekscytujące, jak odwołać się do podniebienia Ludowej, Kulinarny Praktyki School of the Arts pokazuje, że tworząc niezapomniane doznania kulinarne jest duch udanej edukacji kulinarnej.

Wiele lat wcześniej ludzie udali się do szkoły, aby stać się kucharz, dowiedzieli się w kuchni przez uczniostwa się do profesjonalnego szefa kuchni. Mamy wiara w to wypróbowana i prawdziwa tradycja całego serca.

Kulinarne Praktyki School of the Arts miejscach prawym w ogniu działania, w ekskluzywnej restauracji, kuchni hotelowej lub firmę cateringową, gdzie dowiesz się receptur, techniki i przygotowania od ludzi, którzy są rzeczywiście wchodzących dziś na życie prawdziwej restauracji. Wierzą, jeden z najlepszych sposobów, aby nauczyć się sztuki kulinarnej jest on-the-job-a ponieważ z naszych rozległych połączeń restauracyjnych, są gotowi dać naszym studentom ucznia (extern) w swoich kuchniach. Najlepszym sposobem, aby zatrudniony jest już być w środku. To jest dokładnie to, gdzie umieścić cię od pierwszego dnia.

Oferujemy all inclusive staż (externship) program, który został precyzyjnie zaprojektowany, aby pomóc uczniowi w rozszerzaniu bazy wiedzy przemysłu żywnościowego i kulinarnego Skillset. jednocześnie umożliwiając im zbudować wysokiej jakości profesjonalne połączenia, które mogą prowadzić do umieszczania i lepszych możliwości budowania kariery. Kulinarne Praktyki School of the Arts nauczania został zaprojektowany do produkcji wysokiej jakości kucharzy, którzy są dobrze umiejscowione, aby przejść do mają kwitnącej kariery kulinarnej.

Niezależnie od początkowego poziomu umiejętności kulinarnych Praktyki School of the Arts pomoże Ci w karierą w sztuce kulinarnej. Czy jesteś obecnie zatrudniony przemysłu gastronomicznego profesjonalny kucharz własnej roboty lub początkujący mamy dróg, aby pomóc w osiągnięciu swoich celów.

Kulinarny Praktyki School of the Arts działa na prostym podejściu mentorem / praktykant. Mamy powiązać was z profesjonalnym kucharzem, która zabierze Cię w środku swojej kuchni i uczy, jak dokładnie działa przemysł spożywczy prawdziwy świat. Brak pomieszczenia, nie staromodny, bezużytecznych lekcji. Zamiast tego, uczysz się swojego rzemiosła prosto od ludzi, którzy sprawiają wrażenie pierwszorzędną kuchnię na życie.

W przeciwieństwie do innych tradycyjnych instytutów kulinarnych, to nie będziemy się uczyć tylko sztuki gotowania oraz sposoby profesjonalnej kuchni, będziesz mieć możliwość pokazania, co można zrobić z tymi samymi ludźmi, którzy mogą pomóc rozwijać swoją karierę. Przez uczniostwa, ty będziesz stale potwierdzając swoją pasję do żywności oraz dysk zrobić dobrze. Połączenia dokonane w trakcie swojej praktyki (externship) są tym, co może prowadzić do pracy w polu, gdzie znając właściwych ludzi dostaje się lepiej niż w jakimkolwiek stopniu drogie kiedykolwiek mogą.

Kulinarny Praktyki School of the Arts oferuje unikalny program, który nie tylko pomaga w wypukłości, rozpoczynając swoją karierę, ale uczy od wewnątrz unikalnym otoczeniu profesjonalnej kuchni.

Lokalizacje

Czy rozważa przeniesienie więc można uczęszczać do szkoły kulinarnej lub Kolegium programu sztuki kulinarnej? Czy znalezienie tuitions drogie? Nie musiał utonąć w długach, aby swój cel bycia kucharzem lub pracujących w branży restauracyjnej rzeczywistość.

Przemysł restauracja jest umiejętności i doświadczenie oparte. Prawda jest taka, kosztownych stopni w tej branży nie są tym, co robi się podczas pracy. Co chcą wiedzieć: Czy można gotować? Zrobiliście tego wcześniej? Czy jesteś kreatywny?

Przemysł ten jest dużo bardziej podobny do Hollywood, niż mogłoby się wydawać. To wszystko o kim wiemy, a co ważniejsze, kto cię zna. Istotne jest, aby dokonać połączenia i zawsze być uprzejmy dla wszystkich, można spotkać i pracować bardzo ciężko. Musisz pokazać się gotowi i chcą jak najlepiej każdego dnia. Bo to, co trzeba, aby odnieść sukces i nigdy nie wiadomo, kto patrzy. Pierwsze w profesjonalnej kuchni z Kulinarnego Apprentice School of the Arts dostaje to, czego najbardziej potrzebują: dostęp. Z tego całkowicie intensywnym sztuki kulinarnej programu jesteś w drzwi w pierwszym dniu, w którym można uzyskać połączenia, umiejętności w świecie rzeczywistym i know-how potrzebny do jego wytworzenia. Optymalne wykorzystanie tej bardzo wyjątkowej, bardzo realnej szansy zależy od ciebie.

W tym momencie, może być zadając sobie pytanie, gdzie znajduje się nasza szkoła. Dzięki wciągającej, praktycznego struktury Kulinarne Praktyki School of the Arts jest wszędzie z mentorów w prawie każdym mieście w Stanach Zjednoczonych. już trzeba mieć prawo do życia i pracy w Stanach Zjednoczonych. Ten kurs nie kwalifikują się do międzynarodowej wizy studenckiej.

Mamy cię w profesjonalnej kuchni na jeden dzień przez sześć miesięcy nauczania-backed szkolenie pod okiem profesjonalnego kucharza. To zadanie, aby uczynić bardzo wiele rzeczy. Można stać ciepła?

Kulinarny Praktyki School of the Arts został niedawno zaproszony na programie Larry'ego Kinga mówić o tym, jak nasza praktyka Program (externship) czyni różnicę poprzez podłączenie naszych studentów i zachęcając zatrudniony.

Porównaj nasze Tuition

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

CASA Schools

Każdy lubi pobytu w hotelach. Są to ucieczka od codziennej rutyny. One upewnić się, aby zaspokoić ich wszystkie potrzeby klienta. Takie postępowanie wymaga zatrudniania z ... [+]

Każdy lubi pobytu w hotelach. Są to ucieczka od codziennej rutyny. One upewnić się, aby zaspokoić ich wszystkie potrzeby klienta. Takie postępowanie wymaga zatrudniania zdolnych osób, które mogą ułatwić taką usługę, kluczową wśród nich luksusowe doświadczeń gastronomicznych.

Kulinarny Apprentice School of the Arts oferuje program, który przygotuje kucharzy na bankiety, przyjęcia, konferencje i wszelkich innych wspólnych imprez.

Kulinarny Apprentice School of the Arts nauczania jest dostosowany do indywidualnych potrzeb edukacyjnych każdego ucznia i interesów, jak również politykę hotelu, w którym są one umieszczone.

Jesteśmy szkołą, która wprowadza was w środku hotelowej kuchni, w miejscu blisko ciebie, jako praktykant (extern), pracując pod szefa kuchni.... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles New York San Francisco Chicago Atlanta Nashville  + 3 Więcej
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CASA Schools

Catering obejmuje szeroką gamę potencjalnych możliwości kulinarnych. Wszystko, począwszy od przyjęcia urodzinowe dla dużych przyjęć weselnych na bankiety dla firm z listy ... [+]

Catering obejmuje szeroką gamę potencjalnych możliwości kulinarnych. Wszystko, począwszy od przyjęcia urodzinowe dla dużych przyjęć weselnych na bankiety dla firm z listy Fortune 500 może spaść poniżej tego gastronomii.

Na kulinarnej Apprentice School of the Arts możemy powiązać was z gastronomicznego kuchni / mentorem, który nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o wielu częściach świata gastronomii. Zyskasz aplikację realnym świecie, co byłoby teoretyczne w większości szkół kulinarnych. Uczenie się przez działanie, poprzez opieką jeden na jednego to co mamy. Do ukończenia naszego kursu będziesz miał ponad 300 godzin świata rzeczywistego doświadczenia w branży.... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles New York San Francisco Chicago Atlanta Nashville  + 3 Więcej
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CASA Schools

Oferujemy all-inclusive staż (externship) program, który został precyzyjnie zaprojektowany, aby pomóc uczniowi w rozszerzaniu bazy wiedzy przemysłu żywnościowego i kulina ... [+]

Jesteśmy szkołą, która wprowadza was w środku prawdziwej kuchni, w miejscu blisko ciebie, jako praktykant (extern), pracując pod szefa kuchni.

Kulinarny Apprentice School of Arts Chef Advantage 6 miesięcy jeden-na-jeden trening - Dowiedz się wewnątrz prawdziwej restauracji - 100 procent on-the-job instrukcji - 10500 Tuition Korzystając z naszej sprawdzonej praktyki (externship) metodę, możemy dopasować Państwu profesjonalną szefa kuchni, który przeprowadzi cię przez Nasza struktura program kursu i nauczyć się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o satysfakcjonującej kariery w sztuce kulinarnej. Od nauki, co jest potrzebne do przygotowania potraw na ekscytujące, jak odwołać się do podniebienia ludzi, Kulinarny Apprentice School of the Arts pokazuje, że tworząc niezapomniane doznania kulinarne jest duch udanej edukacji kulinarnej. ... [-]
Stany Zjednoczone Los Angeles New York San Francisco Chicago Atlanta Nashville  + 3 Więcej
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Jim Petulla On Larry King