Brooklyn Education Innovation Network (BE.IN)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Brooklyn Education Innovation Network (BE.IN) Test Brooklyn Education Innovation Network (BE.IN) służy jako lokalny talent gazociągu łączącego studentów do przemysłu i społeczności poprzez staże, praca, imprezy i programowania. Założona w 2014 roku przez centrum Brooklynu Partnerstwa, przy wsparciu ze strony miasta Nowy Jork, misja BE.IN jest wspieranie współpracy pomiędzy instytucjami członkowskimi w celu poszerzenia i wzbogacenia programów akademickich, zachęcać korzyści skali poprzez wspólne służby, poszerzyć i zachęcanie do działalności usługowej społeczności i paliwa wzrostu gospodarczego, będąc magnesem wyciągnąć najlepszych studentów i wykładowców badać, badać, żyć, intern, a prace na Brooklynie.

BE.IN działa także stworzyć poczucie wspólnoty wśród ponad 11.000 studentów i kadry naszych dziesięciu organizacji członkowskich, podłącz 66.000 studentów okolicznych do staży i pracy, i pomóc lokalnym firmom pozyskać najlepszych pracowników, aby wypełnić staży podyplomowych i spoty prawo w ich własnym podwórku - Brooklyn. Brooklyn Education Innovation Network jest obecnie składa się z 10 instytucji członkowskich:

Berkeley College Brooklyn Law School Empire State College (SUNY) LIU Brooklyn Medgar Evers College (CUNY) New York City College of Technology (CUNY) New York University Pratt Institute St. Francis College Joseph College

BE.IN jest regulowana przez Radę Dyrektorów wchodzących prezydentów uczelni, szkół wyższych i Law School. W dzień operacji dziennie jest zarządzany przez dyrektora wykonawczego z kierunkiem czternastu komitetach roboczych i Downtown Brooklyn Partnerstwa. Dodatkowo BE.IN jest w trakcie opracowania zewnętrznego komitet doradczy prowadzony przez Roberta Walsh, byłego NYC Small Business Services komisarza. Komisja zewnętrzna dostarczy informacji zwrotnych w czasie rzeczywistym do instytucji członkowskich BE.IN w celu wpływania na rozwój programów nauczania i przygotowania zawodowego.

Sukces BE.IN za W ciągu ostatniego roku, BE.IN przyczynił się do potrzeb rozwojowych pracowników firm innowacyjnych centrum Brooklynu w wielopłaszczyznowych sposobów, w tym, ale nie ograniczając się do:

Współpracowała z ponad 230 firm innowacyjnych zatrudnić, weterynarza, i umieszcza studentów i absolwentów w pracy i staży. Pod warunkiem instytucji członkowskich z ponad 6000 ofert pracy i staży dostępnych w Nowym Jorku przez nasz Zarząd zamieszczenia oferty, pomoc, a bezpośredni kontakt z firmami. Połączone firmy innowacyjne, które są w potrzebie talent do Downtown Brooklyn wyższych uczelniach przez Meet-up, komunikacji elektronicznej i wznowić spotkanie. Konserwatywnie dopasowane ponad 1000 uczniów do pracy i staży. Zarządzanie i nadzór nad Brooklyn Tech Triangle Internship Program (BTTIP), we współpracy z New York City College of Technology oraz NYC Tech Talent Pipeline. Opracowany szablon Staż dla małych firm i rozpoczynających działalność, które BE.IN będzie koordynacja i zarządzanie. Zbadane i rozpowszechniane wolnych miejsc pracy i staży w Brooklyn Tech Trójkąta.

Wypełniając lukę między innowacyjnymi firmami typu start-up centrum Brooklynu i instytucji szkolnictwa wyższego jest priorytetem dla BE.IN. Istotnym kawałek misji BE.IN jest do opowiedzenia się w imieniu firm innowacyjnych w celu dalszego rozwoju i zwiększenia umiejętności i możliwości BE.IN studenta, aby sprostać potrzebom rozwijającej się gospodarki innowacyjnej NYC. Rozwój ten obejmuje zalecanych zmian w programie nauczania w oparciu o opinie pracodawców i zwiększenia możliwości rozwoju zawodowego dla studentów. W odniesieniu do rozwoju zawodowego studentów Downtown Brooklyn College, BE. W aktualnie wykonuje, lub jest w trakcie wykonywania licznych programów i imprez, w tym:

BE.INnovative Sympozjum, tydzień długa Szczyt przedsiębiorczości koncentruje się na łączeniu twórczych, naukowych, przemysłowych i lokalnych społeczności ze współpracy kierowanego wydziału i paneli przemysłowych, otwartych wycieczki biurowych oraz maraton hakerski mentora, który stara się rozwiązać poważne problemy lokalne. BE.INnovative Meet-up, które łączą wykładowców, pracowników i studentów do firm innowacyjnych w karierze i stażysta eksploracji. Liderzy BE.INnovative, która zapewnia studentom warsztaty przywódcze, możliwości, aby sprostać wybierani i urzędnicy państwowi, a także uczestniczyć w specjalnych wydarzeń i programów. BE.INnovative Rozwój zawodowy Warsztaty Series oparte na konkretnych informacji zwrotnych w branży. BE.INnovative wydarzenia i programy pracy społecznej w celu zwiększenia zaangażowania uczniów w Brooklynie. BE.INnovative Boot Camp koncentruje się na przedsiębiorczości, kreatywności i podstawowego kodowania. BE.INnovative Fellowship Program kształcić studentów na temat przedsiębiorczości, innowacyjności i kreatywności oraz jej skrzyżowania z tradycyjnych dyscyplin akademickich i przemysłu.

Lokalizacje

Nowy Jork

BE.IN