Brookdale Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O uczelni

Brookdale Community College to publiczna szkoła wyższa w New Jersey. Nasz główny kampus znajduje się w Lincroft i mamy wiele lokalizacji obsługujących większą część hrabstwa Monmouth. Znajdujemy się w pobliżu kultowego Jersey Shore z pięknymi plażami. Popularne miejsca docelowe, takie jak Nowy Jork, Filadelfia i Waszyngton, są tylko autobusem lub pociągiem.

Otwarte rekrutacje, ESL / międzynarodowe wsparcie dla studentów, bezpieczne środowisko kampusowe i łatwy transfer na uniwersytety sprawiają, że Brookdale jest doskonałym miejscem dla studentów zagranicznych, którzy chcą rozpocząć amerykańskie studia.

Brookdale oferuje 90 stopni i programy certyfikatów, które są wymienione w naszym katalogu College: http://catalog.brookdalecc.edu/

Wszystkich studentów zachęca się do udziału w ponad 50 klubach studenckich, wielu imprezach kampusowych, wykładach gościnnych, wycieczkach i występach oferowanych przez nasz tętniący życiem dział życia studenckiego. Oferujemy również niesamowity program sportowy z drużynami mistrzostw krajowych w wielu dyscyplinach sportowych.

119274_IMG_2187.JPG

Brookdale zapewnia również szeroki zakres usług dla studentów, w tym możliwości staży i rozwoju przywództwa, przygotowania kariery, doradztwa akademickiego, bezpłatnych korepetycji, poradnictwa osobistego i wsparcia dla studentów niepełnosprawnych.

119283_95-recommend-1000x380-L.jpg

Obejrzyj nasz kampus z góry w naszym wideo Fly High.

Aby uzyskać więcej informacji i złożyć wniosek, odwiedź naszą stronę internetową www.brookdalecc.edu.

Lokalizacje

Middletown

Address
Newman Springs Road,765
07738 Middletown, New Jersey, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium