Brookdale Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O uczelni

Brookdale Community College jest akredytowanym koedukacyjnym kolegium spoÅecznoÅci publicznej w New Jersey. Nasz gÅówny kampus znajduje siÄ w Lincroft i mamy wiele miejsc obsÅugujÄcych wiÄksze czÄÅci hrabstwa Monmouth. Znajdujemy siÄ w pobliżu kultowego Jersey Shore z piÄknymi plażami. Popularne kierunki, takie jak Nowy Jork, Filadelfia i Waszyngton, sÄ tylko autobusem lub pociÄgiem.

Otwarte rekrutacje, ESL / miÄdzynarodowe wsparcie dla studentów, bezpieczne Årodowisko kampusowe i Åatwy transfer na uniwersytety sprawiajÄ, że Brookdale jest doskonaÅym miejscem dla studentów zagranicznych, którzy chcÄ rozpoczÄÄ amerykaÅskie studia.

Brookdale oferuje 90 stopni i programy certyfikatów, które sÄ wymienione w naszym katalogu College: http://catalog.brookdalecc.edu/

Wszystkich studentów zachÄca siÄ do udziaÅu w ponad 50 klubach studenckich, wielu imprezach kampusowych, wykÅadach goÅcinnych, wycieczkach i wystÄpach oferowanych przez nasz tÄtniÄcy życiem dziaŠżycia studenckiego. Oferujemy również niesamowity program sportowy z drużynami mistrzostw krajowych w wielu dyscyplinach sportowych.

119274_IMG_2187.JPG

Brookdale zapewnia również szeroki zakres usÅug dla studentów, w tym możliwoÅci staży i rozwoju przywództwa, przygotowania kariery, doradztwa akademickiego, bezpÅatnych korepetycji, poradnictwa osobistego i wsparcia dla studentów niepeÅnosprawnych.

119283_95-recommend-1000x380-L.jpg

Obejrzyj nasz kampus z góry w naszym wideo Fly High.

Aby uzyskaÄ wiÄcej informacji i zÅożyÄ wniosek, odwiedź naszÄ stronÄ internetowÄ www.brookdalecc.edu.

Lokalizacje

Middletown

Address
Newman Springs Road,765
07738 Middletown, New Jersey, Stany Zjednoczone