Bristow Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Bristow Academy

Bristow Akademia jest jednym z największych na świecie komercyjnych dostawców szkoleń helikopter z globalnej bazy klientów, która obejmuje ponad 120 krajów. Prowadzi aż 45.000 godzin lotu rocznie szkolenia z flotą ponad 50 samolotów. Główny kampus Akademii jest w Titusville, Floryda. Dodatkowe usługi szkoleniowe znajdują się w Carson City, Nevada, i Gloucester w Anglii.

Bristow Akademia jest akredytowany przez Komisję Akredytacyjną Szkół Karier i uczelni (ACCSC). ACCSC jest uznaną agencję akredytacji przez US Department of Education. ACCSC akredytacja promuje odpowiedzialności instytucjonalnej poprzez systematyczne i kompleksowe oceny instytucji w oparciu o kryteria ustalone przez Standardy akredytacji. Jako instytucja ACCSC akredytowanych, Bristow Akademia zobowiązała się do bieżącej oceny i poprawy jakości kształcenia oraz ciągłego doskonalenia.

Specjalizujący się w "ab initio" szkolenia, filozofia Bristow Akademii jest, że to co uczy najpierw uczy najlepiej. Liderzy Bristow Akademii wzmocnić organizację szkolenia przez co excellence bezpieczeństwa stanowi integralną część wszystkich działań. Od samego początku, bezpieczeństwo jest podstawą wszystkich programów szkoleniowych i łączy się ze zwiększonym naciskiem na profesjonalizmie i wiedzy teoretycznej. Takie podejście rozwija przyszłych liderów w dziedzinie lotnictwa poprzez zaszczepienie fundament nawykowych zachowań, które sprzyjają rozwoju zawodowego, ciągłego doskonalenia i zaostrzonych norm osobistych w całym ich karierze.

Jako student Akademii Bristow, będziesz korzystać z wyjątkowej środowisku szkoleniowym, który łączy profesjonalnych instruktorów lotniczych i naziemnych w pełnym wymiarze godzin z dużą, nowoczesną flotą starannie utrzymanych śmigłowców.

Absolwenci Akademii Bristow cieszyć powodzeniem, nagradzanie karierę w podmorskie złoża ropy naftowej i gazu, poszukiwania i ratownictwa, operacji wojskowych, organów ścigania, rurociąg i użyteczności usług, straży pożarnej, mediów, turystyki, misji samolotów obrotowy rolniczych i innych.

Sieć Support Services

Od rejestracji do ukończenia szkoły i poza nią, otrzymasz fachowe wskazówki i porady. Przed rozpoczęciem szkolenia personelu Bristow Academy zapewnić praktyczne dotyczące pomocy z wymaganiami delokalizacji. Przez szkolenia, oferujemy środki i wytyczne mające na celu uczynić edukację gładka i udany.

Kariera doradztwo i pomoc w zakresie znalezienia pracy pomóc zrozumieć obecny rynek i jak lądować pozycję, która najlepiej wykorzystuje swoje umiejętności. Szeroka sieć absolwentów Akademii Bristow jest cennym źródłem wsparcia po ukończeniu studiów.

Flota Bristow Academy obejmuje VFR- IFR- i NVG wyposażoną samolotu:

Sikorsky 300CBi Robinson R22 Bell 206 JetRanger AS355 Twin Squirrel Robinson R44 AgustaWestland 109E

szkolenia lotniczego

Bristow Akademia zapewnia komercyjnych i wojskowych programów szkoleniowych lotu, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów kontraktowych grupy. Wojskowe szkolenie Program prowadzony jest przez rdzeń doświadczonych byłych wojskowych pilotów asystent (IP), wielu z Operacji Specjalnych i zwalczać latającego doświadczenia.

Bristow Akademia jest zatwierdzony przez Federalną Administrację Lotnictwa (FAA), Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA), Department of Homeland Security (do wystawienia F-1 i M-1 wizy studenckie) oraz Administracji Weteranów (szkolenia weteranów, rezerwistów oraz inne osoby uprawnione na mocy przepisów tytułu 38 Kodeksu Stanów Zjednoczonych).

Lokalizacje

Titusville

Bristow Academy

Address
365 Golden Knights Blvd
32780 Titusville, Floryda, Stany Zjednoczone

Chesterfield

Address
Gloucestershire Airport Cheltenham
GL51 6SR Chesterfield, Anglia, Wielka Brytania