Przeczytaj oficjalny opis

Bristow Academy

Bristow Akademia jest jednym z największych na świecie komercyjnych dostawców szkoleń helikopter z globalnej bazy klientów, która obejmuje ponad 120 krajów. Prowadzi aż 45.000 godzin lotu rocznie szkolenia z flotą ponad 50 samolotów. Główny kampus Akademii jest w Titusville, Floryda. Dodatkowe usługi szkoleniowe znajdują się w Carson City, Nevada, i Gloucester w Anglii.

Bristow Akademia jest akredytowany przez Komisję Akredytacyjną Szkół Karier i uczelni (ACCSC). ACCSC jest uznaną agencję akredytacji przez US Department of Education. ACCSC akredytacja promuje odpowiedzialności instytucjonalnej poprzez systematyczne i kompleksowe oceny instytucji w oparciu o kryteria ustalone przez Standardy akredytacji. Jako instytucja ACCSC akredytowanych, Bristow Akademia zobowiązała się do bieżącej oceny i poprawy jakości kształcenia oraz ciągłego doskonalenia.

Specjalizujący się w "ab initio" szkolenia, filozofia Bristow Akademii jest, że to co uczy najpierw uczy najlepiej. Liderzy Bristow Akademii wzmocnić organizację szkolenia przez co excellence bezpieczeństwa stanowi integralną część wszystkich działań. Od samego początku, bezpieczeństwo jest podstawą wszystkich programów szkoleniowych i łączy się ze zwiększonym naciskiem na profesjonalizmie i wiedzy teoretycznej. Takie podejście rozwija przyszłych liderów w dziedzinie lotnictwa poprzez zaszczepienie fundament nawykowych zachowań, które sprzyjają rozwoju zawodowego, ciągłego doskonalenia i zaostrzonych norm osobistych w całym ich karierze.

Jako student Akademii Bristow, będziesz korzystać z wyjątkowej środowisku szkoleniowym, który łączy profesjonalnych instruktorów lotniczych i naziemnych w pełnym wymiarze godzin z dużą, nowoczesną flotą starannie utrzymanych śmigłowców.

Absolwenci Akademii Bristow cieszyć powodzeniem, nagradzanie karierę w podmorskie złoża ropy naftowej i gazu, poszukiwania i ratownictwa, operacji wojskowych, organów ścigania, rurociąg i użyteczności usług, straży pożarnej, mediów, turystyki, misji samolotów obrotowy rolniczych i innych.

Sieć Support Services

Od rejestracji do ukończenia szkoły i poza nią, otrzymasz fachowe wskazówki i porady. Przed rozpoczęciem szkolenia personelu Bristow Academy zapewnić praktyczne dotyczące pomocy z wymaganiami delokalizacji. Przez szkolenia, oferujemy środki i wytyczne mające na celu uczynić edukację gładka i udany.

Kariera doradztwo i pomoc w zakresie znalezienia pracy pomóc zrozumieć obecny rynek i jak lądować pozycję, która najlepiej wykorzystuje swoje umiejętności. Szeroka sieć absolwentów Akademii Bristow jest cennym źródłem wsparcia po ukończeniu studiów.

Flota Bristow Academy obejmuje VFR- IFR- i NVG wyposażoną samolotu:

Sikorsky 300CBi Robinson R22 Bell 206 JetRanger AS355 Twin Squirrel Robinson R44 AgustaWestland 109E

szkolenia lotniczego

Bristow Akademia zapewnia komercyjnych i wojskowych programów szkoleniowych lotu, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów kontraktowych grupy. Wojskowe szkolenie Program prowadzony jest przez rdzeń doświadczonych byłych wojskowych pilotów asystent (IP), wielu z Operacji Specjalnych i zwalczać latającego doświadczenia.

Bristow Akademia jest zatwierdzony przez Federalną Administrację Lotnictwa (FAA), Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA), Department of Homeland Security (do wystawienia F-1 i M-1 wizy studenckie) oraz Administracji Weteranów (szkolenia weteranów, rezerwistów oraz inne osoby uprawnione na mocy przepisów tytułu 38 Kodeksu Stanów Zjednoczonych).

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Bristow Academy

Licencja EASA Zintegrowany Program pilotażowy komercyjna Bristow Academy (CPL-H) jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą uzyskać zatrudnienie w ramach europejskiego ... [+]

Licencja EASA Zintegrowany Program pilotażowy komercyjna Bristow Academy (CPL-H) jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą uzyskać zatrudnienie w ramach europejskiego rynku lotniczego.

Program ten spełnia minimalne wymagania 135 godzin szkolenia lotu, aby spełnić wymagania latających doświadczeniu EASA Part FCL 1178/2011 załączniku 1, dodatkach 3 i 4. Zajęcia rozpoczynają się w styczniu, maju i wrześniu i jest ograniczona do 14 uczniów w każdej klasie.

Orzecznictwo

Licencja FAA prywatnego pilota (PPL) Licencja EASA Pilot komercyjna (CPL-H)

CZAS TRWANIA

12 miesięcy

Około. godzin lotu

138,5

* Jest to średni czas trwania programu. Rzeczywisty czas zależy od indywidualnych predyspozycji studenta. ... [-]

Stany Zjednoczone Titusville Wielka Brytania Chesterfield
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bristow Academy

Połączone FAA / EASA profesjonalny program pilotażowy Bristow Akademii zapewnia pełną certyfikację europejskiej łącząc EASA CPL (H) szkolenie z elementami szkolenia FAA. ... [+]

Połączone FAA / EASA profesjonalny program pilotażowy Bristow Akademii zapewnia pełną certyfikację europejskiej łącząc EASA CPL (H) szkolenie z elementami szkolenia FAA. Kurs ten jest dopuszczony do stosowania jednego roku powykonawcza fakultatywnego szkolenia praktycznego (OPT).

Orzecznictwo

Licencja FAA prywatnego pilota (PPL) Licencja FAA Pilot magazynowe (CPL) FAA Instrument Rating (IR) Licencja EASA Pilot komercyjna (CPL-H) FAA Certified Flight Instructor (SPI) FAA Flight Instrument Certified Instructor (CFII)

CZAS TRWANIA

20 miesięcy

Około. godzin lotu

216,2

* Jest to średni czas trwania programu. Rzeczywisty czas zależy od indywidualnych predyspozycji studenta. ... [-]

Stany Zjednoczone Titusville Wielka Brytania Chesterfield
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
20 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bristow Academy

FAA profesjonalny program pilotażowy Bristow Akademia to kompleksowy program ziemi i instrukcji lotu mającym na celu rozwój studentów do zawodowych pilotów. Certyfikowany ... [+]

FAA profesjonalny program pilotażowy Bristow Akademia to kompleksowy program ziemi i instrukcji lotu mającym na celu rozwój studentów do zawodowych pilotów. Certyfikowany instruktor lotu (SPI) oraz Certified Instructor Flight Instrument (CFII) są dostępne jako dodatek składników. Program ten, w połączeniu z SPI i kursów CFII, został zatwierdzony do stosowania jednego roku powykonawcza fakultatywnego szkolenia praktycznego (OPT).

Orzecznictwo

Licencja FAA prywatnego pilota (PPL) R44 Transition FAA Instrument Rating (IR) Licencja FAA Pilot magazynowe (CPL)

CZAS TRWANIA

10 miesięcy

Około. godzin lotu

151,5

* Jest to średni czas trwania programu. Rzeczywisty czas zależy od indywidualnych predyspozycji studenta. ... [-]

Stany Zjednoczone Titusville Wielka Brytania Chesterfield
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku