Przeczytaj oficjalny opis

W dzisiejszym świecie usługi językowe odgrywają kluczową rolę w międzynarodowym biznesie, edukacji i komunikacji. Most jest światowym liderem w tej dziedzinie ponad 25-letnie doświadczenie przemieniającej życie i organizacje poprzez wspieranie komunikacji międzykulturowej i znajomość języka obcego.

most

Intensywne programy w języku angielskim

Nauka angielskiego z mostu, światowego lidera w dziedzinie nauczania języka angielskiego z ponad 25-letnim doświadczeniem. Bridge oferuje programy w języku angielskim i biznesowym w Stanach Zjednoczonych, Argentynie i Chile i oferuje programy Academic English Pathways Programy w siedmiu lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych, w tym sześć ośrodków w kampusach uniwersyteckich.
Kiedy przejdziesz przez drzwi jednego z naszych ośrodków językowych, stajesz się częścią rodziny Bridge. Każdego roku gościmy tysiące studentów z całego świata, oferując naukę języka na najwyższym poziomie. Czy jesteś studentem, firmy wykonawczej lub turystycznym oferujemy różnorodne kursy języka angielskiego specjalnie zaprojektowane do swoich potrzeb. Pomagamy również studenci zagraniczni znaleźć i przygotować się do studiów licencjackich i magisterskich studiów w Stanach Zjednoczonych. Nasze 80 pracowników w pełnym wymiarze godzin i 350 nauczycieli tworzą zróżnicowaną grupę narodowości i kultur, a oni rozumieją znaczenie nauki języków obcych i kompetencji kulturowej.

Programy szkoleniowe dla nauczycieli

BridgeTEFL® jest zespołem trenerów nauczycieli w Bridge i największym dostawcą kursów TEFL / TESOL w Stanach Zjednoczonych. Co roku BridgeTEFL przygotowuje ponad 4000 studentów do nauczania języka angielskiego jako drugiego języka w kraju i za granicą. Oferujemy różne programy certyfikacji nauczycieli EFL / ESL, w tym:

 • Most IDELT ™, intensywny 140-godzinny program dostępny w Denver, Buenos Aires i Santiago.
 • Cambridge CELTA, dostępny w Denver, CO
 • Online TEFL Certification, w tym 150-godzinny most IDELT Online ™
 • Kursy TEFL w krajach na całym świecie z partnerskimi szkołami Bridge®
 • Programy wspomagające nauczanie za granicą, pakiety programów, które wykraczają poza certyfikat TEFL i oferują spersonalizowaną pomoc w znalezieniu pracy, a nawet wstępnie zorganizowaną płatną placówkę dydaktyczną.

Nasza akredytacja

Nasze akredytacje i powiązania z następujących organizacji zapewniają, że w dalszym ciągu zapewniać angielską instrukcję najwyższego kalibru.

 • Jesteśmy akredytowani przez ACCET, Radę ds. Kontynuacji Szkolnictwa i Szkolenia. Oznacza to, że okresowo podlegamy rygorystycznym procesom przeglądu, aby zapewnić, że nasze urządzenia, klasy, materiały i personel spełniają najwyższe standardy jakości.
 • Należymy do EnglishUSA, American Association of Intensive English Programs, co oznacza, że ​​jesteśmy częścią wybranej grupy najlepszych szkół angielskich w Stanach Zjednoczonych.
 • Most jest upoważniony na mocy prawa federalnego, aby zapisać nieimigracyjną obcych studentów.
 • Bridge Education Group jest członkiem StudyColorado, inicjatywy stanu Kolorado i wspólnoty biznesowej w Colorado, aby promować państwo jako cel studyjny.
 • Bridge jest członkiem American International Recruitment Council (AIRC) i zobowiązuje się do przestrzegania wskazówek AIRC dotyczących najlepszych praktyk.
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Bridge Education Group

BridgeTEFL jest podział szkolenie nauczycieli z mostu i największym dostawcą kursy TEFL / TESOL w Stanach Zjednoczonych. Z prawie 30 lat doświadczenia i szkolenia nauczyc ... [+]

o BridgeTEFL

BridgeTEFL jest podział szkolenie nauczycieli z mostu i największym dostawcą kursy TEFL / TESOL w Stanach Zjednoczonych. Z prawie 30 lat doświadczenia i szkolenia nauczycieli nauczania języków na całym świecie, uważamy się za prawdziwych ekspertów w tej branży. Nasze flagowe kursy TEFL / TESOL, Most IDELT i IDELT online, ujmuje się o kredyt kolegium, testament do ich dyscypliny akademickiej.

Informacje o programie [-]
Stany Zjednoczone Denver Chile Santiago
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bridge Education Group

Informacje o programie Wymagania programowe Kursy Zalety kursu: Zalety kursu: Zalety kursu: Angielski dla Specjalistycznych ... [+]

Informacje o programie Wymagania programowe Kursy

Zalety kursu:

Zalety kursu:

Zalety kursu:

Angielski dla Specjalistycznych

[-]
Stany Zjednoczone Denver Argentyna Buenos Aires Chile Santiago  + 2 Więcej
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bridge Education Group

Jako student w naszej General English Program, będziemy koncentrować się na interaktywnym, konwersacji po angielsku, zamiast wykładów nauczycieli. Nauczyciele będą ograni ... [+]

Dowiedz się praktycznych umiejętności języka angielskiego podczas doświadczania życia w Stanach Zjednoczonych.

Cel i goli

Jako student w naszej General English Program, będziemy koncentrować się na interaktywnym, konwersacji po angielsku, zamiast wykładów nauczycieli. Nauczyciele będą ograniczać się do mówienia nie więcej niż jedną trzecią czasu klasy, aby zachęcić was i waszych kolegów rozmawiać w języku angielskim. Interaktywne lekcje wyjaśnić użycie gramatyki, wprowadzenie nowego słownictwa oraz doskonalić swoje strategie czytania, zawsze z naciskiem na komunikację mówionego. Będzie rozwijać swoje umiejętności werbalnych angielskiego tak szybko i skutecznie jak to możliwe.... [-]

Stany Zjednoczone Denver Argentyna Buenos Aires Chile Santiago  + 2 Więcej
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bridge Education Group

Program Live and Learn English jest przeznaczony dla au pair mieszkających z rodzinami amerykańskimi. Live & Learn English pomoże nie tylko w doskonaleniu umiejętnośc ... [+]

Program Live and Learn English jest przeznaczony dla au pair mieszkających z rodzinami amerykańskimi. Ważną częścią skutecznej au pair jest uczyć się skutecznie komunikować się i odpowiednio oddziaływać z rodziną goszczącą i członkami społeczności. Live & Learn English pomoże nie tylko w doskonaleniu umiejętności języka angielskiego, ale także w celu lepszego zrozumienia amerykańskiego życia i kultury, a także innych postrzegania Stanów Zjednoczonych.

Oto niektóre przykłady kursów:

Film amerykański, który pozwala oglądać amerykańską kulturę za pośrednictwem filmu. Będziesz oglądać filmy w klasie i wziąć udział w dyskusjach klaso... [-]
Stany Zjednoczone Denver
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
6 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Undergraduate Pathway

Bridge Education Group

BridgePathways w BridgeEnglish Denver znajduje się w Mile-Wysokiego miasta Denver, Colorado. Denver jest największym miastem i stolicą Kolorado, położony w samym sercu US ... [+]

Fakty

Założony: 1986

Lokalizacja: Denver, CO

Programy oferowane: Academic English, Business English, General English, przygotowanie Test, Programy nastolatka.

Akredytacja: IALC, ACCET, AAIEP, Cambridge ESOL, IELTS Australia, Student and Exchange Visitor Program (SEVP)

Członkowie: NAFSA, Narodowy Związek Studentów Zagranicznych Doradców; TESOL, nauczyciele języka angielskiego dla obcokrajowców; i COTESOL, affiliate of Colorado TESOL.

Blisko: Rocky Mountain National Park, znanych ośrodków narciarskich, takich jak Loveland, Aspen i Vail, Garden of the Gods.

Przegląd

BridgePathways w BridgeEnglish Denver znajduje się w Mile-Wysokiego miasta Denver, Colorado. Denver jest największym miastem i stolicą Kolorado, położony w samym sercu USA. Z ponad 2,5 miliona ludzi w okolicy Denver Metropolitan, studenci mogą korzystać życzliwość mniejszej miejscowości i atrakcji i rozrywki większego miasta.... [-]

Stany Zjednoczone Denver
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
8 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bridge Education Group

Most Advantage Jako lider w dziedzinie edukacji, można zaufać Most będzie przewodnik, swoją adwokata i partnera w całym tym lifechanging doświadczenia. ... [+]

Most Advantage

Most Advantage Jako lider w dziedzinie edukacji, można zaufać Most będzie przewodnik, swoją adwokata i partnera w całym tym lifechanging doświadczenia.

Dlaczego most?

Bezpośredniego wejścia i warunkowego WSTĘP

Stopień poszukiwania studenci mogą ubiegać się o bezpośrednie wejście lub dopuszczenia warunkowego zarówno na poziomie studiów licencjackich i magisterskich.

NIE WYMAGANE TOEFL

Po pomyślnym zakończeniu Intensive English Program nasi partnerzy uczelni udzieli absolwentom zwolnień TOEFL / IELTS.

STYPENDIA

Most partnerzy uczelni oferuje kursy ESL na terenie kampusu na stopień poszukiwania studentów. Można szybko zanurzyć się w życiu uczelni. ... [-]

Stany Zjednoczone Denver Philadelphia Grand Junction Argentyna Buenos Aires Chile Santiago  + 4 Więcej
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku