Bridge Education Group

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W dzisiejszym świecie usługi językowe odgrywają kluczową rolę w międzynarodowym biznesie, edukacji i komunikacji. Most jest światowym liderem w tej dziedzinie ponad 25-letnie doświadczenie przemieniającej życie i organizacje poprzez wspieranie komunikacji międzykulturowej i znajomość języka obcego.

most

Intensywne programy w języku angielskim

Nauka angielskiego z mostu, światowego lidera w dziedzinie nauczania języka angielskiego z ponad 25-letnim doświadczeniem. Bridge oferuje programy w języku angielskim i biznesowym w Stanach Zjednoczonych, Argentynie i Chile i oferuje programy Academic English Pathways Programy w siedmiu lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych, w tym sześć ośrodków w kampusach uniwersyteckich.
Kiedy przejdziesz przez drzwi jednego z naszych ośrodków językowych, stajesz się częścią rodziny Bridge. Każdego roku gościmy tysiące studentów z całego świata, oferując naukę języka na najwyższym poziomie. Czy jesteś studentem, firmy wykonawczej lub turystycznym oferujemy różnorodne kursy języka angielskiego specjalnie zaprojektowane do swoich potrzeb. Pomagamy również studenci zagraniczni znaleźć i przygotować się do studiów licencjackich i magisterskich studiów w Stanach Zjednoczonych. Nasze 80 pracowników w pełnym wymiarze godzin i 350 nauczycieli tworzą zróżnicowaną grupę narodowości i kultur, a oni rozumieją znaczenie nauki języków obcych i kompetencji kulturowej.

Programy szkoleniowe dla nauczycieli

BridgeTEFL® jest zespołem trenerów nauczycieli w Bridge i największym dostawcą kursów TEFL / TESOL w Stanach Zjednoczonych. Co roku BridgeTEFL przygotowuje ponad 4000 studentów do nauczania języka angielskiego jako drugiego języka w kraju i za granicą. Oferujemy różne programy certyfikacji nauczycieli EFL / ESL, w tym:

  • Most IDELT ™, intensywny 140-godzinny program dostępny w Denver, Buenos Aires i Santiago.
  • Cambridge CELTA, dostępny w Denver, CO
  • Online TEFL Certification, w tym 150-godzinny most IDELT Online ™
  • Kursy TEFL w krajach na całym świecie z partnerskimi szkołami Bridge®
  • Programy wspomagające nauczanie za granicą, pakiety programów, które wykraczają poza certyfikat TEFL i oferują spersonalizowaną pomoc w znalezieniu pracy, a nawet wstępnie zorganizowaną płatną placówkę dydaktyczną.

Nasza akredytacja

Nasze akredytacje i powiązania z następujących organizacji zapewniają, że w dalszym ciągu zapewniać angielską instrukcję najwyższego kalibru.

  • Jesteśmy akredytowani przez ACCET, Radę ds. Kontynuacji Szkolnictwa i Szkolenia. Oznacza to, że okresowo podlegamy rygorystycznym procesom przeglądu, aby zapewnić, że nasze urządzenia, klasy, materiały i personel spełniają najwyższe standardy jakości.
  • Należymy do EnglishUSA, American Association of Intensive English Programs, co oznacza, że ​​jesteśmy częścią wybranej grupy najlepszych szkół angielskich w Stanach Zjednoczonych.
  • Most jest upoważniony na mocy prawa federalnego, aby zapisać nieimigracyjną obcych studentów.
  • Bridge Education Group jest członkiem StudyColorado, inicjatywy stanu Kolorado i wspólnoty biznesowej w Colorado, aby promować państwo jako cel studyjny.
  • Bridge jest członkiem American International Recruitment Council (AIRC) i zobowiązuje się do przestrzegania wskazówek AIRC dotyczących najlepszych praktyk.

Lokalizacje

Denver

Address
600 S Cherry St
Suite 520

CO 80246 Denver, Colorado, Stany Zjednoczone