Bilingual Education Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

List od Dyrektora

Pozdrawiam i zapraszam do dwujęzycznych Education Institute (BEI). Od skromnych początków w 1982 roku, BEI stał się jednym z najważniejszych centrów językowych i szkoleń kulturalna państwa. Pod każdym względem, jesteśmy zaangażowani w pomoc osoby nabywania i zrozumienia innych języków i kultur. Ludzie popełniają wielki instytut, więc czy jesteś studentem, nauczyciela, pracownika, absolwent, firmę, sąsiada lub gościa, zainteresowanie i entuzjazm są cenione i doceniane. To nasze wspólne wysiłki jednak, że dziś uczynić ten instytut takie żywe miejsce do nauki, do nauki, do pracy, a także poznać nowych przyjaciół na całe życie.

Jak wszyscy wiemy, nasz świat staje się coraz mniejszy. Możemy łączyć się z innymi na całym świecie za pomocą kliknięcia przycisku. Ważniejsze niż kiedykolwiek, języki nie są jedynym środkiem komunikacji, ale także narzędzia i umiejętności w zakresie podłączania i współpracy z naszymi rówieśnikami. Tutaj w IOB, a przede wszystkim łączy ludzi.

Oczekujemy, że nasz wydział być wielcy nauczyciele, a nasi pracownicy być współczujący, zorientowane na usługi, a przede wszystkim skuteczne mediatorów. Są ucieleśnieniem ducha ofiarności i optymistycznym nastawieniem i niestrudzonej tak powszechne tutaj. Ponadto oferujemy naszym studentom zróżnicowany jeszcze zgrany społeczności i technologii state-of-the-art, który daje im jak najszerszego zakresu przyswajania języka przyspieszonego, ale koncentruje się na tyle, aby osiągnąć jakości wyników.

Mam przyjemność zaprosić Państwa do IOB. Nasi pracownicy i wykładowcy są zachwyceni w tym możliwość pracy ze sobą i aby pomóc w osiąganiu celów i zadań językowych. Najlepsze życzenia jak rozpocząć swoją podróż językową. Będziemy wspierać was wszystkich po drodze.
Z powazaniem, Gordana Arnautovic Director, IOB

Dlaczego BEI?

BEI został dostarczanie wysokiej jakości edukacji wielokulturowej dla osób, grup i programów serwisowych rządowych w obszarze Houston od ponad dwudziestu pięciu lat.

Jako jeden z nielicznych prywatnych akredytowanych szkół językowych w Houston, nadal budujemy naszą rolę jako lidera w komunikacji wielokulturowej pośrednictwem różnorodnych projektów, począwszy od Uchodźców Programów Edukacji do naszego Programu Intensive English oraz program języka obcego.

Misją bei jest stworzenie unikalnych doświadczeń edukacyjnych sprzyjających osiąganiu komunikację ze zrozumieniem w środowiskach międzykulturowych poprzez skuteczne globalne partnerstwo, integracji, samoświadomości i innowacyjnych produktów i usług.

Aby osiągnąć naszej misji, wydział BEI i personel przestrzega następujących zasad, przyjętych od zasad etyki ACCET akredytowanych instytucjach.

Lokalizacje

Houston

Address
6060 Richmond Ave, Suite 180
Houston, TX 77057

TX 77057 Houston, Teksas, Stany Zjednoczone