Przeczytaj oficjalny opis

Pozdrowienia! Jako prezes Bellevue College, jestem zachwycony, że miały czas, aby odwiedzić naszą stronę internetową i dowiedzieć się o naszej wspaniałej uczelni, położony na pięknym zalesionym terenie kampusu w centrum Bellevue. BC powstała prawie 50 lat temu jako część ruchu w celu zapewnienia niedrogie i dostępne edukację obywatelom Eastside i okolic, a my jesteśmy dumni, aby kontynuować tę tradycję dziś.

Bellevue College prezydent

BC jest trzecim co do wielkości instytucją szkolnictwa wyższego w stanie Waszyngton. Jesteśmy instytucją open-access uczeń koncentruje że kładzie duży nacisk na doskonałą nauczania i małej liczebności klas. W ubiegłym roku, ogromnie zróżnicowana grupa 37.000 studentów wybrał pne do spełnienia różnych celów edukacyjnych i zawodowych.

Większość naszych studentów zapisać się na jeden z sześciu programów transferu - oni wypełnić pierwsze dwa lata swojej edukacji tutaj, a następnie przenieść do uczelni do ukończenia stopni licencjata. Wysyłamy więcej studentów transferu z University of Washington, niż jakiejkolwiek innej wspólnoty lub uczelni technicznych w kraju.

Kolejna grupa uczniów BC są skoncentrowane na karierze - oferujemy blisko 100 zawodowych i technicznych programów w wysokiej popytu dziedzinach zawodowych, które przygotowują naszych uczniów do zawodów dziś i możliwości jutra.

Inni wybierają pne do nauki języka angielskiego lub poprawić swoje podstawowe umiejętności; retool swoje umiejętności w naszym programie Pracownik przekwalifikowanie; kontynuować naukę awansować w karierze z klasy kształcenia ustawicznego; lub otrzymać kredyt kolegium, podczas gdy jeszcze w liceum z prowadzeniem programu Start. Pracujemy ciężko, aby zapewnić BC jest przystosowany do potrzeb studentów na przyszłość. W ciągu najbliższych dwóch lat, oczekujemy, aby dodać cztery dodatkowe tytuł licencjata, oprócz trzech programów już oferują. Jesteśmy w trakcie opracowywania nowego Campus East w Issaquah, które uczynią nasze zajęcia bardziej dostępne dla ludzi w East King County. I planujemy orać na obiekcie, który pomieści nasze rosnące programów Nauk o Zdrowiu, edukowanie ludzi do pracy w sektorze opieki zdrowotnej, state-of-the-art.

Po odwiedzeniu tej strony, zapraszam do odwiedzenia naszego kampusu szybko, dzięki czemu można zobaczyć na własne oczy, co sprawia, że ​​Bellevue College jest tak wyjątkowy. Możesz zaplanować wycieczkę kampusu, spotkać się z doradcą akademickim lub omówić swoje cele zawodowe z doradcą. Albo, jeśli mieszkasz daleko od kampusu lub wolą elastyczny harmonogram, dowiedzieć się więcej o naszej szerokiej ofercie online. Jeszcze raz dziękuję za poświęcenie czasu, aby dowiedzieć się więcej o Bellevue College, i mam nadzieję, że będą Państwo skorzystać z niesamowitych możliwości, które oferujemy.

Dave Zasada przewodniczący Bellevue College

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Powiązany program

Bellevue College

Poniższe wymagania są dla studentów studiów biznesowych, którzy zamierzają przenieść do uczestniczące instytucje 4-lata w stanie Waszyngton. ... [+]

Poniższe wymagania są dla studentów studiów biznesowych, którzy zamierzają przenieść do uczestniczące instytucje 4-lata w stanie Waszyngton.

Bellevue College OGÓLNE WYMAGANIA EDUKACYJNE

Ogólne wymagania edukacyjne Associate Degree Business Planning Arkusz zawiera wszystkie konkretne stopni i dań informacje wymóg Bellevue College. Jeśli planujesz zakończyć stopnia w całości z kursów online, po to te, które spełniają wymagania ukończeniu studiów.

Wszystkie stopnie Bellevue Uczelnia może również zawierać kombinację na terenie kampusu i internetowych kursów akademickich kredytowych.

Czy już zarobione kredyty uczelni w innej szkole przed udział BC? Możesz być uprawniony do przeniesienia tych kredytów lub stosują je spotkać BC przesłanki kursu.... [-]

Stany Zjednoczone Bellevue
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Bellevue College

Program ten oferuje doskonałe możliwości akademickie dla studentów, aby przejść do pola rosnące rozliczania za pośrednictwem programów studiów i świadectwa. Kredyty uzysk ... [+]

Program ten oferuje doskonałe możliwości akademickie dla studentów, aby przejść do pola rosnące rozliczania za pośrednictwem programów studiów i świadectwa. Kredyty uzyskane w odniesieniu do świadectw mają zastosowanie do studiów.

Krótki opis

Associate w Applied Science-T rachunkowości łączy kursy techniczne wymagane na studia ogólne przygotowanie pracy i uczelni szczebla. Te stopnie są przeznaczone do podwójnego celu natychmiastowego zatrudnienia i przygotowania do trzeciego roku w Waszyngtonie państwa Bachelor of Applied Science (BAS) studiów. Stopień księgowe AAS-T zapewnia duże doświadczenie w zakresie rachunkowości, przygotowanie studentów do szerokiej gamy możliwości kariery w dziedzinie rachunkowości. Stopień ma możliwość zarobienia dwa certyfikaty krajowe, a także kilka wbudowanych certyfikatów programu, podczas gdy zarobki stopień.... [-]

Stany Zjednoczone Bellevue
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bellevue College

Kursy mogą być przedmiotem warunków i minimalnych wymogów jakości ... [+]

Kursy mogą być przedmiotem warunków i minimalnymi wymaganiami. Associate w miejscu pracy Arts Certyfikat Umiejętności Zawodowych Osiągnięcia w & Life

Przyjęć do programu

Zawodowa i życie Umiejętności Associate Arts to program selektywnej-przyjęć. Aby wziąć udział w przyjęciu do programu, uczniowie muszą przestrzegać konkretnych wytycznych wstępu.

OCENA

OLS wykorzystuje system ocen, który mierzy wskaźniki wydajności związane bezpośrednio z 21st Century Skills i Bellevue College zatwierdzone wyniki kursu. Wszystkie kursy dla MNK są klasyfikowane Pass / Fail.

PRAKTYKI

Doświadczenie staż w OLS jest zaprojektowany w celu zapewnienia bezpiecznego i praktycznego środowiska dla studentów do głębszego zrozumienia zawodowych i interpersonalnych umiejętności, których nauczyli.... [-]

Stany Zjednoczone Bellevue
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Bellevue College Information

Office of International Education at Bellevue College

BC Celebrates the 12th Man!