Bellevue College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Pozdrowienia! Jako prezes Bellevue College, jestem zachwycony, że miały czas, aby odwiedzić naszą stronę internetową i dowiedzieć się o naszej wspaniałej uczelni, położony na pięknym zalesionym terenie kampusu w centrum Bellevue. BC powstała prawie 50 lat temu jako część ruchu w celu zapewnienia niedrogie i dostępne edukację obywatelom Eastside i okolic, a my jesteśmy dumni, aby kontynuować tę tradycję dziś.

Bellevue College prezydent

BC jest trzecim co do wielkości instytucją szkolnictwa wyższego w stanie Waszyngton. Jesteśmy instytucją open-access uczeń koncentruje że kładzie duży nacisk na doskonałą nauczania i małej liczebności klas. W ubiegłym roku, ogromnie zróżnicowana grupa 37.000 studentów wybrał pne do spełnienia różnych celów edukacyjnych i zawodowych.

Większość naszych studentów zapisać się na jeden z sześciu programów transferu - oni wypełnić pierwsze dwa lata swojej edukacji tutaj, a następnie przenieść do uczelni do ukończenia stopni licencjata. Wysyłamy więcej studentów transferu z University of Washington, niż jakiejkolwiek innej wspólnoty lub uczelni technicznych w kraju.

Kolejna grupa uczniów BC są skoncentrowane na karierze - oferujemy blisko 100 zawodowych i technicznych programów w wysokiej popytu dziedzinach zawodowych, które przygotowują naszych uczniów do zawodów dziś i możliwości jutra.

Inni wybierają pne do nauki języka angielskiego lub poprawić swoje podstawowe umiejętności; retool swoje umiejętności w naszym programie Pracownik przekwalifikowanie; kontynuować naukę awansować w karierze z klasy kształcenia ustawicznego; lub otrzymać kredyt kolegium, podczas gdy jeszcze w liceum z prowadzeniem programu Start. Pracujemy ciężko, aby zapewnić BC jest przystosowany do potrzeb studentów na przyszłość. W ciągu najbliższych dwóch lat, oczekujemy, aby dodać cztery dodatkowe tytuł licencjata, oprócz trzech programów już oferują. Jesteśmy w trakcie opracowywania nowego Campus East w Issaquah, które uczynią nasze zajęcia bardziej dostępne dla ludzi w East King County. I planujemy orać na obiekcie, który pomieści nasze rosnące programów Nauk o Zdrowiu, edukowanie ludzi do pracy w sektorze opieki zdrowotnej, state-of-the-art.

Po odwiedzeniu tej strony, zapraszam do odwiedzenia naszego kampusu szybko, dzięki czemu można zobaczyć na własne oczy, co sprawia, że ​​Bellevue College jest tak wyjątkowy. Możesz zaplanować wycieczkę kampusu, spotkać się z doradcą akademickim lub omówić swoje cele zawodowe z doradcą. Albo, jeśli mieszkasz daleko od kampusu lub wolą elastyczny harmonogram, dowiedzieć się więcej o naszej szerokiej ofercie online. Jeszcze raz dziękuję za poświęcenie czasu, aby dowiedzieć się więcej o Bellevue College, i mam nadzieję, że będą Państwo skorzystać z niesamowitych możliwości, które oferujemy.

Dave Zasada przewodniczący Bellevue College

Lokalizacje

Bellevue

Bellevue College

Address
3000 Landerholm Circle SE Bellevue, WA 98007-6406
Bellevue, Waszyngton, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 425-564-1000