Bay State School Of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Bay Państwowej Szkole Technologii

Rzeczpospolita School of Technology (BSST), Inc. jest jednym z wiodących w regionie szkół szkoleniowych technicznych, przygotowanie mężczyzn i kobiet z różnych ciekawych praktyczne kariery, od prac elektrycznych do urządzenia naprawy.

Na BSST, wierzymy w podejściu do spersonalizowanych instrukcji. Nasze zajęcia są małe. Nasi uczniowie uczą się przez działanie -co uczymy się rano, w praktyce w naszych laboratoriach w godzinach popołudniowych. Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży udane.

BSST oferuje przyspieszonej, kompleksowe szkolenia w zakresie: naprawy i podstawowych urządzeń energii elektrycznej; komputery; chłodnictwo domowe, ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja (HVAC); urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, HVACR handlowych i elektroniki. Oferujemy również kurs online w podstawowej energii elektrycznej i seminarium odzyskiwania freonu jednodniową następnie test certyfikacyjny EPA.

Czy szukasz swojej pierwszej pracy lub ponownego wprowadzania nowych pracowników robi coś, możemy masz przeszkolony i przygotowany do satysfakcjonującej pracy w czasie krótszym niż rok. Jeśli chcesz pracować samodzielnie, rozwiązywać problemy i pomóc ludziom, kariera techniczna może być dla Ciebie. Niech Rzeczpospolita Szkoła Technologii przygotować się być najlepszy!

BSST oferuje przyspieszonej, kompleksowe szkolenia z: naprawę urządzeń i podstawowe kursy na energię elektryczną; komputery kursy sieciowych; krajowe kursy chłodnicze, (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja) kursy HVAC; urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, handlowe i kursy kursy HVACR elektronika.

Lokalizacje

Kanton

Address
Bay State School of Technology,
225 Turnpike St (Route 138),
Canton

02021 Kanton, Massachusetts, Stany Zjednoczone