Boston School of Modern Languages

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Boston Szkoła Języków Nowożytnych (BSML) jest instytucją język prywatny, który oferuje całoroczne intensywne i semi-intensywny języka angielskiego programs.We Ameryki są pierwszym i najbardziej szanowanych English Language School. Od 1925 roku, mamy wykształconych tysiące studentów i profesjonalistów z całego świata. Jesteśmy szkołą z wyboru dla studentów poszukujących program droga do przejścia na amerykańskiej szkoły, uczelni lub uniwersytetu i dla profesjonalistów, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje w globalnym środowisku. Niezależnie od tego, czego szukasz, BSML przygotuje Cię do sukcesu akademickiego i zawodowego.

BSML ma znakomitą reputację i znaczna liczba naszych studentów przychodzą do nas pocztą pantoflową. Jesteśmy jedynym producentem oferującym naszym studentom doświadczenie edukacyjne i kulturalne nie znaleziono w innych szkołach i programów języka angielskiego. Jesteśmy dumni z utrzymywania trwałych relacji z naszych uczniów, z których wielu powracających do nauki z nami jeszcze raz, i z zadowoleniem drugi, trzeci i czwarty pokolenia rodzin naszych absolwentów u nas studiować. Nasze motto to "JĘZYK ANGIELSKI! Dowiedz się go, żyć, Love it ... co BSML!"

Fakty

Ponad 90 lat doświadczenia nauczania języka angielskiego dla tysięcy studentów. Piękny zabytkowy budynek granitu znajduje się w dzielnicy mieszkalnej sąsiadującej Arboretum Uniwersytetu Harvarda. Doskonałe opcje mieszkaniowe w odległości spaceru od szkoły. Skupić nauczania zorientowana ze specjalistycznych zajęć z przedmiotów ogólnych, środowisk akademickich, biznesowych i przygotowanie testu. ETS oficjalna strona TOEFL. Studenci mogą podjąć oficjalne prawo badania w szkole. Tygodnik biznesowych i towarzyskich hostowane przez naszych nauczycieli, ekspertów i menedżerów. Elastyczny harmonogram. Studenci mogą rozpocząć w każdy poniedziałek. Czynny przez cały rok. Zindywidualizowane uwagi i usługi. Codzienne zajęcia społeczne. Learning zagwarantowane z naszej wyjątkowej metodologii. Będziemy pracować z uczniem, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów nauki języka angielskiego - po prostu trzeba zrobić swoją rolę.

Lokalizacje

Boston

Address
814 South Street,
Boston,
Massachusetts 02131

02131 Boston, Massachusetts, Stany Zjednoczone