Avionica

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jest naszego zainteresowania dotarcia do społeczności Stanów Zjednoczonych z naszych celów i że mogą być przydatne dla personelu pracującego w dziedzinie lotnictwa. W listopadzie 2011 roku uruchomiliśmy pierwszy numer naszego magazynu o nazwie Avionica, z udziałem:

  • NASA
  • Federalna Administracja Lotnictwa (FAA)
  • Federalna Komisja Łączności (FCC)
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Kurs technik awioniki

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 3 miesięcy September 2019 Stany Zjednoczone Orlando

Avionica Orlando oferuje kontynuacji szkolenia zawodowego i licencji wymaganych przez podmioty federalne do ćwiczeń i wykonywania zawodu awioniki. Naszym celem jest zebranie reprezentacji takiej grupy specjalistów w Ameryce Łacińskiej. Przemysł lotniczy zbliża nasze stowarzyszenie poszukuje personelu awioniki przeszkolonych przez nas do pracy w firmach, jak i certyfikat FCC licencjonowanych techników awioniki. [+]

O programie

Avionica Orlando oferuje kontynuacji szkolenia zawodowego i licencji wymaganych przez podmioty federalne do ćwiczeń i wykonywania zawodu awioniki.

Naszym celem jest zebranie reprezentacji takiej grupy specjalistów w Ameryce Łacińskiej.

Szkolenie, które proponujemy jest na szkolenia w miejscu pracy (OJT) rodzaju szkolenia nie teoretyczne, trwa 3 miesiące (dwa dni w tygodniu). Zawiera: Egzaminy na licencji FCC, certyfikaty ukończenia szkolenia, przygotowujemy i aktualizowania naszych członków wznawia, pomoc w pracy i możliwości członkostwa 1 roku z naszego stowarzyszenia.

Szkolenie zawiera opinie i testy dla 2 najważniejszych licencji Federalna Komisja Łączności (FCC) oraz członkostwa jednorocznej Stowarzyszenia Techników Avionics, Inc. Jesteśmy również jedyną Chief Examiner z FCC w stanie Floryda. ... [-]


Filmy

Avionica - Avionics Technician Program

Avionica - Adiestramiento en Electrónica de Aviación

Kontakt

Avionica Orlado - Avionics Technician Association

Adres 241 Nilson Way Suite 100
FL 32803 Orlando, Florida, Stany Zjednoczone
Strona internetowa http://www.avionicaatao.com/
Telefon +1 321-424-5664