Aviator Flight School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Aviator Flight School

Jesteśmy przekonani, że w naszych programach szkoleniowych o stałej cenie, z pełnym i przyspieszonym lotem dokładnie oceniamy potrzeby szkoleniowe pilotów, ponieważ od 30 lat jesteśmy profesjonalistami w naszych dziedzinach. Używamy Jeppesen jako części naszego zatwierdzonego programu FAA Part 141, który zapewnia, że ​​masz wszystkie odpowiednie narzędzia, aby odnieść sukces w przyspieszonym szkoleniu lotniczym od samego początku. Jako szkoła, jesteśmy profesjonalistami i doświadczonymi specjalistami w zakresie szkolenia pilotów o wielkiej rodzinnej atmosferze.

Bezpieczeństwo, biegłość i profesjonalizm w naszym dążeniu oraz to, co chcemy osiągnąć po ocenie. Jako szkoła lotnicza Część 141 jesteśmy ekspertami w branży, którzy rozumieją przyspieszone szkolenie lotnicze, a co ważniejsze, rozumiemy Ciebie - naszych uczniów!
Przy 98-procentowych stawkach za pierwsze przejście przez 9 lat, jesteśmy logicznym wyborem dla twoich pierwszych lub następnych ocen.

Zapewniamy I-20 dla studentów zagranicznych i zapraszamy wszystkich, którzy chcą zrealizować swoje marzenia o zostaniu lotnikiem.

Dlaczego warto wybrać Aviator Flight School ?

  • 98% pierwszego przejścia stawki

Jesteś w jak najlepszym stanie ze Aviator Flight School jeśli chodzi o zaliczenie jazdy próbnej FAA za pierwszym podejściem. Ucz się od najlepszych i oszczędzaj czas i pieniądze!

  • 20 krajów

Ukończyliśmy studenckich pilotów z ponad 20 krajów. Szkolenia w zakresie lotów zaprojektowane w celu spełnienia wymagań szkoleniowych Twojego kraju w celu ułatwienia ko-walidacji licencji.

  • Przyspieszone 141

Nasze kursy przyspieszonego szkolenia lotniczego kończą się uzyskaniem certyfikatów prywatnych, narzędziowych i komercyjnych w ciągu zaledwie 6-8 miesięcy! Szybki profesjonalny program pilotażowy.

  • Szklane kokpity G-1000

Zapewniając podstawy do nauki zaawansowanych kokpitów od początku szkolenia. Łatwiejsze przejście do złożonych kokpitów linii lotniczych.

Tradycyjne i przyspieszone programy szkolenia w locie

Struktura naszego programu jest podana w nazwie naszej szkoły lotów, ponieważ uważamy, że udoskonaliliśmy przyspieszone szkolenie w locie. Programy te mają na celu odciągnięcie ucznia od rozproszenia i umieszczenie go w środowisku skoncentrowanym na uformowaniu ich w profesjonalnego pilota. Ten typ przebiegu kursu utrzymuje krzywa uczenia się na najwyższym poziomie przez cały czas trwania badania, aby zmaksymalizować retencję zarówno nauczania w klasie, jak i umiejętności obsługi samolotu.

Ten rodzaj ustrukturyzowanego uczenia się i pełne zanurzenie oszczędza czas treningu podczas tworzenia wysokiej jakości pilotów. Oczywiście oszczędność czasu oznacza oszczędność pieniędzy i szybką ścieżkę do zdobywania ocen, aby ubiegać się o pozycję linii lotniczej szybciej niż inne programy szkół lotniczych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Naprawiono kurs pilotażowy Price Price

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 6 - 8 miesięcy September 2019 Stany Zjednoczone Chino + 1 więcej

Twoje szkolenie lotnicze rozpocznie się 5 dni po twoim przybyciu. Zapewni to wystarczającą ilość czasu, aby odzyskać siły po podróży i pozwoli nam ukończyć wszystkie niezbędne rejestracje rządowe. [+]

Dołącz do najlepszej szkoły lotniczej w Kalifornii, która w pełni przygotuje Cię do wynajmu linii lotniczych za jedną stałą cenę! Gwarantowane ukończenie bez dodatkowych opłat, kurs Aviation English w cenie. Kurs PPL IR CMEL Jet Transition latający Cessna Citation Jet - minimum 250 godzin po ukończeniu. Kursy 6-8 miesięczne Kursy 12-14 miesięczne z teorią ATAS EASA

Jedna płatność - gwarantowane ukończenieKurs PPL IR CPL JetMinimum 250 HRSWszystko w cenieKurs języka angielskiego w lotnictwie cywilnymPrywatny kurs pilotażowyOcena instrumentuBudowanie czasuCommercial Multi-Engine CourseKurs Jet TransitionPisemne egzaminy FAAKontrolki FAAFAA MedicalRejestracje TSAOdcisków palców TSAWszystkie materiały pilotówMieszkaniowyTransportUbezpieczenie... [-]

Kontakt