Przeczytaj oficjalny opis

Avel Lot szkolny jest FAA Part 141 i Part 65 FAA zatwierdzone szkolenie w powietrzu szkolenia pilotów organizacji z całego świata. Jesteśmy również dumni, że jesteśmy w stanie trenować weteranów finansowane przez Departament Spraw Weteranów, kiedy zostaną zatwierdzone VA, jak również. Avel Lot szkolny znajduje się wśród kilku wybranych szkół lotniczych, które również SEVIS upoważniony przez Immigration and Customs Enforcement, Department of Homeland Security szkolić studentów międzynarodowych.

Wyposażony w stanie samolotu sztuki, symulatory lotu, pomieszczeń klasowych i urządzeń, Avel Lot szkolny utrzymuje bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa przekraczające Federal Aviation Administration (FAA) i Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) wymagania.

Avel Lot szkolny znajduje się w DuPage Airport, West Chicago, , USAZ innego oddziału w Chennai, Indie catering na subkontynencie.

Naszym celem jest zapewnienie światowej klasy szkolenia z wykorzystaniem najnowszych technologii i trendów w lotnictwie do produkcji wysokiej pilotów kalibru. Niektóre z kursów oferowanych przez nas obejmują licencję prywatnego pilota, licencji pilota handlowej, według wskazań przyrządów, lot Oceny instruktor, jedno- i oceny wielosilnikowych, samoloty / Flight Dispatcher Course.

W Avel Lot szkolny Bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Wszystkie nasze samoloty mają doskonałe wyniki w zakresie bezpieczeństwa i są prowadzone przez certyfikowanych mechaników profesjonalnych FAA. Z naszego przyjaznego personelu administracyjnego, doświadczonego instruktora Chief Flight i naszych wysoko wykwalifikowanych instruktorów, otrzymasz najwyższej jakości szkolenia lotu i mają fantastyczne doświadczenie uczenia się z nami.

W Avel Lot szkolny, Będzie ukończyć szkolenie w powietrzu na czas iw ramach budżetu. Ponadto, będzie doświadczenie niezrównaną szkolenia i korzyści z naszej szerokiej systemu wsparcia. Dołącz do naszej szkoły lotniczej dziś i twoje marzenia!

Avel Lot szkolny w Chicago, Illinois, USA oferuje szereg programów szkoleniowych lotu. Jeśli szukasz najlepszego szkolenia lotniczego w Chicago, Illinois, USA czy Szkoły Pilot lub szkolenia pilotów, musisz się we właściwym miejscu.

Studenci międzynarodowe W Avel Lot szkolnyOferujemy szkolenia lot do zagranicznych studentów. Nasze kursy są zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania międzynarodowych studentów i ich odpowiednie wymogi Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Naszym celem jest zapewnienie bezpiecznego, najwyższej jakości szkolenie w powietrzu w przyjaznym i profesjonalnym środowisku. Staramy się, aby się razem z nami płynnie i komfortowo, dzięki czemu można skoncentrować się na realizacji swoich marzeń o zostaniu specjalistą pilotem.

Nasze procedury przyjęć zostały dokonane proste, aby ułatwić dla zagranicznych studentów, którzy zapisują się w naszej szkole lotu. Dowiedz się więcej o naszej procedurze przyjęcia.

Proponujemy kilka opcji szkolenie pilotażowe zaprojektowane w celu spełnienia wymagań i potrzeb naszych studentów i pomagać w pośrednictwo pracy, jak również.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Avel Flight School

Licencja pilota komercyjna pozwala na lot statku powietrznego o odszkodowanie lub wynajęcia. Jest to również minimalny wymóg licencyjny do pracy jako pilot lub zostać ins ... [+]

Licencja pilota komercyjna pozwala na lot statku powietrznego o odszkodowanie lub wynajęcia. Jest to również minimalny wymóg licencyjny do pracy jako pilot lub zostać instruktorem lotu. piloci komercyjne mogą być również wypłacane w odniesieniu do niektórych rodzajów działalności, takich jak banner holowania, zastosowań rolniczych i fotografii.

Minimalne wymagania do uzyskania licencji pilota komercyjna Mieć co najmniej 18 lat Być w stanie czytać, mówić, pisać i rozumieć język angielski biegle. Posiadać licencję prywatnego pilota. Uzyskanie co najmniej drugą klasę zaświadczenie lekarskie od lekarza sądowego Lotnictwa Przepuścić komputerowego testu wiedzy lotniczej Gromadzić się zalogować określoną ilość szkoleń i doświadczenia na podstawie części 61, tytule 14 Kodeksu Przepisów Federalnych (CFR) sekcji 61.129. Przepuścić doustnego testu oraz oblotu zarządzany przez inspektora FAA lub wyznaczonego egzaminatora ... [-]
Stany Zjednoczone West Chicago Indie Chennai
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Avel Flight School

Rating Instrument jest wymagana dla pilota do lotu zgodnie z przepisami dla lotów IFR (Instrument). W tych warunkach pilot nie jest w stanie korzystać z zewnętrznych punk ... [+]

Rating Instrument jest wymagana dla pilota do lotu zgodnie z przepisami dla lotów IFR (Instrument). W tych warunkach pilot nie jest w stanie korzystać z zewnętrznych punktów odniesienia do nawigacji i leci samolot opartą wyłącznie na instrumentach w kokpicie. Ocena ta jest również wymóg zatrudnienia jako zawodowy pilot i jest warunkiem wstępnym dla licencji Airline Pilot transportowe (ATPL).

Minimalne wymagania do uzyskania instrumentalnej Mieć co najmniej 17 lat Być w stanie czytać, mówić, pisać i rozumieć język angielski biegle. Posiadać licencję prywatnego pilota. Uzyskanie co najmniej trzeciej klasy zaświadczenie lekarskie od lekarza sądowego Lotnictwa Przepuścić komputerowego testu wiedzy lotniczej Gromadzić się zalogować określoną ilość szkoleń i doświadczenia na podstawie części 61, tytule 14 Kodeksu Przepisów Federalnych (CFR) sekcji 61.65. Przepuścić doustnego testu oraz oblotu zarządzany przez inspektora FAA lub wyznaczonego egzaminatora ... [-]
Stany Zjednoczone West Chicago Indie Chennai
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 - 6 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Avel Flight School

Przewoźnik Dyspozytor znany również jako dyspozytor lotu lub lotu oficera operacyjnego jest jednym z najlepiej opłacanych i ekscytujących miejsc pracy w przemyśle lotnicz ... [+]

Przewoźnik Dyspozytor znany również jako dyspozytor lotu lub lotu oficera operacyjnego jest jednym z najlepiej opłacanych i ekscytujących miejsc pracy w przemyśle lotniczym. Każda linia lotnicza wymaga dyspozytorów samolotów, tak samo jak pilotów do operacji lotniczych. Z Dispatcher certyfikatu FAA Aircraft, możliwości kariery otwierają się na całym świecie!

Po ukończeniu Avel Flight School oraz pozyskiwania swój certyfikat FAA Aircraft Dispatcher, będziesz gotowy do pracy w linii lotniczej, dzieląc decyzje poleceń z kapitanem lotniczej.

Niektóre obowiązki i zadania opisu Flight Dispatcher to:

Odpowiedzialny za planowanie i monitorowanie postępów w podróży lotniczej Dyspozytor jest prawnie odpowiedzialny za bezpieczeństwo lotu wraz z pilota w poleceniu Ma prawo do opóźnienia, przekierowywać lub odwołania lotu Większość operacji handlowych wymagają zarówno dyspozytora lotu oraz dowódca statku powietrznego połączonego do autoryzacji i zwolnić lot Dyspozytor lotu jest zobowiązany wykazać szeroką wiedzę z zakresu lotnictwa porównywalnej do kapitana samolotu linii lotniczych posiadających pozwolenia na transport pilot, który jest najwyższy licencji pilota osiągalne. ... [-]
Stany Zjednoczone West Chicago Indie Chennai
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 4 tyg.
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Avel Flight School

Licencja Private Pilot pozwala być dowódca statku powietrznego dla każdego non celów komercyjnych. Jest to również pierwszy krok w kierunku coraz Commercial Pilot Licence ... [+]

Licencja Private Pilot pozwala być dowódca statku powietrznego dla każdego non celów komercyjnych. Jest to również pierwszy krok w kierunku coraz Commercial Pilot Licence, a później o pracę lotnicze. Wśród wielu funkcjonalnościami tego Private Pilot Licence, to są również dopuszczone do działania charytatywne loty z zastrzeżeniem pewnych ograniczeń i może brać udział w podobnych działaniach, takich jak: Angel Flight, Civil Air Patrol i wielu innych.

Minimalne wymagania do uzyskania licencji prywatnego pilota Mieć co najmniej 17 lat Być w stanie czytać, mówić, pisać i rozumieć język angielski biegle. Uzyskanie co najmniej trzeciej klasy zaświadczenie lekarskie od lekarza sądowego Lotnictwa Przepuścić komputerowego testu wiedzy lotniczej Gromadzić się zalogować określoną ilość szkoleń i doświadczenia na podstawie części 61, tytule 14 Kodeksu Przepisów Federalnych (CFR) sekcji 61.109. Przepuścić doustnego testu oraz oblotu zarządzany przez inspektora FAA lub wyznaczonego egzaminatora ... [-]
Stany Zjednoczone West Chicago Indie Chennai
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 8 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

IFR Flight In The Multi Engine At Avel Flight School.