Avel Flight School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Avel Lot szkolny jest FAA Part 141 i Part 65 FAA zatwierdzone szkolenie w powietrzu szkolenia pilotów organizacji z całego świata. Jesteśmy również dumni, że jesteśmy w stanie trenować weteranów finansowane przez Departament Spraw Weteranów, kiedy zostaną zatwierdzone VA, jak również. Avel Lot szkolny znajduje się wśród kilku wybranych szkół lotniczych, które również SEVIS upoważniony przez Immigration and Customs Enforcement, Department of Homeland Security szkolić studentów międzynarodowych.

Wyposażony w stanie samolotu sztuki, symulatory lotu, pomieszczeń klasowych i urządzeń, Avel Lot szkolny utrzymuje bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa przekraczające Federal Aviation Administration (FAA) i Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) wymagania.

Avel Lot szkolny znajduje się w DuPage Airport, West Chicago, , USAZ innego oddziału w Chennai, Indie catering na subkontynencie.

Naszym celem jest zapewnienie światowej klasy szkolenia z wykorzystaniem najnowszych technologii i trendów w lotnictwie do produkcji wysokiej pilotów kalibru. Niektóre z kursów oferowanych przez nas obejmują licencję prywatnego pilota, licencji pilota handlowej, według wskazań przyrządów, lot Oceny instruktor, jedno- i oceny wielosilnikowych, samoloty / Flight Dispatcher Course.

W Avel Lot szkolny Bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Wszystkie nasze samoloty mają doskonałe wyniki w zakresie bezpieczeństwa i są prowadzone przez certyfikowanych mechaników profesjonalnych FAA. Z naszego przyjaznego personelu administracyjnego, doświadczonego instruktora Chief Flight i naszych wysoko wykwalifikowanych instruktorów, otrzymasz najwyższej jakości szkolenia lotu i mają fantastyczne doświadczenie uczenia się z nami.

W Avel Lot szkolny, Będzie ukończyć szkolenie w powietrzu na czas iw ramach budżetu. Ponadto, będzie doświadczenie niezrównaną szkolenia i korzyści z naszej szerokiej systemu wsparcia. Dołącz do naszej szkoły lotniczej dziś i twoje marzenia!

Avel Lot szkolny w Chicago, Illinois, USA oferuje szereg programów szkoleniowych lotu. Jeśli szukasz najlepszego szkolenia lotniczego w Chicago, Illinois, USA czy Szkoły Pilot lub szkolenia pilotów, musisz się we właściwym miejscu.

Studenci międzynarodowe W Avel Lot szkolnyOferujemy szkolenia lot do zagranicznych studentów. Nasze kursy są zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania międzynarodowych studentów i ich odpowiednie wymogi Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Naszym celem jest zapewnienie bezpiecznego, najwyższej jakości szkolenie w powietrzu w przyjaznym i profesjonalnym środowisku. Staramy się, aby się razem z nami płynnie i komfortowo, dzięki czemu można skoncentrować się na realizacji swoich marzeń o zostaniu specjalistą pilotem.

Nasze procedury przyjęć zostały dokonane proste, aby ułatwić dla zagranicznych studentów, którzy zapisują się w naszej szkole lotu. Dowiedz się więcej o naszej procedurze przyjęcia.

Proponujemy kilka opcji szkolenie pilotażowe zaprojektowane w celu spełnienia wymagań i potrzeb naszych studentów i pomagać w pośrednictwo pracy, jak również.

Lokalizacje

West Chicago

Avel Flight School / Flight Dispatcher School in Chicago, Illinois, USA

Address
Avel Flight School,
DuPage Airport,
3N040 Powis Road

60185 West Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 847-466-5161

Chennai

Address
Old No. 20, No. 18, 1st Floor, Anna Nagar West End Colony Street, New Colony
600050 Chennai, Tamil Nadu, Indie