Arcadia University Department of Historical and Political Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Międzynarodowe rozwiązanie pokoju i konfliktów

Program Master of Arts

Bądź częścią rozwiązania.

Szczegóły programu dla absolwentów

Program IPCR przyjmuje interdyscyplinarne podejście do krytycznego studium pokoju i rozwiązywania konfliktów. Program IPCR jest praktyczny i ukierunkowany na tych, którzy chcą dokonać pozytywnych zmian społecznych na poziomie lokalnym i międzynarodowym.

Zdobądź międzynarodowe doświadczenie

W ramach dyplomu uczniowie uzupełniają pracę w terenie na Cyprze oraz praktyki w takich organizacjach jak Heifer International (Sierra Leone), Home for Cooperation (Cypr), The Peace Center (Pensylwania), Nationalities Service Center (Pennsylvania), The Carter Center ( Washington DC) oraz The International Peace and Security Institute (Waszyngton DC).

Daj podwójny stopień

Arcadia oferuje również trzy podwójne stopnie naukowe w zakresie międzynarodowego pokoju i rozwiązywania konfliktów ze zdrowiem publicznym, stosunków międzynarodowych i dyplomacji oraz doradztwa. Te multidyscyplinarne programy pozwalają poszerzać umiejętności zawodowe i poszerzać możliwości kariery. Wykorzystaj wiedzę na temat opracowywania, wdrażania i oceny programu zdrowia publicznego, aby pomóc w rozwiązywaniu konfliktów. Kontynuuj karierę w organizacjach rządowych lub międzynarodowych poprzez dodatkowe badanie stosunków międzynarodowych i dyplomacji (na naszym partnerskim uniwersytecie, The American Graduate School w Paryżu). Skoncentruj swoje badania na planowaniu i wdrażaniu programów, które ułatwiają psychiczne wyzdrowienie po przemocy i klęskach żywiołowych, koncentrując się na traumie poprzez program poradnictwa.

Kariera w rozwiązywaniu konfliktów

Magister rozwiązywania konfliktów sprawia, że konkurujesz o miejsca pracy w każdym sektorze: publicznym, prywatnym i non-profit. Według US Department of Labour liczba miejsc pracy w rozwiązywaniu konfliktów i pokoju rośnie średnio lub szybciej niż średnia, a osoby ze stopniami IPCR doskonale nadają się do kariery w edukacji, biznesie, rządzie, rozwoju lub ochronie zdrowia. Ponad połowa naszych absolwentów pracuje w organizacjach pozarządowych, podczas gdy inni pracują w instytucjach rządowych, edukacyjnych lub sektorze prywatnym. Wykładowcy IPCR, pracownicy i absolwenci współpracują ze sobą, aby pomóc Ci z powodzeniem nawigować po stażu zawodowym i rozwoju kariery.

Lokalizacje

Glenside

Address
Historical & Political Studies
Easton Hall, Room 231
450 S. Easton Road, Glenside, PA 19038

Glenside, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Programy

Ta szkoła oferuje również: