American Language Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

W ALA wierzymy w moc ciebie i twoją zdolność do odniesienia sukcesu. Dlatego każdy uczeń jest uważany za najważniejszą i szanowaną część rodziny ALA. Nasza troskliwa, opiekuńcza i wspierająca sieć wysoko wykwalifikowanych nauczycieli i pracowników profesjonalnych służb studenckich zapewni doskonałe środowisko nauki, które pozwoli ci osiągnąć twoje cele. Utrzymujemy małą przestrzeń w klasie, aby nauczyciele mogli zapewnić maksymalną osobistą uwagę każdemu uczniowi.

Wszystkie nasze programy są zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach edukacyjnych. Nasza filozofia nauczania została opracowana przy użyciu najnowszych teorii i podejść opartych na badaniach do nauki języków i nauczania, które koncentrują się na zapewnieniu wielu udanych efektów uczenia się dla każdego ucznia.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY

 • Wszystkie kampusy ALA w Stanach Zjednoczonych są certyfikowane przez Departament Edukacji USA i akredytowane przez Komisję ds. Akredytacji Programu Języka Angielskiego
 • Jesteśmy upoważnieni na podstawie prawa federalnego do zapisania studentów nieimigracyjnych i wydania formularza I-20 dla studentów wizowych F-1.
 • ALA specjalizuje się w intensywnej nauce języka angielskiego na poziomie podstawowym, akademickim i zaawansowanym.
 • Partnerzy Uniwersytetu ALA dostarczają Pathway (NO TOEFL lub ILETS) dla absolwentów kursu poziomu 5 ALA.
 • Partnerzy Uniwersytetu ALA wydają warunkowe listy przyjęć dla zapisanych studentów ALA.
 • ALA zapewnia bezpłatne doradztwo uniwersyteckie swoim studentom
 • ALA ma wysoko wykwalifikowanych nauczycieli języka ojczystego posiadających tytuł licencjata / licencjata TESOL, z wieloletnim doświadczeniem.
 • ALA ma małe, różnorodne i interaktywne zajęcia
 • ALA oferuje zajęcia kulturalne, wycieczki terenowe i imprezy towarzyskie.
  * Dostępne są niektóre opcje zakwaterowania u rodziny amerykańskiej

Misja

 Naszą misją jest zapewnienie jak najlepszych doświadczeń w nauce i wsparcie dla uczniów języka angielskiego w celu zaspokojenia ich potrzeb edukacyjnych do celów akademickich, zawodowych i społecznych.

Nasza obietnica

Przywództwo ALA obiecuje dać każdemu uczniowi to, co uważamy za najlepszą wartość i jakość edukacji ESL na świecie. Dziękujemy za możliwość zdobycia zaufania.

Nasza Pathway

ALA to Twoja Pathway do sukcesu w celach akademickich lub zawodowych. Mamy wiele opcji, które pomogą Ci osiągnąć cele języka angielskiego. Oferujemy różne programy dopasowane do Twoich potrzeb. Możesz uczyć się w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, w naszym ośrodku w USA lub online na odległość.

Rozpocznij swoją przyszłość z ALA.

American Language Academy AKREDYTACJA

American Language Academy jest akredytowana przez Komisję w zakresie akredytacji programu języka angielskiego na okres od kwietnia 2018 r. Do kwietnia 2028 r. I zgadza się przestrzegać standardów CEA dla programów i instytucji języka angielskiego. CEA jest uznawany przez Departament Edukacji USA za uznaną w kraju agencję akredytującą programy i instytucje języka angielskiego w USA. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej akredytacji, skontaktuj się z CEA, 1001 N. Fairfax Street, Suite 630, Alexandria, VA 22314, ( 703) 665-3400, Więcej informacji na stronie: www.cea-accredit.org
Dlaczego warto studiować w akredytowanej szkole
 • Bądź pewny, że otrzymasz najwyższej jakości instrukcje i usługi zapewniające najlepsze doświadczenia edukacyjne
 • Mamy program nauczania ukierunkowany na zaspokojenie potrzeb edukacyjnych naszych uczniów. s
 • Utrzymujemy skuteczny system oceny postępów uczniów od początkowego miejsca w kursie do awansu według poziomu na poziom.
 • Mamy doświadczonego, amerykańskiego native speakera, profesora, który jest zaangażowany w nauczanie.
 • Dysponujemy zapleczem i personelem administracyjnym, aby zapewnić doskonałe warunki do nauki.
 • Zapewniamy szeroki zakres usług studenckich od orientacji; wizy akademickie oraz doradztwo imigracyjne i mieszkaniowe; oraz działania społeczne, rekreacyjne i kulturalne

Lokalizacje

Greensboro