American Consortium of Universities (INTERLINK)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Amerykański Konsorcjum Uniwersytetów (ACU) jest grupą akredytowanych uczelniach wyższych z programów i funkcji. Jej członkowie zaspokojenia potrzeb edukacyjnych tysięcy studentów z całego świata. Zakres oferty ACU jest zróżnicowane, i daleko idące, począwszy od kojarzy stopni doktoranckich w wielu dziedzinach, w tym zaawansowanej nauki, inżynierii i technologii oraz programów tak różnych, jak rachunkowości, inżynierii, prawa, administracji, tekstyliów, żywienia i Medycyna sportowa.

ACU nie chodzi tylko o silnych programów akademickich. Zagraniczni studenci rozwijać w instytucjach zaangażowanych w edukacji międzynarodowej, czego dowodem zasobów - ludzi, obiektów, usług wsparcia, itp. one przeznaczyć na ten cel. Zobowiązanie to wynika z misji, nie tylko, aby pomóc studentom zagranicznym excel edukacyjnie, ale aby pozyskać ich wkład do wzbogacenia środowisk akademickich i edukacyjnych dla amerykańskich studentów. To również pochodzi z ACU programów instytucjonalnych wysłać amerykańskich studentów z innych krajów, do badania; Prowadzi ich uczenie się kulturowe im być lepszymi obywatelami świata i koledzy z zagranicznych studentów po powrocie.

Amerykański Konsorcjum Uniwersytetów (ACU) ułatwia międzynarodową dopuszczenia studenta do absolwentów studiów licencjackich i programów w swoich instytucji członkowskich, które oferują szeroką gamę doskonałych programów i usług akademickich. Pomoc dla studentów w osiąganiu biegłości w języku angielskim i dostosowanie się do nowego środowiska akademickiego i kulturalnego jest przez ośrodki Interlink na każdej uczelni.

LOKALIZACJA ACU

CZŁONKOWIE

Valparaiso University

Valparaiso University (Valpo) jest prywatny uniwersytet w 4500 amerykańskich i międzynarodowych studentów z USA i 40 krajach na całym świecie. Konsekwentnie klasyfikowana jako jeden z najlepszych uniwersytetów na środkowym zachodzie, w Valpo jest wymienione wśród tych uczelni w USA oferujących najlepszy stosunek jakości do ceny. Valpo ma długą i dumną tradycję witania międzynarodowych studentów wszystkich tradycji kulturowych i środowisk. Dążąc do wspierania prawdziwej edukacji międzynarodowej dla swoich studentów i wykładowców, uniwersytet oferuje wiele programów, które angażują studentów i wykładowców w ramach dialogów międzykulturowych, wymian kulturalnych, studiów za granicą i obsługa-learning możliwości. Valpo znajduje się tylko jedna godzina z Chicago w bezpiecznym, przyjaznym mieście 31.000.

Uniwersytet Karoliny Północnej w Greensboro

Uniwersytet Karoliny Północnej w Greensboro (UNCG) jest wyzwaniem, wspiera i prowadzi wspólnota, która wyróżnia się od innych uczelni ze względu na nasze wspólne wartości do "Zrób coś większego w ogóle." Definiujemy doskonałości nie tylko przez ludzi, których przyciągają i tym wysoki poziom realizacji służą, ale także przez znaczące swoich działaniach. Z przekonaniem mobilizowania wszystkich, udało nam się stworzyć wyjątkową atmosferę współpracy i otwartość że paliwa ciekawości i pasji. Nasza zróżnicowana społeczność połączonych zrozumienia, że ​​liczy poza lekcje wyciągnięte w klasie jest jak są one przenoszone na coś zmienić w naszej karierze i społeczności.

Zintegrowanie doświadczenia i perspektywy międzykulturowej i międzynarodowej w doświadczenie uczenia się każdego studenta, UNCG to globalny uniwersytet, w którym ludzie o dowolnym rasowe lub etniczne tożsamości, wieku lub tła można osiągnąć świadomą uznanie własnych i różnych kultur. Jest to społeczność aktywnie zaangażowanych studentów, wykładowców, pracowników i absolwentów opartych na otwartym dialogu, współodpowiedzialności i szacunku dla odmiennych wkładu każdego członka.

Ambroży University

Ambroży University (SAU) jest akredytowanym, kompleksowe uniwersytet, dobrze znany ze swojego zaangażowania na rzecz doskonałości akademickiej, sztuk wyzwolonych, sprawiedliwości społecznej i służby. Oceniono wśród najlepszych regionalnych uczelni, SAU oferuje ponad 70 kierunków studiów prowadzących do licencjata, magistra i doktora. Najczęstsze obszary studiów pierwszego stopnia dla swoich studentów są Engineering, Computer Science, Biznes i Zarządzanie. Na poziomie absolwenta, programy o wysokiej międzynarodowej rekrutacji są Mistrz Rachunkowości, Master of Business Administration i Master of Science in Information Technology Management.

Indiana State University

Indiana State University (ISU), publicznej doktorska uniwersytet badawczy oferta licencjackich i stopni naukowych w ponad 100 kierunkach, zapewnia znakomite możliwości edukacyjnych dla studentów, poprawia jakość życia poprzez rozpowszechnianie wiedzy poprzez nauczanie i badania, a także sprzyja programowanie twórcze i naukowe.

Montana State University

Montana State University znajduje się w jednym z najbardziej spektakularnych ustawień uczelni w Stanach Zjednoczonych. Oferuje wszystkie zalety większego uniwersytetu z przyjazną społecznością w mniejszych kampusach. MSU jest jedną z 50 najbardziej rozwiniętych technologicznie uniwersytetów na świecie. Z 16,440 studentów, 722 międzynarodowych z 75 różnych krajów. MSU ma niewielki współczynnik kształcenia studentów do wydziału 19: 1 umożliwia dostęp do profesorów i zapewnia praktyczne możliwości uczenia się. Studenci MSU mogą odkrywać swoje zainteresowania, zdobywać nowe perspektywy i uzyskać profesjonalne podejście do budowy dynamicznej przyszłości.

Seattle Pacific University

Studenci wybierają Seattle Pacific University (SPU) ze swoimi rygorystycznymi pracownikami akademickimi, wsparciem społeczności, gwiazdą Seattle i wizją zaangażowania się w kulturę i zmiany świata. SPU jest chrześcijańskim uniwersytetem z ponad 4000 absolwentami i licencjackich studentów z 39 krajów i 45 stanów. Absolwenci SPU znani są z kompetencji i charakteru, przynosząc pozytywne zmiany w społeczności na całym świecie.

Interlink Language Centers

Sukces w dzisiejszych wymagań światowych wzrosły kompetencje międzykulturowe i skutecznych umiejętności komunikacyjnych. Znajomość drugiego języka, zwłaszcza języka angielskiego, ma zasadnicze znaczenie dla międzynarodowych studentów i ludzi biznesu. W tym celu INTERLINK zapewnia unikalny program nauczania, inspirowany teorii kształcenia, badań i praktycznych zastosowań. Z naciskiem związek doświadczenie pozwala uczniom aktywnie uczestniczyć w różnych ustawieniach językowych, edukacyjnych i międzykulturowych. Indywidualne potrzeby i postępy są dokładnie monitorowane, a przez cały ten proces, słuchacze otrzymują zachęty, wsparcia i pomocy.

Położony na kampusach w rankingu najlepszych uniwersytetów amerykańskich, INTERLINK oferuje swoim studentom pełnego dostępu do wszystkich obiektów i wielu usług akademickich, w tym pomocy z warunkowego dopuszczenia do tych instytucji. Dodatkowo, studenci mogą spotkać amerykańskich studentów i profesorów, audyt lub na zajęcia na kredyt, a doświadczenie University Campus życia. Przez cały pobyt studentów, wykładowców i pracowników dedykowany pomóc im w ich osobistych, kulturowych i naukowych wyzwań.

WARUNKOWA WSTĘP

Naukowo wykwalifikowani studenci, którzy nie mają wymaganej znajomości języka angielskiego mogą być dopuszczone warunkowo do instytucji członkiem ACU jeśli zapisać się Interlink przed rozpoczęciem studiów akademickich. Po pomyślnym zakończeniu programu, po spełnieniu warunków, jak określono w początkowej warunkowego przyjęcia listu instytucji członkiem ACU jest, mogą one zostać uznane za regularnych studentów. Niektóre uczelnie członkowskie wymagają, aby studenci ACU złożyć wypełnione formularze aplikacyjne, oficjalne stenogramy ze szkół uczęszczało wcześniej, dokumentację na finanse, a może i listy polecające. Inne uczelnie wystarczy recenzję oficjalne zapisy do podjęcia decyzji o warunkowym dopuszczalności studenta. We wszystkich przypadkach, jednym z warunków będzie albo w celu osiągnięcia określonego TOEFL lub IELTS zdobyć lub uzupełnić program Interlink pomyślnie. Pomoc w zastosowaniu do uniwersytetów jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich Interlink studentów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz kursy » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Doktorat » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

ESL INTERLINK at Indiana State University

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 9 tygodnie May 2019 Stany Zjednoczone Terre Haute + 1 więcej

[+]

Szczególnie korzystne dla studentów jest przedstawienie wielu kultur w programie. W zróżnicowanym środowisku, uczniowie uczą się więcej o świecie, a także w procesie, o sobie. Naukowo wykwalifikowani studenci korzystają z wygody odbioru warunkowego dopuszczenia przed rozpoczęciem ich program językowy w Interlink.

W INTERLINK, Staramy się zapewnić niezapomniane i transformacyjne doświadczenie edukacyjne dla studentów z zagranicy.

Służba zdrowia Studenci INTERLINK mają pełny dostęp do uniwersyteckiego ośrodka zdrowia. Studenci na wizach studenckich są zobowiązani przez ISU i państwo Indiana do posiadania ubezpieczenia medycznego. Koszt planu INTERLINK wynosi 393 USD za okres 9 tygodni. Jeśli uczniowie są objęte innymi planami, które pokrycia musi być równa lub większa niż planu Interlink, a dostawca musi posiadać biura znajdują się w Stanach Zjednoczonych. Studenci mają obowiązek przedstawić dowód, że ich ubezpieczenie spełnia te wymagania. [-]

ESL INTERLINK at Valparaiso University

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 tygodnie May 2019 Stany Zjednoczone Valparaiso

[+]

Jeśli to możliwe, należy wysłać pocztą lub faksem kopię paszportu.

2. Opcje płatności

Aplikacja nie będą przetwarzane do opłaty oraz (bezzwrotnej) wyraźnej opłaty elektronicznej, o ile ma to zastosowanie, są odbierane.

3. Co dzieje się dalej?

Po otrzymaniu wszystkich materiałów aplikacyjnych, poinformujemy cię, jeśli zostały przyjęte do programu. Akceptowane wnioskodawcy otrzymają dokumenty i szczegółowe instrukcje o uzyskaniu wizy studenckiej (Patrz także informacje w sekcji FAQ). Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy w trakcie procesu aplikacyjnego, skontaktuj się z nami. Aby uzyskać dodatkowe informacje dla studentów planujących studia w Stanach Zjednoczonych, na stronie internetowej US imigracji i egzekwowania przepisów celnych i kliknij Departament Stanu wiz informacji na temat wiz studenckich (F-1).... [-]


ESL Interlink Na University Of North Carolina W Greensboro

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 tygodnie May 2019 Stany Zjednoczone Greensboro

Z naciskiem związek Language Center na University of North Carolina w Greensboro (UNCG) zapewnia ESL (Angielski jako drugi język) szkolenia, orientacji kulturowej i przygotowania akademickiego, jak również pomoc w umieszczeniu uniwersyteckiej i dopuszczenia warunkowego. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić udane i niezapomniane doświadczenie edukacyjne w USA dla studentów międzynarodowych. Program INTERLINK jest specjalnie przeznaczony dla studentów, którzy chcą kontynuować studia wyższe na amerykańskim uniwersytecie. [+]

O programie

INTERLINK Language Centers z Uniwersytetu Północnej Karoliny w Greensboro (UNCG) pomagał uczniom osiągnąć swoje cele osobiste i zawodowe od 1997 roku. Znajduje się w Greensboro w Północnej Karolinie, INTERLINK oferuje intensywnej nauki języka angielskiego, przygotowanie akademickie i orientację międzykulturowej dla studentów, naukowców i specjalistów na zasadzie przez cały rok.

[-]

ESL Interlink Przy Ul. Ambrose University

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 tygodnie May 2019 Stany Zjednoczone Davenport

INTERLINK Language Center w St. Ambrose University (SAU) zapewnia studentom z ESL (Angielski jako drugi język) szkolenie orientacja kulturowa i przygotowanie akademickie, a także pomoc w umieszczeniu uniwersyteckiej i dopuszczenia warunkowego, aby zapewnić udane i niezapomniane doświadczenie edukacyjne w Stany Zjednoczone. [+]

O programie

Program przygotowuje studentów do trudnych kariery, a także zapewnia narzędzia i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w 21 wieku.

INTERLINK'S Program jest rygorystyczne. Jego sześć poziomów, oferowane w sesjach 9-tygodniowych, wiązać wewnątrz i out-of zadań klasowych w słuchanie, mówienie, czytanie, pisanie, a projekty, które wymagają aktywnego udziału studentów. Studenci korzystają pełny dostęp do obiektów uniwersyteckich, w tym możliwości spotkać studentów i profesorów, audyt lub na zajęcia o kredyt.

.

[-]

INTERLINK A.C.E. at Montana State University

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 52 dni May 2019 Stany Zjednoczone Bozeman

[+]

. Brak refundacji są podane po rozpoczęciu sesji. Jeśli nastąpi zmiana polityki anulacji i zwrotu kosztów, INTERLINK ACE będzie przestrzegać zasad, według których student dokonał płatności. Dokumentacja finansowa dla F-1 Visa Studentów Stany Zjednoczone Immigration and Customs Enforcement (ICE) wymaga, aby uczniowie mają wystarczających środków finansowych na pokrycie kosztów szkolnych i życia, podczas gdy w USA Student, rodziców, czy sponsor musi dostarczyć aktualny wyciąg z konta bankowego lub oficjalne pismo z banku weryfikującej wystarczające fundusze. Wnioski mieszkaniowe Wszystkie wnioski o pobyt w Residence Halls należy umieścić co najmniej 6 tygodni przed rozpoczęciem programu, o które się ubiegasz. Kurier Opłata Pocztowa Studenci mogą zażądać materiałów odbiorczych i przesyłek I-20 przesyłanych pocztą kurierską. [-]

INTERLINK A.C.E. at Seattle Pacific University

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 tygodnie May 2019 Stany Zjednoczone Washington

[+]

17 lipca Jesień 2017 Sesja 1 21 września -October 27 Jesień 2017 Sesja 2 26 października - 06 grudnia 26 września [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
INTERLINK Language Centers
890 W. Cherry St. Suite 200
Phone: +1 (303) 278-8337
Email: esl@interlink.edu

Louisville, Colorado, 80027 US
Adres lokalizacji
Washington, District of Columbia, US
Adres lokalizacji
Bozeman, Montana, US