Przeczytaj oficjalny opis

Nasza szkoła stara się zapewnić uczniom wysokiej jakości edukację językową, aby pomóc uczniom w osiąganiu ich celów. ACE, założone w 2007 roku, znajduje się obecnie w Koreatown, Los Angeles, które sąsiadują z Downtown Los Angeles, Hollywood, Santa Monica i Glendale. Na kampusie składa się z pięciu sal lekcyjnych i jednego laboratorium komputerowego w celu zapewnienia dodatkowych zasobów, aby skutecznie spełniać potrzeby edukacyjne uczniów.

W szczególności misją ACE jest:

zapewnienie studentom wysokiej jakości nauczania w języku angielskim, w tym przygotowanie do testów w środowisku nauczania skoncentrowanym na uczniu, dzięki któremu mogą poprawić znajomość języka angielskiego i umiejętności potrzebne do wykonywania testów, które są potrzebne w akademickich, zawodowych i osobistych zajęciach.

Wśród wielu celów ACE dla studentów, niektórzy mają:

  • Zapewnienie programów edukacji w języku angielskim, w tym przygotowanie do testów, które są poprawne pod względem edukacyjnym, aktualne, wysokiej jakości i udowodnione.
  • Do wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych instruktorów, którzy zachęcą uczniów do doskonalenia umiejętności posługiwania się językiem angielskim i testowania.
  • Aby utrzymać skoncentrowane na uczniu, pozytywne i dobrze wyposażone środowisko uczenia się, w tym odpowiednie usługi dla studentów zapewniające wysoki poziom zadowolenia uczniów.
  • Zarządzanie systematycznymi, skutecznymi i mierzalnymi systemami oceny dla uczniów w celu osiągnięcia ich celów akademickich, zawodowych i osobistych.
  • Aby stworzyć skoncentrowane na uczniu strategiczne plany biznesowe dla wysokiej jakości nauczania języka angielskiego, w tym przygotowanie do testów.
  • Zapewnienie równych możliwości uczenia się w odniesieniu do mniejszej podstawy wieku, rasy, pochodzenia etnicznego, płci, orientacji seksualnej lub religii.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Adams College of English

Celem kursu ESL Beginning Reading, Vocabulary, Grammar (RVG) jest rozwijanie podstawowego czytania, pisania, słownictwa i gramatyki. Ten kurs wprowadzi uczniów w ćwiczeni ... [+]

Początek ESL

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9: 00-12: 36

Celem kursu ESL Beginning Reading, Vocabulary, Grammar (RVG) jest rozwijanie podstawowego czytania, pisania, słownictwa i gramatyki. Ten kurs wprowadzi uczniów w ćwiczenia czytania ze zrozumieniem i rozwinie podstawowe umiejętności pisania. Kurs ma również na celu poszerzenie słownictwa uczniów i rozwinięcie rozpoznawania struktur gramatycznych. Ten kurs wprowadzi i rozwinie umiejętności studenta, aby zademonstrować początkowe umiejętności w zakresie ESL niezbędne do rozwoju poprzez program ESL na ACE.

Celem kursu ESL Beginning Listening, Speaking, Conversation (LSC) jest rozwijanie i wykorzystywanie podstawowych umiejętności słuchania, mówienia, wymowy do wzmacniania i demonstrowania umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim. Ten kurs jest przeznaczony dla studentów do interakcji z różnymi tematami, korzystania z wyrażeń, słownictwa, technik wymowy i właściwej gramatyki w mówieniu, a także rozwijania umiejętności słuchania informacji.... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 - 44 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Adams College of English

Celem kursu konwersacji z zakresu konwersacji pośredniej konwersacji i ograniczania akcentów (CMAR) języka ESL jest umożliwienie uczniom wykazania zdolności komunikacyjny ... [+]

ESL Conversation Intermediate

Od poniedziałku do piątku 13: 10-17: 10

Wtorek, wtorek 8:30 - 17:10, piątek 1:10 - 17:10

Celem kursu konwersacji z zakresu konwersacji pośredniej konwersacji i ograniczania akcentów (CMAR) języka ESL jest umożliwienie uczniom wykazania zdolności komunikacyjnych poprzez stosowanie zasad zmniejszania akcentów oraz komunikacyjnych strategii wyrażania idei, opinii i faktów w oparciu o tematy objęte programem nauczania.

Celem kursu ESL Conversation Intermediate Idioms jest umożliwienie uczniom używania idiomów i nieformalnych wyrażeń w rozmowie angielskiej. Poprzez nauczanie w klasie, celem jest, aby uczniowie mogli swobodnie rozpoznawać, ćwiczyć i demonstrować umiejętne posługiwanie się idiomami i nieformalną mową w codziennych rozmowach w języku angielskim.... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 - 44 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Adams College of English

Celem kursu przygotowującego do egzaminu TOEFL iBT jest przygotowanie studentów do egzaminu TOEFL iBT oraz ostatecznie oficjalny test TOEFL iBT do przyjęcia lub przeniesi ... [+]

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9: 00-13: 00

Celem kursu przygotowującego do egzaminu TOEFL iBT jest przygotowanie studentów do egzaminu TOEFL iBT oraz ostatecznie oficjalny test TOEFL iBT do przyjęcia lub przeniesienia do akredytowanego college'u, który wymaga od studentów przedstawienia wyniku egzaminu TOEFL, który spełnia określone wymagania do zapisania się do tej instytucji edukacyjnej.

Ten kurs przygotowujący do egzaminu wprowadza, rozwija, ulepsza i demonstruje części do czytania, pisania, słuchania i mówienia w teście TOEFL iBT. Uczniowie biorą udział w testach praktycznych podczas całego kursu, aby przygotować się do umiejętności lingwistycznych egzaminu TOEFL iBT. Kurs zapewnia studentom pewność i funkcje językowe wymagane do uzyskania zadowalających wyników egzaminu TOEFL iBT.... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 - 44 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku