ASC English

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ZAJĘCIA ASC szkoła ANGIELSKIEGO

Usługi edukacyjne dla międzynarodowych studentów w Bostonie od 1993 roku.

Opierając się na dziedzictwie dziesięciu lat międzynarodowego doświadczenia ESL, ASC angielskie było wspieranie i świadczenie usług edukacyjnych dla studentów w Bostonie od 1993 roku.

Mamy sprzyjały silne zrozumienie potrzeb osób zagranicznych podejmujących edukacji w Stanach Zjednoczonych, a rozwinęły szeroką gamę usług, które pomogą Ci przez wyzwań sukces w amerykańskim systemie edukacyjnym.

Nasze szerokie usługi i zasoby wynikają z doświadczonego personelu nauczającego oraz miłą i przyjazną atmosferę, która ma na celu rozwiązania indywidualnych potrzeb jako student zagraniczny w Stanach Zjednoczonych.

Wszystko na rozsądnym systemu cen, dodać do programu języka angielskiego niezrównanej wartości i korzyści.

Kilka czynników, które sprawiają, ASC doskonałym miejscem do nauki języka angielskiego:

Profesjonalne i namiętne nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu studentów zagranicznych Zestaw programów, które odnosi się do konkretnych umiejętności językowe i akademickie trzeba będzie jako student w amerykańskim uniwersytecie Elastyczne harmonogramy dla wszystkich programów, włącznie z weekendowych i letnich kursach Gwarantowana osobiste uwagi od dedykowanych instruktorów i kadry Znajomość specyficznych potrzeb studentów z krajów całego świata Wysokiej jakości usługi dla dorosłych, z ostatnich gradutes liceum i na studiach podyplomowych studentów

Lokalizacje

Boston

ASC English

Address
ASC English School Main Office
1106 Commonwealth Ave.
Boston, MA 02215
Tel 617-505-4032
Fax 617-730-3700

Boston, Massachusetts, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 617-338-5288