Przeczytaj oficjalny opis

W angielskim American College, naszą misją jest zapewnienie angielskiego jako studentów z doskonałą, kompleksową i przystępnej edukacji w języku angielskim dla ich osobistego sukcesu Second Language (ESL).

PROGRAMY

W angielskim American College, programy zostały opracowane, aby zaspokoić potrzeby zestawów umiejętności każdego ucznia i celów na wszystkich poziomach znajomości języka angielskiego, od początkującego do zaawansowanego.

Wszystkie kursy obejmują główne umiejętności językowe w tym: słuchania, mówienia, czytania, pisania, gramatyki, słownictwa i wymowy.

Obudowa

English American College może dostarczyć i znaleźć Ci niezawodne i bezpieczne mieszkania, które jest dostosowane do własnych preferencji za pośrednictwem domowej pobytu i mieszkań prywatnych.

AKADEMICKI DORADZTWO

W angielskim American College, chcemy nasi uczniowie zbudować sensowne podstawy akademickiego w czasie pobytu tutaj. Wszyscy studenci są uprawnieni do wzięcia odpowiedzialności za swoją przyszłość, i podczas tej podróży zapewniamy indywidualną uwagę i wsparcie, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów zawodowych i życiowych.

Nasi doradcy studenckie posiadają rozległą wiedzę na temat programów edukacyjnych w Stanach Zjednoczonych, i mają silne partnerstwa z czołowych amerykańskich college'ów i uniwersytetów. To zapewnia naszym studentom wskazówek i różnych opcji edukacyjnych gdy szukamy konkretnego programu do ich potrzeb. Naszą intencją jest, aby kształtować niezwykłych osób, oferując doskonałości akademickiej i rozwoju osobistego niezbędne, aby stać się światowym liderem.

Poznaj nasze programy i zobaczyć, jak można rozpocząć podróż dzisiaj.

BADANIE W STANACH ZJEDNOCZONYCH

American English College jest dozwolone na mocy prawa federalnego, aby zapisać nieimigracyjną obcych studentów. Wczasy w studiach w Stanach Zjednoczonych o zróżnicowanej społeczności studentów?

AKREDYTACJE

American English College jest akredytowany przez ACCET, agencji uznanej przez US Department of Education. Jesteśmy również zatwierdzone do pracy przez Biuro Postsecondary Prywatnym Kalifornii Edukacji (BPPE).

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

American English College

W angielskim American College, naszą misją jest zapewnienie angielskiego jako studentów z doskonałą, kompleksową i przystępnej edukacji w języku angielskim dla ich osobis ... [+]

Intensywne kursy angielskiego PROGRAM

Kim jest ten program do

W angielskim American College (http://www.aec.edu/), naszą misją jest zapewnienie angielskiego jako studentów z doskonałą, kompleksową i przystępnej edukacji w języku angielskim dla ich osobistego sukcesu Second Language (ESL). Najlepiej nadaje się do studentów, którzy chcą jak najszybciej poprawić swoją znajomość języka angielskiego. Dotyczy to również studentów poszukujących biegłości dla wejścia w amerykańskim college'u, uniwersytetu lub konwersacji stosowania w profesjonalnym otoczeniu.

Program obejmuje wszystkie najważniejsze umiejętności językowych, w tym: gramatyki, słownictwa, konwersacji, wymowy, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania.... [-]

Stany Zjednoczone Rowland Heights Park Monterey Alhambra
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 48 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku