Aviation Institute of Maintenance

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Na Instytut Lotnictwa, Nasza misja pomaga studentom dorosłym zdobyć umiejętności i postawy niezbędne do uzyskania znaczącej pozycji na stanowisku kariery. Staramy się zwracać uwagę na potrzeby studentów, przedsiębiorstwa terenowe, przemysł i rząd. Zależy nam na wysokich standardach akademickich we wszystkich oferowanych przez nas programach nauczania, a my poświęcamy się świadczeniu usług wspierających sukces naszych uczniów.

Oferujemy następujące programy w naszych szkołach w zakresie lotnictwa, które pomogą Ci rozpocząć pracę w ekscytującym obszarze utrzymania lotnictwa.

  • Technik utrzymania ruchu lotniczego (AMT)
Inżynier techniczny (AMTE)

Technik Obsługi Lotnictwa Helikopter (AMTH) Technik Avionics Dyspozytor Samolotów Spawanie kombinowane Ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja (HVAC)

Test Instytut Lotnictwa Konserwacyjnego (AIM) Jest częścią udanej grupy firm, która rozpoczęła się w 1969 roku w Norfolk w stanie Wirginia. W ciągu naszej czterdziestu lat utrzymujemy tradycję doskonałości w edukacji w całej naszej karierze zawodowej.

FAA wymaga najwyższych i najbardziej surowych standardów na świecie w zakresie szkolenia specjalistów z branży lotniczej. Szkolenie naszych grads odbywa się nie tylko spełnia, ale przekracza te standardy. Jesteśmy dumni z techników, które przez lata zajmowaliśmy się firmami z całego świata.
Sposób, w jaki prezentujemy naszą markę, styl i jakość, jest bezpośrednią reprezentacją naszej instytucji. Spójność z naszą tożsamością jest fundamentem dla lepszego uznania, szacunku i świadomości marki na rynkach lokalnych i globalnych.

W firmie AIM poświęcamy budowę silnej i zaufanej marki. W tym przewodniku mamy nadzieję zachęcić materiały marketingowe i komunikacyjne, które promują AIM w sposób spójny i dokładny - lokalnie i globalnie.
Stypendium Nauk Międzynarodowych
Technik Inżynierii Lotniczej (Inżynier)
Stypendium Technologii Konserwatorskich dla Lotnictwa będzie przyznawane studentom, którzy utrzymują 3.0 GPA, mają dobrą frekwencję i są w dobrej kondycji ze szkołą. Stypendium zostanie przyznane w ostatnim semestrze studenta przed ukończeniem studiów. (Opłaty związane z podróżą, zakwaterowanie i wyżywienie, prawo do wiz i podróży, a opłaty za wstęp nie są wliczane w stypendium). Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z:

Kontakt z Indiam:
Deepti Jain
Doradca Krajowy
Instytut Lotnictwa Konserwacyjnego (AIM)
Telefon komórkowy: +91 (971) 700-2261
E-mail: CountryAdviserIndia@AviationMaintenance.edu
Z siedzibą w New Delhi w Indiach

Kontakt z Azją:
Yee Pei K'NG 康 依 佩 강 이페이
Regionalny Specjalista - Azja-Pacyfik
Skype: AIM_YeePei
WeChat: AIM_YeePei
Mobile: 6012-3310427
E-mail: RRS@AviationMaintenance.edu
Z siedzibą w Kuala Lumpur, MY

Inne regiony:
Deonne Facada
Krajowy Dyrektor Przyjmowania
Instytut Lotnictwa Konserwacyjnego (AIM National)
4525 South Blvd., Suite 301
Virginia Beach, Virginia, 23452 Stany Zjednoczone
Biuro: 001-757-233-6542
E-mail: Admdirnat@aviationmaintenance.edu

Weź udział w programie Virtual Tour do AMN

  • Facebook: https://www.facebook.com/AIM.edu
  • Twitter: https://twitter.com/AviationAIM
  • YouTube: https://www.youtube.com/user/AIMschools

Lokalizacje

Virginia Beach

Address
Other regions contact:
Deonne Facada
National Admissions Director
Aviation Institute of Maintenance (AIM National)
4525 South Blvd., Suite 301
Virginia Beach, Virginia, 23452 US
Office: 001-757-233-6542
Email: admdirnat@aviationmaintenance.edu

23452 Virginia Beach, Virginia, Stany Zjednoczone