LaSalle College Istanbul

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

NASZA WIZJA

Z siedzibą w Kanadzie od 1959 roku, Szkoła İstanbul jest LaSalle prywatne College składa się z międzynarodowego zespołu specjalistów, specjalizuje się w dostarczaniu Szkolenie jakości dla naszych studentów, aby osiągnąć swój pełny potencjał. Specjalizujący się w modzie, wizja Kolegium jest wprowadzenie Stambuł na mapie miast mody na świecie. Poprzez kultywowanie innowacji i wysokiej konstrukcji kalibru, nasi absolwenci nadal uzyskać międzynarodowe uznanie, Po pierwszym otwarciu uczelni w 1993 roku, uznaliśmy potrzebę rozwoju lokalnego przemysłu mody i zobaczyłem wielką możliwość trenowania naszych studentów do światowej klasy projektantów zdolne do podejmowania swoje piętno na arenie międzynarodowej, jak również stymulowanie branży mody w ramach Turcji. Dziś nasze programy mody skupić się na projektowaniu unikalnych kolekcji mody zbywalnych jeszcze tak nasi studenci mogą być przygotowane do stawienia czoła wymaganiom przemysłu z krawędzią przedsiębiorczości.

CANADIAN EDUKACJA

Wszystko Program programy oferowane w LaSalle College Stambule są rozwijane przez LCI Edukacji w Montrealu według kanadyjskich standardów edukacyjnych. Nasz zespół nauczycieli i specjalistów w Turcji ściśle współpracować z kanadyjskich centrali do spełnienia Najwyższe wymagania edukacyjne. Pedagogiczne znaczenie, spójność i adekwatność każdego programu nauczania programu są trzy czynniki, które są formalnie oceniana we wszystkich jednostkach zależnych LCI Edukacji. Z state-of-the-art udogodnienia szkoleniowych dla wykwalifikowanych instruktorów, LaSalle College İstanbul oferuje międzynarodową reputację zapewnienia wysokiej jakości edukacji.

Z cesarzy dynastii sułtanów i imperiów, Istanbul była historycznie centrum gospodarczego dla lądowego i morskiego handlu. Otoczony Golden Horn ujścia cieśniny Bosfor, w, Morze Czarne i Morze Marmara, promy podmiejskie są podstawą codziennego transportu.

LaSalle College İstanbul jest strategicznie zlokalizowany w centrum Stambułu, w odległości spaceru od muzeów, restauracji i centrów handlowych. Studenci mogą korzystać mieszankę Stambułu rzymskiej, bizantyjskiej i architektury osmańskiej, prezentuje urok miasta. Jego różnorodność kulturowa może być również postrzegane przez patrząc na jego atrakcyjną panoramę cesarskich meczetów, kościołów i synagog historycznych.

Nie trzeba dodawać, Stambuł jest kopalnią złota dla kultury i sztuki piękne. W rzeczywistości, Unia Europejska nazwie miastu tytułu Europejskiej Stolicy Kultury na rok 2010. Z liczbą ludności ponad dwanaście milionów, Stambuł jest jedynym bi-kontynentalne miasto na świecie, który byłby częścią Azji i Europie i LaSalle College Stambuł jest dumny, że ciało studenta, który odzwierciedla to wiele kultur.

Lokalizacje

Stambuł

Address
LCI Istanbul
Gazeteciler Sitesi Dergiler Sok. No:4 - Esentepe Şişli

34394 Stambuł, Stambuł, Turcja