Przeczytaj oficjalny opis

NASZA WIZJA

Z siedzibą w Kanadzie od 1959 roku, Szkoła İstanbul jest LaSalle prywatne College składa się z międzynarodowego zespołu specjalistów, specjalizuje się w dostarczaniu Szkolenie jakości dla naszych studentów, aby osiągnąć swój pełny potencjał. Specjalizujący się w modzie, wizja Kolegium jest wprowadzenie Stambuł na mapie miast mody na świecie. Poprzez kultywowanie innowacji i wysokiej konstrukcji kalibru, nasi absolwenci nadal uzyskać międzynarodowe uznanie, Po pierwszym otwarciu uczelni w 1993 roku, uznaliśmy potrzebę rozwoju lokalnego przemysłu mody i zobaczyłem wielką możliwość trenowania naszych studentów do światowej klasy projektantów zdolne do podejmowania swoje piętno na arenie międzynarodowej, jak również stymulowanie branży mody w ramach Turcji. Dziś nasze programy mody skupić się na projektowaniu unikalnych kolekcji mody zbywalnych jeszcze tak nasi studenci mogą być przygotowane do stawienia czoła wymaganiom przemysłu z krawędzią przedsiębiorczości.

CANADIAN EDUKACJA

Wszystko Program programy oferowane w LaSalle College Stambule są rozwijane przez LCI Edukacji w Montrealu według kanadyjskich standardów edukacyjnych. Nasz zespół nauczycieli i specjalistów w Turcji ściśle współpracować z kanadyjskich centrali do spełnienia Najwyższe wymagania edukacyjne. Pedagogiczne znaczenie, spójność i adekwatność każdego programu nauczania programu są trzy czynniki, które są formalnie oceniana we wszystkich jednostkach zależnych LCI Edukacji. Z state-of-the-art udogodnienia szkoleniowych dla wykwalifikowanych instruktorów, LaSalle College İstanbul oferuje międzynarodową reputację zapewnienia wysokiej jakości edukacji.

Z cesarzy dynastii sułtanów i imperiów, Istanbul była historycznie centrum gospodarczego dla lądowego i morskiego handlu. Otoczony Golden Horn ujścia cieśniny Bosfor, w, Morze Czarne i Morze Marmara, promy podmiejskie są podstawą codziennego transportu.

LaSalle College İstanbul jest strategicznie zlokalizowany w centrum Stambułu, w odległości spaceru od muzeów, restauracji i centrów handlowych. Studenci mogą korzystać mieszankę Stambułu rzymskiej, bizantyjskiej i architektury osmańskiej, prezentuje urok miasta. Jego różnorodność kulturowa może być również postrzegane przez patrząc na jego atrakcyjną panoramę cesarskich meczetów, kościołów i synagog historycznych.

Nie trzeba dodawać, Stambuł jest kopalnią złota dla kultury i sztuki piękne. W rzeczywistości, Unia Europejska nazwie miastu tytułu Europejskiej Stolicy Kultury na rok 2010. Z liczbą ludności ponad dwanaście milionów, Stambuł jest jedynym bi-kontynentalne miasto na świecie, który byłby częścią Azji i Europie i LaSalle College Stambuł jest dumny, że ciało studenta, który odzwierciedla to wiele kultur.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

LaSalle College Istanbul

Jeśli jesteś bystry biznesu, mają pasję do mody i twórczy umysł, Moda Program Marketing La Salle College w Stambule odbędzie swój talent do następnego poziomu. ... [+]

Dyplom Marketing mody

Jeśli jesteś bystry biznesu, mają pasję do mody i twórczy umysł, Moda Program Marketing La Salle College w Stambule odbędzie swój talent do następnego poziomu.

Absolwenci tego programu nie tylko kupno, sprzedaż i promocję produktów mody, ale również zrozumieć podstawy branży mody, manipulować aktualne aplikacje komputerowe wykorzystywane w tej dziedzinie i tworzenie profesjonalnych wyświetlaczy wizualnych.

Nauczyciele tego programu są także specjaliści w dziedzinie i są w stanie zapewnić studentom wgląd w obecnych realiach pracy. Od lokalnego przemysłu na arenie międzynarodowej, sprzedawcom mody pracy dla detalistów odzieżowych i hurtowników do opracowania, analizy i wdrożenie skutecznych strategii marketingowych mody.... [-]

Turcja Stambuł
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
LaSalle College Istanbul

Czy idea staje obok top projektant mody w Turcji inspirować? Jeśli tak, projekt programu Moda LaSalle College w Stambule jest dla Ciebie! ... [+]

Dyplom Fashion Design

Czy idea staje obok top projektant mody w Turcji inspirować? Jeśli tak, projekt programu Moda LaSalle College w Stambule jest dla Ciebie! Od produkcji koncepcji mody na przekształcenie go w szaty i promowanie wybitnych swoją własną kolekcję mody, program przeniesie Cię na każdym etapie projektu.

Nasi nauczyciele, którzy są specjalistami w tej dziedzinie, szkolić się, by stawić czoła wymaganiom tym wysoce konkurencyjnym przemyśle i nitowania. Absolwenci są w stanie wykazać swoje umiejętności, łącząc pokazy mody i udział w lokalnych i międzynarodowych konkursach projektowania mody.

Informacje o programie

Program ten składa się z Fashion Design 6 semestrów 15 tygodni w semestrze, w sumie 90 tygodni.... [-]

Turcja Stambuł
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
LaSalle College Istanbul

Program na Interior Design LaSalle College Stambule daje umiejętności, aby kontynuować karierę jako projektant wnętrz! ... [+]

Dyplom wnętrz

Czy jesteś pasjonatem wystroju wnętrz? Czy masz dużo koncepcji projektowych na uwadze, jeśli spojrzeć na przestrzeni? Jeśli tak, Projektowanie wnętrz w programie LaSalle College Stambule daje umiejętności, aby kontynuować karierę jako projektant wnętrz!

Ten program zabierze Cię z podstawowymi zasadami i elementów projektu do pełnych renderingi w Photoshop i AutoCAD. Podczas studiów, będziesz pracować z różnych kształtów, kolorów, faktur, materiałów i oświetlenia do projektowania wnętrz.

Te kursy projektowania wnętrz będzie także rozwijać swoje umiejętności, aby włączyć teorię konstrukcji i materiału i mebli specyfikacji tworzenia planów 2D i 3D. Absolwenci mogą wybrać jedną z trzech śledzić kariery opcji Ścieżka: mieszkalnych, handlowych lub instytucjonalna projektu.... [-]

Turcja Stambuł
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku