AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AMIDEAST Jest wiodącą amerykańską organizacją typu non-profit zajmującą się międzynarodową edukacją, szkoleniami i rozwojem na Bliskim Wschodzie iw Afryce Północnej. Założona w 1951 roku, AMIDEAST W pierwszych latach koncentrowała się na promowaniu amerykańskiego studium dla studentów z regionu MENA i zarządzaniu amerykańskimi stypendiami i wymianami, takimi jak flagowy program Fulbright Foreign Student. Chociaż te ważne programy są nieprzerwane, nasza praca poszerzyła się znacznie.

Dzisiaj AMIDEAST Programów i usług dotyka życia pół miliona osób rocznie - poprawa możliwości kształcenia i jakości kształcenia, wzmacnianie lokalnych instytucji oraz rozwijanie umiejętności językowych i zawodowych mających kluczowe znaczenie dla sukcesu w gospodarce światowej.

Misja

  • Budowanie zrozumienia międzykulturowego
  • Poszerzanie możliwości edukacyjnych
  • Przygotowanie osób do pracy w globalnej gospodarce
  • Wzmacnianie instytucji i społeczności
  • Wzmacnianie pozycji kobiet i młodzieży

Nasza praca

Każdego roku, AMIDEAST Zapewnia kursy angielskiego i zawodowego, doradztwo edukacyjne i testowanie usług dla setek tysięcy studentów i specjalistów na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Wspieramy także liczne projekty rozwoju instytucjonalnego w regionie i zarządzamy niektórymi z największych na świecie programów wymiany edukacyjnej.

Gdzie pracujemy

Z siedzibą w Waszyngtonie, w stanie Waszyngton AMIDEAST NETWORK Obejmuje Bliski Wschód i Afrykę Północną - region o ogromnej różnorodności i bogatym dziedzictwie kulturowym. Od Maroka do Omanu i Iraku do Jemenu, AMIDEAST Prowadzi ponad 20 biur w 11 krajach MENA i zatrudnia około 1000 specjalistów.

Poszczególne biura krajowe wspierają specyficzne dla danego kraju programy i usługi. Każdego dnia pracuje każdego dnia, aby rozwijać fundamentalną misję AMIDEAST w zwiększaniu możliwości poprzez edukację, wzmacniając wzajemne zrozumienie między Amerykanami a ludem Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Najważniejsze dane roczne

Uprawnienie młodzieży i kobiet - temat naszego rocznego sprawozdania z 2016 r. Odzwierciedla rosnący nacisk na nasze programowanie na te dwie kluczowe grupy demograficzne. Uzasadnienie jest proste: co dzieje się dzisiaj, aby poprawić dostęp do młodzieży i kobiet w edukacji i szkoleniu określą przyszłość swoich krajów i regionu MENA. Dzięki naszym programom budujemy umiejętności zawodowe i językowe w Anglii, zwiększamy zatrudnienie, zwiększamy dostęp do amerykańskiego szkolnictwa wyższego, poprawiamy szkoły, wspieramy globalne perspektywy i ułatwiamy zaangażowanie. Inspirujące historie w raporcie pokaże, jak młodzi i kobiety korzystają z tych programów oraz jak AMIDEAST spotyka się z tym najważniejszym wyzwaniem.

Lokalizacje

Tunis

Address
Tunis, Tunis, Tunezja

Rabat

Address
Rabat, Rabat-Salé-Kénitra, Maroko

Amman

Address
Amman, Gubernatorstwo Ammanu, Jordania

Waszyngton

Address
Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone

Kair

Address
Kair, Gubernatorstwo Kairskie, Egipt

Bagdad

Address
Bagdad, Gubernatorstwo Bagdadu, Irak

Kuwejt

Address
Kuwejt, Al Asimah Governate, Kuwejt

Bejrut

Address
Bejrut, Gubernatorstwo Bejrut, Liban

Rijad

Address
Rijad, Prowincja Rijad, Arabia Saudyjska

Abu Dabi

Address
Abu Dabi, Abu Dabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Sana

Address
Sana, Stolica gminy, Jemen

Gaza

Address
Gaza, Palestyna