Przeczytaj oficjalny opis

Profesjonalny kucharz

Akredytacja tajskiego Ministerstwa Edukacji

Jesteśmy w Bangkoku, stolicy tajskiej kulinarnej kuchni i domu światowej sławy tajskich potraw. Kto by znał tajską kuchnię lepiej niż nasza Tajlandzka Szkoła Kulinarna w Bangkoku i gdzie chciałbyś się nauczyć tajskiej kuchni? Jesteśmy profesjonalną Thai Cooking Class w Bangkoku. Przyjdź uczyć się z autentyczną tajską, panazjatycką i zachodnią kuchnią przy użyciu świeżych składników i profesjonalnych przepisów w języku angielskim.

Ta szkoła w Bangkoku i jej instruktorzy służą pomocą każdemu kucharzowi w osiągnięciu najwyższych umiejętności kulinarnych. Całe szkolenie ma na celu zaszczepienie etyki pracy i rozwinięcie zaufania do pracy w kuchni komercyjnej. Profesjonalny trening dla szefów kuchni w Bangkoku składa się z zajęć w klasie, intensywnego treningu na frytownicach i staży wyborczych w tajlandzkich hotelach / ośrodkach.

Nacisk kładziony jest na osiągnięcie autentycznych smaków i aromatów wraz z profesjonalną prezentacją. Wszystkie potrawy muszą smakować prawidłowo, dobrze pachną i wyglądają dobrze. To jest nasza GWARANCJA dla Ciebie!

Dowiedz się tajski

Najlepsze jest to, że w Bangkoku można nauczyć się tajskiej kuchni, kuchni panazjatyckiej, czy zachodniej kuchni. Tajski program gotowania trwa 6 tygodni i jest akredytowany przez tajskie Ministerstwo Edukacji. Programy kulinarne panazjatyckie i zachodnie mają 7 tygodni, są intensywne i profesjonalne. Dowiedz się, jak opanować dania kuchni tajskiej, chińskiej, japońskiej i zachodniej. Dowiedz się wszystkiego o przystawkach, zupach, sałatach, pastach curry, frytkach, gotowanych na parze, grillowanych, smażonych w głębokim tłuszczu, deserach, napojach ziołowych, potrawach ulicznych, ... LUB poznaj podstawy zachodniej kuchni w naszym kursie kulinarnym Western Basic.

Przyjdź uczyć się z nami. Dostępne są trzy główne programy szkoleniowe:

  1. SZKOLENIE KULINARNE - Naucz się kuchni panazjatyckiej LUB Zachodniej gotowania, podstawowe szkolenie kulinarne, pracuj w hotelu / ośrodku jako opłacony stażysta, a pomóżmy Ci znaleźć dobrą płatną pracę na statku wycieczkowym lub w F
  2. PROFESJONALNE SZKOLENIE KULINARNE THAI - Poznaj 80 profesjonalnych tajskich potraw dokładnie przez 6 tygodni intensywnego gotowania, gotowania i gotowania.
  3. SZKOLENIA WYKRACZAJĄCE WYMIANĘ - przyjedź do Tajlandii, poznaj tajskie potrawy i kulturę, otrzymaj punkty na uczelni. Noclegi uwzględnione w tym programie.
  4. PODSTAWOWE UMIEJĘTNOŚCI UMIEJĘTNOŚCI KULINARNE-Poznaj ważne podstawowe umiejętności kulinarne, takie jak umiejętności nożowe, szkolenia HACCP, koszty żywności, pomiary, ... w ciągu 2 intensywnych tygodni.

NASZA MISJA

Thai Chef School angażuje się w ułatwianie uczniom uczenia się i rozwoju kariery. Dążymy do zapewnienia profesjonalnego i dynamicznego środowiska uczenia się, jednocześnie umożliwiając uczniom stanie się jutrzejszymi liderami kulinarnymi. Naszym celem jest pomoc pracownikom związanym z jedzeniem i napojami w realizacji ich kulinarnych marzeń poprzez oferowanie akredytowanych szkoleń zawodowych wraz z pomocą w znalezieniu pracy.

Nasz kampus szkolny znajduje się w Bangkoku, kulturalnej i kulinarnej stolicy Tajlandii. Będąc na 6 miejscu w światowej popularności, kuchnia tajska jest znana ze względu na jej walory smakowe i zdrowotne. Wiemy, jak powinny smakować dobre tajskie potrawy, ponieważ znajdujemy się w Tajlandii. Uczymy autentycznej tajskiej kuchni, a nie fuzji. A dla osób zainteresowanych nauką kuchni zachodniej (europejskiej), nie stanowi problemu. Dołącz do nas w naszym kursie kulinarnym Western Basic. Nasz kampus jest dogodnie usytuowany bezpośrednio przy Sukhumvit Road, 2 przecznice od BTS On Nut, bezpośrednio pod kawiarnią Tom N Toms w Phyll Community Centre. Zajęcia prowadzone są w nowych profesjonalnych klasach przez anglojęzycznych tajskich szefów kuchni.

NASZE CHEFS:

Szkolni szefowie kuchni to świetnie wyszkoleni tajskojęzyczni Anglicy. Wszyscy mają doświadczenie w pracy w restauracjach tajskich i zachodnich lokalnie i na arenie międzynarodowej i mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu gotowania w różnych szkołach.

NASZE CELE:

Naszym podstawowym celem jest nauczenie uczniów autentycznej degustacji dań kuchni tajskiej i zachodniej, a jednocześnie wpajanie etyki pracy i umiejętności zawodowych naszym kandydatom. Podpisujemy się idei, że najlepiej uczy się poprzez działanie; dlatego zajęcia są całkowicie praktyczne. I to właśnie robią nasi uczniowie - gotują, gotują i gotują. Instruktorzy demonstrują, jak przygotować danie, a uczniowie ćwiczą, aż do uzyskania właściwego smaku. Wprowadzamy nowicjuszy w kucharzy, kucharzy w kucharzy i szefów kuchni w tajskich kucharzy kulinarnych. Chcesz się uczyć i dobrze się bawić? Dołącz do nas w egzotycznym Bangkoku. Nauka nigdy nie smakowała tak dobrze !!

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Thai Chef School

Thai Chef School 's S Pastry ... [+]

Podstawy pieczenia chleba, francuskie ciasto, przygotowanie ciasta

Thai Chef School 's S Pastry

Dołącz do nas w Bangkoku, aby poznać podstawy przygotowywania pieczywa, ciasta francuskiego, przygotowywania ciasta

Studiuj 4 tygodnie i poznaj podstawy ciasta

Klasyczne deseryNowoczesne techniki ciastaChleb, ciasto i pizzaPraca z czekoladkamiDekoracja ciasta za pomocą czekolady i buttercream

Zwariowana na punkcie pięknych macarons, cytrynowych tart, ciemnych czekoladowych wież, tiramisu, czekoladowych trufli? Chcesz się nauczyć, jak tworzyć idealne skórki na pizzę - zarówno grube, jak i cienkie? A co z duńskim, rogalikami i specjalnym chlebem? Wszystkich tych rzeczy można się nauczyć w naszym 4-tygodniowym ciastku... [-]

Tajlandia Bangkok
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Thai Chef School

Dla tych, którzy chcą nauczyć się podstawowych umiejętności kulinarnych i najpopularniejszych dań kuchni tajskiej, chińskiej, japońskiej, wietnamskiej i koreańskiej. ... [+]

Profesjonalny - intensywny - autentyczny

Licencjonowany przez tajskie Ministerstwo Edukacji

Dla tych, którzy chcą nauczyć się podstawowych umiejętności kulinarnych i najpopularniejszych dań kuchni tajskiej, chińskiej, japońskiej, wietnamskiej i koreańskiej.

STAŻE

Ten intensywny sześciotygodniowy program szkoleniowy ma na celu zapoznanie studentów z Tajlandii i zagranicy z podstawowymi umiejętnościami kulinarnymi oraz nauczenie studentów najpopularniejszych dań kuchni tajskiej, chińskiej, japońskiej, wietnamskiej i koreańskiej. Ten kurs jest prowadzony głównie w języku angielskim. Po ukończeniu studiów studenci mogą zdecydować się na pracę jako stażyści w ośrodku / hotelu przez okres do 3 miesięcy. To płatny staż. Praktyki nie są obowiązkowe. Pomoc w znalezieniu pracy jest bezpłatna dla studentów, którzy pomyślnie ukończyli ten kurs. Klasy są małe, a wiele osobistej uwagi jest dostępne.... [-]

Tajlandia Bangkok
Czerwiec 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Thai Chef School

Dla tych, którzy chcą nauczyć się podstawowych umiejętności kulinarnych, zachodnich technik gotowania, sosów i dań zachodnich ... [+]

Profesjonalny - intensywny - autentyczny

Akredytacja tajskiego Ministerstwa Edukacji

Dla tych, którzy chcą nauczyć się podstawowych umiejętności kulinarnych, zachodnich technik gotowania, sosów i dań zachodnich

STAŻE

Ten intensywny 7-tygodniowy kurs ma na celu zapoznanie zarówno Tajlandczyków, jak i studentów zagranicznych z podstawowymi umiejętnościami kulinarnymi, technikami oraz kuchnią francuską, włoską, amerykańską i hiszpańską. Zajęcia prowadzone są głównie w języku angielskim. Po ukończeniu studiów studenci mogą pracować jako stażyści w ośrodku / hotelu przez okres do 3 miesięcy. To płatny staż. Praktyki nie są obowiązkowe. Pomoc w zakresie pośrednictwa pracy jest bezpłatna dla studentów, którzy ukończyli ten kurs. Lekcje są niewielkie, a wiele osobistej uwagi jest dostępnych.... [-]

Tajlandia Bangkok
Czerwiec 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku