Przeczytaj oficjalny opis

Thai Culinary Training School

Profesjonalny - autentyczny - intensywny - All Inclusive

SZKOLENIA DLA JACHTÓW, NOWA RESTAURACJA START-UPS, I TYCH, KTÓRZY CHCĄ UCZYĆ, JAK GOTOWAĆ TAJEMNICĘ TA TAI

Jesteśmy w Bangkoku, stolicy tajskiej kulinarnej kuchni i domu światowej sławy tajskich potraw. Kto by znał tajską kuchnię lepiej niż my, a gdzie indziej, aby właściwie nauczyć się tajskiej kuchni? Nasza tajska kuchnia nie jest fuzją ani nie jest przygotowywana z substytutów. Używamy autentycznych składników i uczymy cię, jak mają smakować tajskie potrawy. Dołącz do naszego dobrze dopracowanego i długiego programu kursu dla szefów kuchni. Możesz uczyć się przez 1 tydzień lub do 8 tygodni. Praktyka czyni mistrza i właśnie to zrobisz z nami. Nauczysz się 25-30 profesjonalnych tajskich potraw tygodniowo.

Podczas treningu kulinarnego możesz spodziewać się:

  • Tajskie składniki - owoce, warzywa, zioła, przyprawy, pasty, sosy, ...
  • Profesjonalne przygotowywanie potraw, techniki gotowania
  • Tajskie naczynia kuchenne, parowarki, frytki, ...
  • Pasty curry (zrobione w staroświecki sposób z zaprawą
  • Smażenie, sałatki, zupy, przystawki, gotowanie na parze, frytki, desery
  • Zapisy, sosy
  • Tajlandzki owocowy cyzelowanie
Spójrz na naszą stronę FACEBOOK: https://www.facebook.com/BangkokThaiCooking/

NASZE PODEJŚCIE DO SZKOLENIA KULINARNEGO

Najlepszym sposobem, aby nauczyć się gotować, jest zrobienie tego samemu. W naszym intensywnym, praktycznym programie uczniowie gotują, gotują i gotują. Dzięki przepisom na ręce, instruktor kuchni najpierw wyjaśnia i demonstruje każde danie. Robisz notatki i zadajesz pytania. Następnie twoja kolej, aby powielić to, co zostało zademonstrowane. Niezależnie przygotowując każde danie, uczysz się jak je przygotować. Twoje "stworzenie" jest następnie krytykowane, a instruktor instruuje Cię, jak go ulepszyć.
Zazwyczaj 5-6 profesjonalnych tajskich potraw jest codziennie dogłębnie analizowanych (25-30 / tydzień). Po pomyślnym zakończeniu przydzielonych potraw kończy się klasa każdego dnia.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Bangkok Thai Cooking Academy

Oferujemy programy szkoleniowe w języku angielskim dla początkujących i doświadczonych profesjonalistów kulinarnych. Możemy z pewnością zabrać Cię z miejsca, w którym jes ... [+]

Międzynarodowe programy szkolenia kulinarnego

"Naucz się gotować jak tajski szef kuchni"

STUDIUM OD 1 TYGODNIA DO 6 MIESIĘCY

Oferujemy programy szkoleniowe w języku angielskim dla początkujących i doświadczonych profesjonalistów kulinarnych. Możemy zabrać cię z miejsca, w którym teraz jesteś, do wyższych poziomów umiejętności kulinarnych.

Szkoła Kulinarna

Szkolenia dla szefów kuchni jachtowych, nowych restauracji i tych, którzy chcą nauczyć się gotować tajski jak tajski.

Nasza Akademia

Nasze profesjonalne sale szkoleniowe są nowe i w pełni klimatyzowane. Każdy student kuchni ma własną stację treningową wraz z frytownicami, granitową strefą przygotowywania posiłków, zlewem i kącikiem do jedzenia. Na czele szkolenia znajduje się stanowisko instruktorskie, w którym wszystkie przepisy są najpierw przygotowywane i demonstrowane przez instruktora kuchni.... [-]

Tajlandia Bangkok
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 8 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku