Bangkok Thai Cooking Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Thai Culinary Training School

Wizy studenckie

Profesjonalny - autentyczny - intensywny - All Inclusive

Szkolenie dla szefów jachtów, nowych firm rozpoczynających działalność w restauracjach i tych, którzy chcą nauczyć się gotować po tajsku jak tajski.

Jesteśmy w Bangkoku, stolicy tajskiej kuchni kulinarnej i domu światowej sławy tajskich potraw. Kto znałby tajskie gotowanie lepiej od nas, a gdzie jeszcze poszedłbyś, aby właściwie nauczyć się tajskiego gotowania? Nasza tajska kuchnia nie składa się z fuzji ani nie składa się z zastępczych składników. Używamy autentycznych składników i uczymy, jak mają smakować potrawy tajskie. Dołącz do naszego dopracowanego i długofalowego programu kursów dla szefów kuchni. Możesz uczyć się przez 1 tydzień lub do 4 tygodni. Praktyka czyni mistrza i właśnie to z nami zrobisz. Nauczysz się 40 profesjonalnych tajskich potraw tygodniowo.

Podczas treningu kulinarnego możesz spodziewać się:

  • Tajskie składniki - owoce, warzywa, zioła, przyprawy, pasty, sosy, ...
  • Profesjonalne przygotowywanie potraw, techniki gotowania
  • Tajskie naczynia kuchenne, parowarki, frytki, ...
  • Pasty curry (zrobione w staroświecki sposób z zaprawą
  • Smażenie, sałatki, zupy, przystawki, gotowanie na parze, frytki, desery
  • Dipy, sosy
Spójrz na naszą stronę FACEBOOK: https://www.facebook.com/BangkokThaiCooking/

NASZE PODEJŚCIE DO SZKOLENIA KULINARNEGO

Najlepszym sposobem, aby nauczyć się gotować, jest zrobienie tego sam. W naszym intensywnym, praktycznym programie uczniowie gotują, gotują i gotują. Z przepisami w dłoni instruktor szefa kuchni najpierw wyjaśnia i demonstruje każde danie. Robisz notatki i zadajesz pytania. To twoja kolej, aby powielić to, co zostało zademonstrowane. Niezależnie przygotowując każde danie, nauczysz się je przygotowywać. Twoje „stworzenie” jest następnie krytykowane, a instruktor mówi ci, jak je ulepszyć.
Zazwyczaj codziennie 8 szczegółowych tajskich potraw (40 / tydzień). Po zadowalającym zakończeniu przydzielonych potraw klasa kończy się każdego dnia.

Lokalizacje

Bangkok

Address
1940 Sukhumvit Road, Soi 60, Bang Chak
Phra Kanong, Bangkok, Thailand

Bangkok, Tajlandia