Bangkok Thai Cooking Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Thai Culinary Training School

Wizy studenckie

Profesjonalny - autentyczny - intensywny - All Inclusive

Szkolenie dla szefów jachtów, nowych firm rozpoczynających działalność w restauracjach i tych, którzy chcą nauczyć się gotować po tajsku jak tajski.

Jesteśmy w Bangkoku, stolicy tajskiej kuchni kulinarnej i domu światowej sławy tajskich potraw. Kto znałby tajskie gotowanie lepiej od nas, a gdzie jeszcze poszedłbyś, aby właściwie nauczyć się tajskiego gotowania? Nasza tajska kuchnia nie składa się z fuzji ani nie składa się z zastępczych składników. Używamy autentycznych składników i uczymy, jak mają smakować potrawy tajskie. Dołącz do naszego dopracowanego i długofalowego programu kursów dla szefów kuchni. Możesz uczyć się przez 1 tydzień lub do 4 tygodni. Praktyka czyni mistrza i właśnie to z nami zrobisz. Nauczysz się 40 profesjonalnych tajskich potraw tygodniowo.

Podczas treningu kulinarnego możesz spodziewać się:

  • Tajskie składniki - owoce, warzywa, zioła, przyprawy, pasty, sosy, ...
  • Profesjonalne przygotowywanie potraw, techniki gotowania
  • Tajskie naczynia kuchenne, parowarki, frytki, ...
  • Pasty curry (zrobione w staroświecki sposób z zaprawą
  • Smażenie, sałatki, zupy, przystawki, gotowanie na parze, frytki, desery
  • Dipy, sosy
Spójrz na naszą stronę FACEBOOK: https://www.facebook.com/BangkokThaiCooking/

NASZE PODEJŚCIE DO SZKOLENIA KULINARNEGO

Najlepszym sposobem, aby nauczyć się gotować, jest zrobienie tego sam. W naszym intensywnym, praktycznym programie uczniowie gotują, gotują i gotują. Z przepisami w dłoni instruktor szefa kuchni najpierw wyjaśnia i demonstruje każde danie. Robisz notatki i zadajesz pytania. To twoja kolej, aby powielić to, co zostało zademonstrowane. Niezależnie przygotowując każde danie, nauczysz się je przygotowywać. Twoje „stworzenie” jest następnie krytykowane, a instruktor mówi ci, jak je ulepszyć.
Zazwyczaj codziennie 8 szczegółowych tajskich potraw (40 / tydzień). Po zadowalającym zakończeniu przydzielonych potraw klasa kończy się każdego dnia.

Lokalizacje

Bangkok

Address
1940 Sukhumvit Road, Soi 60, Bang Chak
Phra Kanong, Bangkok, Thailand

Bangkok, Tajlandia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium