Stockholm Flight Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

StockFlightAcad

SZTOKHOLM FLIGHT ACADEMY

SFA organizacja składa się z doświadczonych i dobrze wykwalifikowanych pracowników. Senior Management realizowany przez kilka dziesięcioleci doświadczenia w branży lotniczej. Większość SFA Instruktorów utrzymania aktywnego pełnienia czynności lotniczych w celu utrzymania biegłości, aby być na bieżąco ze zmianami, które są wykonane codziennie w przemyśle lotniczym.

historia

Sztokholm Flight Academy została założona przez specjalistów w dziedzinie lotnictwa, w tym doświadczonych pilotów i innych niezbędnych pracowników. SFA zaczął jako projekt w 2015 roku i Akademii został oficjalnie zatwierdzony przez EASA Organizację Trening w 2016 roku przez szwedzkiego Urzędzie Lotnictwa Cywilnego.

SFA powstała na terenie posiadające najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości wykształcenia. SFA zakłada stworzenie poważnego przedsiębiorczości oraz stale pracuje stopniowo w kierunku zwiększenia bezpieczeństwa i jakości kształcenia zawodowego pilota. SFA jest dedykowany do realizacji naszej wizji do pełnej rozciągłości.

Bezpieczeństwo i jakość

Sztokholm Flight Academy opiera się na zasadach bezpieczeństwa i jakości. SFA utrzymuje jako swój główny cel ciągłe działania na rzecz poprawy wysoki standard bezpieczeństwa. Akademia uważa, że ​​zasady te zawsze można poprawić i powinno być głównym celem wszystkich pracowników SFA i studentów.

Praca ta znajduje odzwierciedlenie we wszystkich programach SFA i będą ściśle monitorowane za pośrednictwem Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Programu Monitorowania Zgodności. SFA uważa również w zakresie równych szans i dobrego środowiska pracy za standardów skandynawskich i wymusi to na całym treningu jako jeden z naszych głównych zasad.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Course - ATP Airline Transport Pilot

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 15 miesięcy September 2019 Szwecja Stockholm

[+]

Mamy duży wybór różnych doświadczeń i że uważamy, jest kluczem do sukcesu organizacji.

SFA opiera się obecnie głównie na Port lotniczy Västerås. Inne ośrodki szkoleniowe obejmują lotniska Arlanda w Sztokholmie.

Mamy przyjemność zaoferować wysoki standard zakwaterowania studentów w połączeniu z centrum szkoleniowym. Możemy zaoferować wspólne zakwaterowanie w pełni wyposażone apartamenty z jedną sypialnią.

All-inclusive jest wspólny termin w naszej organizacji. Jednym z naszych głównych zasad jest pomoc uczniowi ze wszystkimi niezbędnymi uzgodnieniami zewnętrznymi samego szkolenia. Dlaczego? Więc student może skupić się na tym, co naprawdę ważne: szkolenia wylotu. ... [-]


Kontakt

Stockholm Västerås Airport

Adres Stockholm Västerås Airport Hässlögatan 2 A Västerås
SE-72131 Stockholm, Stockholm County, Szwecja
Strona internetowa http://www.vst.nu/
Telefon +46 21 80 56 00