Northern Air Training

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Globalny dostawca szkolenia helikopterów

Wszystko zaczęło się od bardzo małej szkoły lotniczej z jednym Schweizer 300 oferującym tylko PPL w 2008 roku. Liczba studentów wzrosła, a następnie zaoferowaliśmy modułowe CPL i różne oceny typu. Nasze konkurencyjne zintegrowane szkolenie CPL przyciągnęło studentów ze wszystkich części świata.

Stale opracowujemy własne materiały szkoleniowe, aby zapewnić jak najbardziej efektywne szkolenia. Kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że szkolenie helikopterów trwa od dawna, postanowiliśmy opracować i zaoferować lepszą jakość szkolenia, a także zadowolenie klienta. W naszych umysłach jakość zawsze będzie przed ilością. My w Northern Air Training staramy się być zawsze na pierwszej linii przyszłych szkoleń lotniczych dla śmigłowców.

Witamy w Northern Air Training i naszym zespole!

Rickard Jansson
Odpowiedzialny menedżer
112132_action-air-aircraft-aviation-41174.jpeg

Nasz helikopter i symulator

Robinson R44

Używamy jednego z najpopularniejszych helikopterów na świecie. To czteroosobowy bezpieczny i stabilny helikopter o pojemności znacznie większej niż tylko trening. Robinson R44 jest używany zarówno w operacjach policyjnych, jak i wojskowych w wielu krajach i oczywiście w misjach cywilnych na całym świecie.

AS355 Full Body Cockpit

We wszystkich szkoleniach dotyczących lotu i oczywiście w MCC używamy symulatora FNPTII AS355. Dowiesz się, jak obsługiwać samolot w środowisku z wieloma pilotami i podstawami w lotach instrumentalnych. Korzystamy z zaawansowanego symulatora wielosilnikowego AS355, który będzie stanowił kokpit całego ciała i najnowsze oprogramowanie. W naszym ośrodku szkoleniowym w Göteborgu.112131_pexels-photo-1686990.jpeg

Lokalizacje

Zapisać

Address
Säve Flygplatsväg,32
423 73 Zapisać, Powiat Västra Götaland, Szwecja