Swiss Mode

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

Międzynarodowa Szkoła Projektowania Mody w Swiss Mode została założona w 2016 roku. Mimo że jest to dość młoda szkoła, od czasu jej założenia osiągnęła ogromny postęp. Postępy zarówno pod względem jakości edukacji, jak i różnorodności kursów.

Swiss Mode stanowi idealne miejsce do inspirowania studentów i pozwala ożywić ich kreatywność, ciesząc się światowej sławy szwajcarską edukacją.

Nasi uczniowie mają wspaniałą okazję do spotkania się z podobnie myślącymi rówieśnikami, a także biegłymi nauczycielami w celu uzyskania niezrównanego doświadczenia w nauce i szkoleniu w zakresie projektowania mody.

Nasi certyfikowani nauczyciele dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją, aby pomóc uczniom w zdobyciu niezbędnych umiejętności oraz zwiększyć ich kreatywność i styl.

Międzynarodowa Szkoła Projektowania Mody w Swiss Mode jest akredytowana przez Pearson i jest uprawniona do wydawania kwalifikacji BTEC Higher Nationals w dziedzinie sztuki i projektowania.

nasza lokalizacja

Swiss Mode ma siedzibę w malowniczej miejscowości Montreux nad brzegiem Jeziora Genewskiego (Lac Leman), w którym mieści się wiele międzynarodowych szkół. Montreux słynie ze słynnego na całym świecie festiwalu muzycznego i jest rajem dla wielu kultowych ludzi na przestrzeni lat, takich jak Charlie Chaplin, Vladimir Nabokov, David Bowie i Freddie Mercury.

Montreux zapewnia idealne warunki do inspirowania i pozwala ożywić kreatywność, ciesząc się światową sławą szwajcarskiej edukacji. Otrzymasz wspaniałą okazję, aby spotkać podobnie myślących studentów, jak również biegłych nauczycieli, aby uzyskać niezrównane doświadczenie edukacyjne i szkoleniowe w zakresie projektowania mody w Szwajcarii.

Montreux ma bezpośrednie połączenie kolejowe z Mediolanem (3 godz. Podróży), co ułatwia bliską wymianę z siedzibą główną IMB we włoskiej stolicy mody. Montreux znajduje się pół godziny od znanych na całym świecie ośrodków narciarskich w Alpach, 1 godzinę od Genewy i 2,5 godziny pociągiem od Zurychu .

Nasza szkoła oferuje uczniom wspaniałą okazję do studiowania projektowania mody w pięknym, położonym nad jeziorem regionie Montreux w Szwajcarii, w którym znajduje się wiele międzynarodowych szkół. Montreux słynie ze słynnego na całym świecie festiwalu muzycznego i od lat jest rajem dla wielu kultowych ludzi.

Wizja

Międzynarodowa Szkoła Projektowania Mody w Swiss Mode chce stworzyć następną generację globalnych projektantów mody, którzy będą przestrzegać i popierać podstawowe wartości zaszczepione w nich przez Szkołę.

114963_pexels-photo-1478477.jpeg

Natacha Blazquez - dyrektor szkoły

Natacha jest absolwentką Gorky School of Design (wyróżnienia) i Moskiewskiej Międzynarodowej Szkoły Wzornictwa. Od 2016 r. Jest dyrektorem Swiss Mode . Po udanej karierze dyrektora artystycznego Natacha wykonała skok wiary, aby wejść na pole edukacji i nigdy się nie obejrzał.

Więcej niż tylko dyrektor szkoły, Natacha uczy i jest zawsze obecny, aby pomóc i wspierać uczniów w ich podróży. Jej talenty artystyczne i projektowe inspirują i nadal będą inspirować.

Lokalizacje

Montreux

Address
Grand' Rue 90
1820 Montreux, Vaud, Szwajcaria