Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

Z przyjemnością oferujemy wspaniałą okazję do studiowania projektowania mody w pięknej lokalizacji w Montreux w Szwajcarii.

Jako oficjalny przedstawiciel Instituto di Moda Burgo (IMB) w Szwajcarii, zapewniamy te same techniki nauczania i szkolenia, które wypracowały reputację IMB przez ostatnie 55 lat.

Nasi certyfikowani nauczyciele podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją, aby pomóc Ci zdobyć niezbędne umiejętności i zwiększyć kreatywność i styl. IMB jest dumna z posiadania rozległych kontaktów w branży modowej na całym świecie, co umożliwi uzyskanie uprzywilejowanego dostępu do wielu wybitnych projektantów i domów mody. IMB jest bez wątpienia twoją bramą do świata mody.

Nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim, ale jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy wielojęzyczni, ponieważ nasi nauczyciele posługują się różnymi językami, w tym francuskim, włoskim i rosyjskim.

nasza lokalizacja

Swiss Mode ma siedzibę w malowniczej miejscowości Montreux nad brzegiem Jeziora Genewskiego (Lac Leman), w którym mieści się wiele międzynarodowych szkół. Montreux słynie ze słynnego na całym świecie festiwalu muzycznego i jest rajem dla wielu kultowych ludzi na przestrzeni lat, takich jak Charlie Chaplin, Vladimir Nabokov, David Bowie i Freddie Mercury.

Montreux zapewnia idealne warunki do inspirowania i pozwala ożywić kreatywność, ciesząc się światową sławą szwajcarskiej edukacji. Otrzymasz wspaniałą okazję, aby spotkać podobnie myślących studentów, jak również biegłych nauczycieli, aby uzyskać niezrównane doświadczenie edukacyjne i szkoleniowe w zakresie projektowania mody w Szwajcarii.

Montreux ma bezpośrednie połączenie kolejowe z Mediolanem (3 godz. Podróży), co ułatwia bliską wymianę z centralą IMB we włoskiej stolicy mody. Montreux znajduje się pół godziny od światowej sławy ośrodków narciarskich w Alpach, 1 godzinę od Genewy i 2,5 godziny od Zurychu pociągiem.

114963_pexels-photo-1478477.jpeg

Natacha Blazquez - dyrektor szkoły

Natacha jest absolwentką Gorky School of Design (wyróżnienia) i Moskiewskiej Międzynarodowej Szkoły Wzornictwa. Od 2016 r. Jest dyrektorem Swiss Mode . Po udanej karierze dyrektora artystycznego Natacha wykonała skok wiary, aby wejść na pole edukacji i nigdy się nie obejrzał.

Więcej niż tylko dyrektor szkoły, Natacha uczy i jest zawsze obecny, aby pomóc i wspierać uczniów w ich podróży. Jej talenty artystyczne i projektowe inspirują i nadal będą inspirować.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Swiss Mode

W kursie Fashion Designer pokazano, jak pogodzić indywidualną wyobraźnię z wymaganiami profesjonalnego miejsca pracy. Dowiesz się, jak wyrazić koncepcję i wdrożyć ją, poz ... [+]

Kurs - projektant mody

Swiss Mode został stworzony z zamiarem przekształcenia swoich studentów w indywidualnych twórców mody z cenną wiedzą i umiejętnościami w całym procesie projektowania mody.

W kursie Fashion Designer pokazano, jak pogodzić indywidualną wyobraźnię z wymaganiami profesjonalnego miejsca pracy. Dowiesz się, jak wyrazić koncepcję i wdrożyć ją, poznając każdy element procesu projektowania mody, w tym materiały, techniki barwienia, produkcję i co najważniejsze, jak nadać kształt idei, aby mógł stać się elementem odzieży możliwym do zrealizowania.

Po ukończeniu tego kursu będziesz mieć umiejętności niezbędne do pracy jako projektant mody.... [-]

Szwajcaria Montreux
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swiss Mode

Kurs Fashion Designer de Luxe to połączenie naszych kursów Fashion Designer i Dressmaker. W ramach tego kursu zdobędziesz wiedzę i umiejętności w całym procesie projektow ... [+]

Kurs - projektant mody de Luxe

Kurs Fashion Designer de Luxe to połączenie naszych kursów Fashion Designer i Dressmaker. W ramach tego kursu zdobędziesz wiedzę i umiejętności w całym procesie projektowania mody i zdobędziesz doświadczenie w dziedzinie krawiectwa, a tym samym wykonanie projektu w odzieży.

Ten kurs de Luxe zapewnia również dodatkowe godziny zajęć na realizację

projekty i ścisła współpraca z nauczycielami, więc opuszczasz kurs ze sprawdzoną wiedzą z zakresu projektowania mody.

Główne tematy omawiane podczas tego kursu to:

TeoriaTworzenie wzorówWykonywanie sukniDrapowanieTechnikiPokaz modyPortfolio ModySzkicowanie ModyRenderowanie kolorówAkcesoriaRysunekProces twórczy... [-]
Szwajcaria Montreux
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Grand' Rue 90
1820 Montreux, Vaud, Szwajcaria