Maison des Langues

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założony w 1559 r. Przez Jeana Calvina Uniwersytet Genewski (UNIGE) zajmuje się myśleniem, nauczaniem, dialogiem i badaniami. 16'500 studentów z ponad 150 różnych narodowości jest drugim co do wielkości uniwersytetem w Szwajcarii.UNIGE oferuje ponad 500 programów (w tym 129 programów studiów licencjackich i magisterskich, 80 programów doktoranckich) i ponad 300 programów kształcenia ustawicznego obejmujących niezwykle szeroki zakres dziedzin: nauki ścisłe, medycynę, nauki humanistyczne, nauki społeczne, prawo itp. Jego domeny doskonałości w badaniach obejmują nauki o życiu (biologia molekularna, bi-informatyka), fizykę cząstek elementarnych i astrofizykę. UNIGE jest także gospodarzem i współgospodarzem siedmiu Krajowych Centrów Kompetencji w Badaniach : Frontiers in Genetics, MaNEP, PlanetS, SwissMap, Chemical Biology, Synaptic Bases of Mental Diseases i LIVES - Nadchodzące luki w perspektywie cyklu życia.

Podobnie jak samo miasto Genewa, uniwersytet cieszy się silną międzynarodową reputacją, zarówno pod względem jakości swoich badań (plasuje się wśród czołowych instytucji Ligi Europejskich Uniwersytetów Badawczych), jak i doskonałości swojej edukacji. To uznanie zostało wygrane po części dzięki silnym powiązaniom z wieloma krajowymi i międzynarodowymi organizacjami z siedzibą w Genewie, takimi jak Światowa Organizacja Zdrowia, Międzynarodowa Unia Telekomunikacyjna, Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża i Europejska Organizacja Badań Jądrowych.

Widzieć Summer courses »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

Letni Kurs Francuskiego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 6 tygodnie February 2019 Szwajcaria Geneva

Letnie kursy języka francuskiego i kultury francuskojęzycznej [+]

Położone w historycznym centrum Genewy, Francuskie Letnie Kursy Uniwersytetu Genewskiego zapewniają ekscytujący zestaw 3- i 6-tygodniowego intensywnego kursu dla studentów z całego świata i wszystkich poziomów. Jest to jeden z najlepszych programów dla dorosłych i kultury francuskiej dostępnych w Szwajcarii od 1891 roku.

Letnie kursy francuskiego są otwarte dla wszystkich, którzy mają co najmniej 17 lat.

Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku, rano i po południu.

PROGRAM

3-tygodniowy kurs

3 oddzielne sesje:

- od 25 czerwca do 13 lipca 2018 r. / 850 CHF

- od 16 lipca do 3 sierpnia 2018 roku / 850 CHF

... [-]

Kontakt

Adres 24 rue du Général-Dufour
1211 Geneva, Geneva, Szwajcaria