Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto studiować geopolityki?

Wojny zasobów, tożsamości Konflikty, Dezinformacja, geostrategiczne Rywalizacja, Globalny Power Shift i coraz większą liczbę podmiotów niepaństwowych, m.in. utrudnia analizę współczesnych stosunków międzynarodowych. Aby poradzić sobie z tym problemem, podejście geopolityczne mogą być użytecznym narzędziem, ponieważ bierze pod uwagę strategiczne, historyczne, geograficzne, kulturowe i ekonomiczne sfer w rozszyfrowaniu złożoność obecnych i potencjalnych przyszłych konfliktów.

O koncertach

Genewa Instytut geopolitycznych (KONCERTY) organizuje programy certyfikatów w Geopolityka i Geoekonomia. Te programy studiów odbywa się w Genewie. Instytut prowadzi badania, zapewnia wiedzę i publikuje studia w dziedzinie geopolityki. KONCERTY organizuje konferencje i sympozja na temat różnych zagadnień geopolitycznych i geoeconomic. KONCERTY jest organizacją non-profit, a zarejestrowana w Rejestrze Handlowym w Genewie. KONCERTY jest całkowicie niezależna od organizacji politycznych, ideologicznych i ekonomicznych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

Geneva Institute of Geopolitical Studies

Głównym celem tego programu jest wprowadzenie podstawowych pojęć geopolityki. ... [+]

Głównym celem tego programu jest wprowadzenie podstawowych pojęć geopolityki. Oczywiście przyjmuje interdyscyplinarnego podejścia, które zawiera wymiar strategiczny, geograficznych, historycznych, kulturowych i ekonomicznych, w celu ułatwienia głębszego zrozumienia współczesnych stosunków międzynarodowych. Konferencje odbędą się przez wiodących ekspertów międzynarodowych.

Grupa docelowa uczestników: osób pracujących dla organizacji międzynarodowych i agencji rządowych, dyplomatów, studentów, osób pracujących w różnych sektorach gospodarki, oraz innych zainteresowanych osób.

Terminy: Program rozpoczyna się w poniedziałek, 13 lipca, a kończy się w piątek, 17 lipca 2015.... [-]

Szwajcaria Geneva
Luty 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku