ASC International House Language School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ASC International House (IH CSA) została założona w 1974 roku w Genewie. Jesteśmy powiązani z International House World Organisation, sieć 155 szkół w 53 krajach, w celu zapewnienia wysokiej jakości kształcenia i indywidualną obsługę.

Oprócz kursów językowych oferowanych ogółowi społeczeństwa i przedsiębiorstw i organizacji w regionie, AUC IH jest zobowiązana do edukacji dzieci przez Szwajcarię i sąsiedniej Francji.

ASC H współpracuje z ponad 200 nauczycieli, aby pomóc uczniom osiągnąć cele ustalają. Byliśmy pierwszą szkołą językową w zachodniej Szwajcarii, które mają być przyznane w 2001 roku certyfikat jakości szwajcarskiej EduQua (odnowiony w 2013 roku).

Spółka publiczna

Z 40-letnim doświadczeniem w dziedzinie szkoleń językowych, ASC IH oferuje kursy dostosowane do długiej listy klientów bardziej wymagających niż inni.

Kursy zostały opracowane po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych audytu językowego i szczegółowej analizy potrzeb klienta. Audyt w pytaniu darmo i bez zobowiązań. To pozwala nam zaproponować Państwu usługi dla każdego z klientów naszego programu szkoleniowego. Nasi menedżerowie kont są zawsze dostępne, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania o administracyjną lub nauczania.

General Public

Od 1974 roku, ASC IH oferuje kursy językowe ekskluzywnych dostarczone przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów nauczania i zbudował solidną reputację dla swoich innowacyjnych i nowoczesnych metod.

Obecnie oferujemy szeroki zakres grupy lub pojedynczych lekcji. Wybór oferowanych języków m.in. francuski, angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, portugalski, rosyjski, chiński, arabski i japoński.

Nasze media center jest w pełni wyposażone i działania są nadzorowane przez stałego członka naszego zespołu dydaktycznego. Jest on dostępny za darmo dla studentów, czy uczestniczących indywidualnie lub za pośrednictwem swojej spółki. Przygotowujemy się także do różnych egzaminów w języku urzędowym.

Dzieci

ASC IH jest zobowiązana do edukacji dzieci poprzez naszych anglojęzycznych lub dwujęzycznych szkół oferujących pełny program nauczania od szkoły podstawowej do wstępnego uczelni. Ponadto są zajęcia dodatkowe korepetycje i letnie obozy oferujące realną wartość w edukacji.

Nasze międzynarodowe szkoły znajdują się między Genewie i Vevey / Montreux i naszych letnich obozach. Ośrodki szkoleniowe język to także miejsce, w Pays de Gex. Kursy dostosowane wsparcie, przygotowanie do badania, a nasz oddział doradztwo edukacyjne są dostępne dla wszystkich naszych uczniów i ich rodziców poprzez Szwajcarii.

Lokalizacje

Genewa

ASC International House

Address
ASC International House 72, rue de Lausanne
CH-1202 Genewa, Genewa, Szwajcaria
Telefon
+41 22 731 85 20