Asian Aviation Centre

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy AAC AAC dawniej znany jako CDE Aviation. Zarejestrowana jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w 1985 roku do pracy latający Akademia Treningu, na największym hangarze na lotnisku Ratmalana tylko w obwodzie miasta Colombo.

Aby uzupełniać naszą Latający ramię Training, Akademia Inżynierii azjatyckich Centrum Lotnictwa i krajowe zaplanowane lotnicza powstała. Następnie udał się do linii lotniczej operacji czarterowych.

Jesteśmy dumni, że AAC jest jedyną szkołą latania w SL w chwili obecnej, że może zaoferować wielu zatwierdzone szkolenie znamionową silnika.

AAC może pochwalić się wysoko wykwalifikowanych i oddanych pracowników z bogatym doświadczeniem za nimi.

Kursy są zatwierdzone przez Urząd Lotnictwa Cywilnego Sri Lanki (CAASL).

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz kursy » Widzieć Licencjat nauk ścisłych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Licencji pilota komercyjnego (CPL)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 - 12 miesięcy January 2019 Sri Lanka Colombo

Licencji pilota zawodowego (CPL): Wybór końcowy będzie oparte na badaniu medycznym zatwierdzonym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. test umiejętności przeprowadzony przez azjatyckich Centrum Lotnictwa. [+]

Licencji pilota zawodowego (CPL) Liczba godzin latania: Minimalne 150hrs Czas trwania: około 10-12 miesięcy obejmują godzin terenie szkoły sporządzono zgodnie Syllabus JAR. Wymagania kwalifikacyjne

GCE O / L z 6 przejazdów, w tym kredytów z matematyki, nauki i angielskim lub równoważny. Ostateczny wybór będzie oparty na badaniu medycznym zatwierdzonym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. test umiejętności przeprowadzony przez azjatyckich Centrum Lotnictwa.

Wiele z naszych pilotów, absolwentów, uchwyty i Techników Dyplomem są obecnie również zatrudniony w Wielkiej Brytanii, USA, Bliskiego Wschodu, Australii, Malediwy i Sri Lance.

Rozpoczęcie:

Prosimy o kontakt z Centrum Informacji dla Rozpoczęte terminach.... [-]


Private Pilot Licence (PPL)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 - 6 miesięcy January 2019 Sri Lanka Colombo

Private Pilot Licence (PPL): Wybór końcowy będzie oparte na badaniu medycznym zatwierdzonym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. test umiejętności przeprowadzony przez azjatyckich Centrum Lotnictwa. [+]

Private Pilot Licence (PPL) Liczba godzin latania: Minimalne 40hrs Czas trwania: około 4-6 miesięcy godziny terenie szkoły wykonane zgodnie Syllabus słoika. Wymagania kwalifikacyjne

GCE O / L z 6 przejazdów, w tym kredytów z matematyki, nauki i angielskim lub równoważny. Ostateczny wybór będzie oparty na badaniu medycznym zatwierdzonym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. test umiejętności przeprowadzony przez azjatyckich Centrum Lotnictwa.

Rozpoczęcie:

Prosimy o kontakt z Centrum Informacji dla Rozpoczęte terminach.

Opłaty Struktura i plany płatności

Prosimy o kontakt z naszym Działem Marketingu w dostosowanym planem.

[-]

Filmy

Asian Aviation Centre - The Premier Aeronautical Engineering & Flight Academy in Sri Lanka